Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Świętochłowice
Katowice
Chorzów
Bytom
Zabrze

Jakub Fick

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Jakub Fick

O mnie

Jestem studentem IV roku Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku lekarskim. Wcześniej studiowałem biologię, kognitywistykę, komunikację promocyjną i kryzysową oraz antropologię kultury w ramach Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyłem I LO im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie, oraz Gimnazjum Dwujęzyczne przy tymże liceum. Jestem laureatem olimpiady filozoficznej.Udzielam korepetycji z biologii i przyrody w zakresie: szkoła podstawowa - liceum. Chętnie prowadzę korepetycje online.Od najmłodszych lat uprawiam żeglarstwo. Przez wiele lat prowadziłem kursy i obozy żeglarskie na patent żeglarza jachtowego. Aktualnie reprezentuję sekcję regatową AZS ŚUM na regatach w klasie Omega. Chętnie poprowadzę zajęcia teoretyczne jak i praktyczne z żeglarstwa na poziomie żeglarza jachtowego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2016
Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie
biologia, chemia, matematyka
10.2016 - 06.2018
Uniwersytet Śląski
Indywidualne Studia Miedzyobszarowe
10.2017 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Jadzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Najlepszy nauczyciel! :) Zajęcia prowadzone są w bardzo przystępny sposób, a Kuba potrafi wszystko bardzo rzetelnie przekazać i wytłumaczyć. Polecam wszystkim zainteresowanym.
Dzięki Kubie w końcu mam wiedzę z biologii, a podstawowe zagadnienia nie są już dla mnie problemem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.