Jakub Janczura

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Łódź (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 / 60 min

Jakub Janczura

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Witam,

Jestem studentem medycyny na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Oferuje korepetycje dla licealistów przygotowujących się do egzaminu maturalnego z chemii na poziomie rozszerzonym. Doskonale rozumiem jak ważna jest nauka poza zajęciami szkolnymi, aby uzyskać upragniony wynik na maturze, który umożliwia studiowanie na wymarzonych kierunkach: medycynie, farmacji itp. Miałem przyjemność pracować z wieloma korepetytorami, co pozwoliło mi na wykształcenie własnych, efektywnych metod nauczania zgodnych z programem przewidzianym przez CKE.

Chemia jest moją pasją, a zwłaszcza wykorzystanie jej w praktyce, dlatego dysponuję własnym sprzętem laboratoryjnym oraz odczynnikami chemicznymi , co umożliwia mi zademonstrowanie szerokiego wachlarza doświadczeń opisanych w podręcznikach. Osoba, która zdecyduje się na współpracę ze mną - będzie mogła wykonywać te doświadczenia również samodzielnie, oczywiście z zachowaniem środków ostrożności. Jest to niezwykły atut w zrozumieniu, a przede wszystkim zapamiętaniu najważniejszych procesów chemicznych. Z własnego doświadczenia wiem, że ma to ogromne znaczenie podczas uczenia się.
Na zajęciach zapewniam wszystkie niezbędne materiały.

Serdecznie zapraszam wszystkich głodnych chemicznej wiedzy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
kierunek lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Dzięki korepetycjom z Kubą udało mi się uzyskać satysfakcjonujący wynik na maturze, który pozwolił mi dostać się na wymarzone studia. Polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2019

Mój syn miał ogromne problemy z chemią. Bałam się, że nie zda do drugiej klasy liceum. Pan Kuba pomógł w samą porę i udało się zażegnać problem

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Trafiłam do Kuby w drugiej klasie liceum i był to bardzo dobry wybór. Bez pośpiechu uczyłam się wszystkich zagadnień do matury, ze zrozumieniem. Jest profesjonalnie przygotowany do zajęć, ma swoje materiały i pomoce chemiczne w postaci, np. odczynnikow. Polecam i pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.