Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Kielce
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 - 90 / 60 min

Jakub Klaus

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam ! Prowadzę dla Państwa profesjonalne korepetycje z języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. W obecnie zaistniałej sytuacji pandemii na świecie, szczególnie zachęcam do zajęć online. Wypracowane przeze mnie metody na skype, whatsApp, Facetime ułatwiają naukę języka na dowolnym poziomie. Zajmuję się angielskim nieprzerwanie od 1996 roku. Posiadam własne wydawnictwo BRITISH AND AMERICAN CENTRE PUBLISHING.Jestem autorem własnych publikacji ‘The adventure of Albert skiing in the Polish Tatras’,The Little Freedom Fighter".
Zajmuję się konwersacjami, nauką od podstaw oraz przygotowywniem do egzaminów ustnych na wszystkich poziomach zaawansowania (matura ustna na poziomie podstawowym i rozszerzonym), egzaminy (KET,PET, FCE, CAE, CPE, IELTS) .Ekspresowo przygotowuję do wyjazdów  za granicę. Przygotowuje do rozmów kwalifikacyjnych z anglojęzycznymi pracodawcami.
Ceny uzależnione są od poziomu zaawansowania oraz ilośći osób.
- 1 osoba 80 - 90 zł 
- 2 osoby 60 zl od osoby                                       
- 3 osoby 50 zl od osoby 
Zajęcia prowadzę od poniedziałku do piątku od 7.00 do 22.00.
Jestem lektorem od 25 lat, wiele lat spędziłem w krajach anglojęzycznych (Wielka Brytania, Nigeria - dawna kolonia brytyjska w Zachodniej Afryce). Na moich zajęciach możecie Państwo uczyć się na wszystkich poziomach zaawansowania, korzystać z biblioteki, a także literatury fachowej w zakresie wybranego przez siebie zagadnienia. Oferuję naukę języka angielskiego w miłej atmosferze według najnowszych programów nauczania. Dysponuję nowoczesnym sprzętem. Zajęcia odbywają się w ścisłym centrum Kielc. Serdecznie zapraszam Państwa na zajęcia i pyszną kawę.
Proszę o kontakt telefoniczny lub SMS : 606 392 763.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2020

Polecam pana Jakuba. Zajęcia prowadzone w przyjemnej atmosferze oraz szerokie zaplecze książek do wypożyczenia. Pan Jakub idealnie dopasowywuje lekcję do poziomu zaawansowania ucznia. Bardzo dobra herbatka. Jeszcze raz polecam :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Zdecydowanie polecam wszystkim lekcje u Kuby. świetne podejście zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Wiedza, doświadczenie, pełen profesjonalizm. W naszym przypadku to już drugie pokolenie które Kuba uczy. Do tego moi znajomi i dzieci moich znajomych. Wszyscy bardzo zadowoleni.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Bardzo polecam lekcje u Kuby szczególnie osobom poszukującym profesjonalnej jakości nauczania. Ważne jest również to że podejście do każdego ucznia jest bardzo indywidualne . Uczę się u Kuby od poziomu podstawowego i obecnie czuję się już bardzo pewnie w rozmowie telefonicznej jak również twarzą w twarz. Szczerze polecam.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Kuba uczył mnie i mojego kumpla przez dwa lata i byliśmy naprawdę zadowoleni, szkoda że nie mogłem kontynuować (praca) może jeszcze uda się w przyszłości. Gorąco polecam Darek

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Bardzo polecam pana Jakuba. Znamy się od wielu lat, pan Jakub prowadzi lekcje w łatwy do zrozumienia dla ucznia sposób, z wykorzystaniem najnowszej technologii. Z chęcią również udziela odpowiedzi na zadane pytania, lekcje odbywają się w miłej i przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Nauczyciel z dużym doświadczeniem i wiedzą. Ciekawie i profesjonalnie prowadzone zajęcia. I recommend

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Pan Jakub uczy mojego syna już 3 rok. Materiał szkolny zrealizowany jest zawsze z dużym wyprzedzeniem. Bardzo sumiennie podchodzi do zajęć i stara się aby jego włożony wysiłek przekładał się na jak najlepsze oceny. Teraz w okresie zagrożenia koronawirusem prowadzi bardzo fajne zajęcia online. Zdecydowanie polecam!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Kuba uczył mnie 
j. angielskiego przez 2 lata.
Podobał mi się jego sposób
przekazywania wiedzy. Nie miałem problemów z opanowaniem przedmiotu nauczania nie mając wcześniej kontaktu z tym językiem. Warto zwrócić uwagę na świetną atmosferę towarzyszącą nauczaniu. Podręcznik multimedialny, który otrzymałem od niego służy mi pomocą do tej pory.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Z całym przekonaniem polecam Jakuba Klausa jako nauczyciela języka angielskiego. Uczęszczałem na prowadzone przez niego kursy w latach 1999-2004. Kursy były prowadzone w bardzo profesjonalny sposób , co umożliwiło mi uzyskanie First Certificate w 2003 r. a następnie Certificate in Advanced English w 2004 r. Ponadto po dwóch latach nauki w jego szkole bez problemów posługiwałem się językiem angielskim podczas pobytu w USA.

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Zdecydowanie mogę polecić Pana Jakuba, posiada bardzo duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, co przekłada się na postępy w nauce. Lekcje prowadzone są profesjonalnie, z naciskiem na praktyczną stronę posługiwania się językiem. Pan Jakub jest komunikatywną osobą , posiada wiele zainteresowań, ułatwia to prowadzenie konwersacji. Wykazuję elastyczność w zakresie ustalania godzin nauki, dla osoby pracującej jest to bardzo ważne. W moim przypadku lekcje prowadzone przez Skype 'a.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.