British & American Centre

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Kielce
Kraków
Warszawa
Poznań
Gdańsk
Faktura VAT

British & American Centre

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii
Dla użytkownika British & American Centre

O mnie

Jestem lektorem od 22 lat,w mojej szkole możesz przygotowywać się na różnych poziomach jak i korzystać z biblioteki a także literatury fachowej w zakresie wybranego przez siebie poziomu,oferuje naukę języka w milej atmosferze według najnowszych programów z najnowszymi aplikacjami dostępnymi na rynku.Zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania zajmuję się także w przygotowaniu do egzaminów Cambridge oraz IELTS. Dysponuję nowoczesnym sprzętem.Posiadam ogromny zbiór książek do nauki na każdym poziomie zaawansowania.

Jestem autorem książki mojej publikacji z British and American Centre Publishing do nauki języka angielskiego "The Skiing Adventure of Albert in the Polish Tatras". Zajęcia mogą odbywajć się w ścisłym centrum Kielc lub w Krakowie .Dzięki nauce online uczę w różnych zakątkach świata na różnych poziomach zaawansowania. Zajmuje się także specjalistycznym angielskim np. Wojskowym angielskim, Wiele osób przygotowałem do egzaminu IELTS oraz egzaminów Cambridge. Obsługiwałem wiele firm gdzie przygotowywałem ich pracowników posiadam ich referencje. Serdecznie zapraszam na zajęcia!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2024

Bardzo profesjonalny i dobrze przygotowany nauczyciel do zajęć. Jakub ma wiele pasji, o których chętnie opowiada dzieki czemu lekcje nie są nudne. Posiada duże wyczucie na jakim poziomie jest uczeń i trafnie dobiera do niego poziom nauczania. Nasze lekcja odbywały się on-line i bardzo polecam taką formę nauki. Jakub zwraca uwagę na wymowę co było dla mnie bardzo ważne. Podczas kilkumiesięcznej nauki z Jakubem dostrzegam u siebie znaczny postęp w swobodnej komunikacji. Szczerze polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2023

Jakub jest bardzo zaangażowanym i profesjonalnym nauczycielem. Zawsze przygotowany do lekcji, stara się żeby lekcje były nie tylko efektywne ale również ciekawe. Jego zaangażowanie nie spada z czasem. Na pewno wyróżnia się umiejętnością przekazywania wiedzy i ogromną ilością różnorodnych materiałów które udostępnia w trakcie lekcji.

Od jakiegoś czasu, poza „tradycyjnymi” lekcjami angielskiego, mam również lekcje wymowy. Te dodatkowe lekcje to, w moim przypadku, strzał w dziesiątkę. Jako programista spotykam się w pracy z akcentami z wielu krajów i widząc jakim problemem dla odbiorców może być wymowa postanowiłem poprawić swoją. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów tych lekcji. Moi współpracownicy również :)

Jakub jest zawsze otwarty na pytania i zachęca do dyskusji na różne tematy, co rozwija umiejętności konwersacyjne.

Dodam jeszcze, że Jakub jest bardzo profesjonalnie przygotowany do lekcji online. Na początku trochę obawiałem się takiej formy zajęć, ale teraz uważam, że z odpowiednim sprzętem i umiejętnościami prowadzącego, jest to bardzo wygodna forma nauki.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2023

Serdecznie polecam Pana Klausa. To bardzo dobry nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem. Na zajęciach panuje miła, przyjazna atmosfera. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce dobrze poznać język angielski od strony gramatycznej. szkolnej, ale także w mówieniu i praktycznej komunikacji.

avatar
Maksymilian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Bardzo dobrze prowadzone zajęcia. Uczyłem się z Panem Klausem prawie rok do egzaminu IELTS potrzebnego na studia. 6 lipca zdałem egzamin na band score 7.5. Polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2022

