Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Wrocław

Dorota

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Dorota

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 8
  avatar
  Justyna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 lipca 2018

  Bardzo polecam zajęcia prowadzone przez Dorotę! Jest to wspaniała nauczycielka biologii, która jest bardzo zaangażowana w prowadzenie zajęć i robi to z pasją, jest wymagająca, ale jednocześnie bardzo sympatyczna , dzięki czemu zawsze z ogromną chęcią przychodziłam na zajęcia. Lekcje prowadzone sa według konkretnego schematu, który pozwala na opanowanie teorii z całego zakresu materiału i przerobienie ważnych zadań z wyjaśnieniami. Dorota zawsze odpowiadała na moje pytania i we wspaniały sposób potrafiła wszystko wytłumaczyć . Dzięki niej udało mi sie uzyskać bardzo wysoki wynik na maturze i dostac sie na medycynę :)

  avatar
  Dominika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 lipca 2018

  Bardzo polecam zajęcia z Panią Dorotą, posiada ona ogromna wiedzę, potrafi odpowiedzieć na Wsyztskie pytania, do tego zawsze, gdy czegoś nie rozumiałam wytłumaczyła mi to 1000 razy,aż w końcu zrozumiałam. Pani Dorota posiada ogromna bazę zadań ze wsyztskich działów, do tego zajęcia są przyjazne w bardzo miłej atmosferze,poświęca dużo uwagi i jest wyrozumiała. Dzięki niej dostałam się na medycynę.

  avatar
  Zuza
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 lipca 2018

  Z całego serca polecam Dorotę, na zajęciach panowała świetna atmosfera, do domu dostawałam mnóstwo materiałów, zadań i arkuszy dzięki czemu mogłam każdy temat dokładnie przeanalizować, zrozumieć i wyćwiczyć z niego rozwiązywanie zadań , co do obecnej matury jest najważniejsze. Biologia generalnie sprawiała mi sporo problemów, a dzięki podejściu i motywacji jaką dawała mi Dorota sama siebie zaskoczyłam wynikiem i dostałam się na weterynarie. W dodatku jeśli jakieś zagadnienie sprawiało mi problem , przerabiałyśmy je tak długo aż nie poczułam, że na pewno wszystko jest dla mnie jasne.

  avatar
  Aga
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 sierpnia 2017

  Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, to bardzo ciepła, wymagajaca osoba, która ceni swój jak i uczniow czas. Pani Dorota potrafi w łatwy sposób wyjaśnić najtrudniejsze do zapamiętania terminy biologiczne.
  Polecam zajęcia z biologii prowadzone przez Panią Dorotę, warto !:)

  avatar
  Ola
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 sierpnia 2017

  Pani Dorota to bardzo ciepła, pomocna osoba. Dobrze, że się do niej zgłosiłam, bo pokazała mi jak trafiać w klucz maturalny, dzięki czemu po trzech latach poprawiania matury nareszcie udało mi się dostać na medycynę. Jestem jej za to bardzo wdzięczna.

  avatar
  Gosia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 września 2016

  Na zajęciach panuje przyjemna atmosfera. Pani Dorota jest serdeczną i miłą osobą. Okazuje dużo zrozumienia i jest cierpliwa. Materiał zostaje wytłumaczony dokładnie, w bardzo przystępny sposób. Pani Dorota to świetna korepetytorka, o ogromnej wiedzy oraz ogromnej chęci do pracy- dzięki niej przygotowanie do matury stało się nie tylko łatwiejsze, ale również przyjemniejsze.

  avatar
  Agnieszka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 września 2016

  Pani Dorota bardzo dobrze przygotowała mnie do rozszerzonej matury z biologii, dzięki czemu jestem teraz na weterynarii o której zawsze marzyłam. Bardzo dużo trzeba u niej pracować, zadaje dużo do domu i pyta na każdych zajęciach, ale dzięki temu mam tak dobry wynik z matury. Dodatkowo Pani Dorota jest bardzo sympatyczna i serdecznie ją polecam :)

  avatar
  Paulina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 września 2016

  Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pani Doroty. Wcześniej nie mogłam znaleźć tak dobrej korepetytorki i dzięki niej w tym roku dostałam się na wymarzoną stomatologię. :) dużym plusem jest to, że zajęcia odbywają się w sympatycznej atmosferze i mimo, że Pani Dorota jest wymagająca to nie ma się czym stresować.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.