Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Kraków

Jan German

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Jan German

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Wybitny nauczyciel. Potrafi bardzo dobrze przedstawić materiał, ale przy tym ma bardzo szeroką wiedzę, którą przelewa na uczniów. Przygotowywał mnie do matury w zasadzie od zera (zaczynając nie umiałem nic z języka) i to w rok. Pomimo tak krótkiego czasu, dzięki jego lekcjom opanowałem całą potrzebną gramatykę i znacznie poszerzyłem wiedzę o świecie antycznym. Szczerze polecam dla wszystkich, chcących się przygotować do matury, nie będzie ona po tych lekcjach stanowiła żadnego problemu :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.