Jakub Janczura

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Łódź (Śródmieście)

Jakub Janczura

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Jakub Janczura

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
kierunek lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Dzięki korepetycjom z Kubą udało mi się uzyskać satysfakcjonujący wynik na maturze, który pozwolił mi dostać się na wymarzone studia. Polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2019

Mój syn miał ogromne problemy z chemią. Bałam się, że nie zda do drugiej klasy liceum. Pan Kuba pomógł w samą porę i udało się zażegnać problem

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Trafiłam do Kuby w drugiej klasie liceum i był to bardzo dobry wybór. Bez pośpiechu uczyłam się wszystkich zagadnień do matury, ze zrozumieniem. Jest profesjonalnie przygotowany do zajęć, ma swoje materiały i pomoce chemiczne w postaci, np. odczynnikow. Polecam i pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.