Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk (Wrzeszcz)
Sopot
Gdynia
Pruszcz Gdański
Tczew
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2017

Nie jesteś nastolatkiem a chciałbyś nauczyć się grać na jakimś instrumencie? Zastanawiasz się czy to możliwe? Tak, Janek na pewno Ci w tym pomoże. Dla mnie zorganizował indywidualne zajęcia nauki gry na keyboardzie z kolegą Jakubem. Podjęcie się przez Janka i Jakuba tego zadania to duże wyzwanie. "Krok po kroku" uczę się kolejnych fragmentów mojego ulubionego utworu. Jestem bardzo zadowolony, bo dzięki Nim okazało się, że marzenia się spełniają. Szczerze polecam.

avatar
Lisek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2017

Bardzo dobry nauczyciel. Uczę się od zera i podejscie do.mojego poziomu bardzo profesjonalne. Bez zbędnych, nudnych godzin teorii. Praktyka , która podawana jest w mily i profesjonalny sposób. Polecam wszystkim

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2017

Od roku chodzę na lekcje gitary u Janka. Warunki są bardzo dobre a lekcje przyjemne i wpływają w miłej atmosferze, przez co z chęcią przychodzę na każdą z nich. Gorąco polecam osobom, które chcą nauczyć się grać na gitarze.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2016

Uczęszczam na zajęcia gitary u pana Janka i bardzo serdecznie polecam! Świetne i bardzo indywidualne podejście do ucznia, przez które nauka gry na gitarze staje się czystą przyjemnością:) Pan Janek potrafi dostosować zajęcia do ucznia tak, aby jednocześnie skupiać się na tym, w czym dany uczeń dobrze się czuje, a przy tym krok po kroku uczyć tego, w czym czuje się mniej pewnie. Jeszcze raz polecam każdemu, kto chciałby nauczyć się grać na gitarze!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.