Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Płock
Ostrołęka
Siedlce
Łódź

O mnie

Jestem absolwentem nauk ekonomicznych, obecnie doktorant. Wieloletnie doświadczenie pomaga do przekazywania wiedzy z zarządzania, analiz finansowych, produktów bankowych czy podejmowania decyzji w działalności gospodarczej.Posiadam wiedzę akademicką w przeprowadzaniu analiz zjawisk gospodarczych z wykorzystaniem odpowiednich teorii i modeli z zakresu mikro i makroekonomicznych. Wytłumaczę skutki decyzji w zakresie polityki społeczno-gospodarczej i jej odziaływanie na podmioty gospodarcze. Analizy funkcjonowania Unii Europejskiej i przygotowywanie wniosków o środki pomocowe UE. Teorie międzynarodowych stosunków gospodarczych, relacje między organizacjami i strukturami społecznymi jak również kategorie i procesy makroekonomiczne w skali kraju i w skali globalnej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.