Nauka z nim sprawia sporo przyjemności i jest niezwykle efektywna, taki nauczyciel z powołania. Uczyłem się u Niego około roku i to znacznie poprawiło moją znajomość języka. Szkoda że musiałem przerwać lekcje ale mam nadzieję, że jeszcze będziemy współpracować. Z czystym sumieniem 5/5 i polecam.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Bardzo polecam Jakuba Klausa jako człowieka i korepetytora. Jego podejście do ucznia jest bardzo indywidualne i pomimo tego, że byłem wycofany i zamknięty szybko znalazł ze mną nić porozumienia. Ma dostęp do wielu materiałów i ma nawet własną bibliotekę z książkami do wypożyczenia na różnym poziomie dla uczniów. Uczę się u niego od 3 lat i mogę z czystym sumieniem polecić Pana Klausa dosłownie każdemu. Potrafi też bardzo dobrze jeździć na rowerze

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2021

Bardzo polecam Pana Jakuba. Dzięki niemu w końcu zaczęłam swobodnie rozmawiać po angielsku. Indywidualne podejście do ucznia, mila atmosfera, ogrom wiedzy.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2020

Polecam pana Jakuba. Zajęcia prowadzone w przyjemnej atmosferze oraz szerokie zaplecze książek do wypożyczenia. Pan Jakub idealnie dopasowywuje lekcję do poziomu zaawansowania ucznia. Bardzo dobra herbatka. Jeszcze raz polecam :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Zdecydowanie polecam wszystkim lekcje u Kuby. świetne podejście zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Wiedza, doświadczenie, pełen profesjonalizm. W naszym przypadku to już drugie pokolenie które Kuba uczy. Do tego moi znajomi i dzieci moich znajomych. Wszyscy bardzo zadowoleni.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Bardzo polecam lekcje u Kuby szczególnie osobom poszukującym profesjonalnej jakości nauczania. Ważne jest również to że podejście do każdego ucznia jest bardzo indywidualne . Uczę się u Kuby od poziomu podstawowego i obecnie czuję się już bardzo pewnie w rozmowie telefonicznej jak również twarzą w twarz. Szczerze polecam.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Kuba uczył mnie i mojego kumpla przez dwa lata i byliśmy naprawdę zadowoleni, szkoda że nie mogłem kontynuować (praca) może jeszcze uda się w przyszłości. Gorąco polecam Darek

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Bardzo polecam pana Jakuba. Znamy się od wielu lat, pan Jakub prowadzi lekcje w łatwy do zrozumienia dla ucznia sposób, z wykorzystaniem najnowszej technologii. Z chęcią również udziela odpowiedzi na zadane pytania, lekcje odbywają się w miłej i przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Nauczyciel z dużym doświadczeniem i wiedzą. Ciekawie i profesjonalnie prowadzone zajęcia. I recommend

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Pan Jakub uczy mojego syna już 3 rok. Materiał szkolny zrealizowany jest zawsze z dużym wyprzedzeniem. Bardzo sumiennie podchodzi do zajęć i stara się aby jego włożony wysiłek przekładał się na jak najlepsze oceny. Teraz w okresie zagrożenia koronawirusem prowadzi bardzo fajne zajęcia online. Zdecydowanie polecam!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Kuba uczył mnie 
j. angielskiego przez 2 lata.
Podobał mi się jego sposób
przekazywania wiedzy. Nie miałem problemów z opanowaniem przedmiotu nauczania nie mając wcześniej kontaktu z tym językiem. Warto zwrócić uwagę na świetną atmosferę towarzyszącą nauczaniu. Podręcznik multimedialny, który otrzymałem od niego służy mi pomocą do tej pory.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Z całym przekonaniem polecam Jakuba Klausa jako nauczyciela języka angielskiego. Uczęszczałem na prowadzone przez niego kursy w latach 1999-2004. Kursy były prowadzone w bardzo profesjonalny sposób , co umożliwiło mi uzyskanie First Certificate w 2003 r. a następnie Certificate in Advanced English w 2004 r. Ponadto po dwóch latach nauki w jego szkole bez problemów posługiwałem się językiem angielskim podczas pobytu w USA.

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Zdecydowanie mogę polecić Pana Jakuba, posiada bardzo duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, co przekłada się na postępy w nauce. Lekcje prowadzone są profesjonalnie, z naciskiem na praktyczną stronę posługiwania się językiem. Pan Jakub jest komunikatywną osobą , posiada wiele zainteresowań, ułatwia to prowadzenie konwersacji. Wykazuję elastyczność w zakresie ustalania godzin nauki, dla osoby pracującej jest to bardzo ważne. W moim przypadku lekcje prowadzone przez Skype 'a.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.