Jarek Tomczyński

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Marki (ZAMIESZKUJĘ)
Zielonka
Warszawa (Targówek +5)
Ząbki
Faktura VAT

Jarek Tomczyński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Jarek Tomczyński

O mnie

Jestem korepetytorem z 7 letnim doświadczeniem.

Prowadzę wykłady na kursach programowania w ramach własnej działalności gospodarczej.

Posiadam samochód i prawo jazdy, zatem mogę dojechać do Ciebie.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  01.2019 - aktualnie
  GOTO;
  Prowadzę kursy programowania dla dorosłych. Jest to moja własna działalność.

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 7
  avatar
  Szymon
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 września 2019

  Takich bohaterów jak Jarek jest niewiele. Zdesperowany w weekend poprosiłem o pomoc z projektem w javie. Nie dość że Jarek ma dużą wiedzę, to i równie łatwo przekazuję tę wiedzę, bardzo dobrze tłumaczy. Pracował ze mną do północy(nawet dłużej), ogromne zaangażowanie Jarka losem ucznia i jego profesjonalizm sprawiło że projekt zaliczony !! Bardzo polecam wszystkim, naprawde warto !!!

  avatar
  Graczu
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 listopada 2018

  Bardzo pozytywnie oceniam moją dotychczasową współpracę z Jarkiem. Elastyczne godziny spotkań dostosowywane do klienta, nauka wciąż się rozwija i ewoluuje. Na zajęcia jest zawsze przygotowany, każde zagadnienie tłumaczy w sposób prosty, jasny, zrozumiały. Na kursie można liczyć na rozwiązywanie zadań, wstęp teoretyczny do omawianych zagadnień oraz zadania praktyczne do samodzielnej realizacji w domu, co pozwala na utrwalenie wiedzy zdobytej na zajęciach. W razie jakichkolwiek niejasności można liczyć na pomoc poza godzinami spotkań.

  avatar
  Albert
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 maja 2018

  Jarek jest świetnym korepetytorem.Mogę polecić każdemu.
  Dzięki jego pomocy robię nieustannie postępy w nauce programowania.

  avatar
  Łukasz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 kwietnia 2017

  Uważam, że korepetycje z Jarkiem dają naprawdę dużo. Na początku trzeciej klasy byłem przerażony maturą z informatyki, zaś po pół roku spotkań czuję, że nie ma się czego bać. Mogę polecić w stu procentach :)

  avatar
  Rafał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 kwietnia 2017

  Jarek jest bardzo dobrym korepetytorem. Świetnie tłumaczy i zwraca uwagę na szczegóły. Czuje się przygotowany do matury z informatyki w 100%.

  avatar
  Arek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 stycznia 2017

  Jarek jest swietnym nauczycielem. Bardzo pomogl mojemu synowi postawic pierwsze powazne kroki w programowaniu. Z marszu potrafil rozwiazywac wszelkie zadania w wielu jezykach programowania. Serdecznie polecam.

  avatar
  Jędrek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 kwietnia 2015

  Uważam, że Jarek jest bardzo dobrym korepetytorem. Świetnie tłumaczy i pomaga w opanowaniu materiału. Dobrze tłumaczy dzięki czemu łatwo zrozumiałem zakres materiału do egzaminu. Gorąco go polecam. Dzięki dużo mi pomogłeś.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.