Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Kielce
Kraków

Jakub Klaus

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Jakub Klaus

O mnie

Jestem lektorem od 22 lat,w mojej szkole możesz przygotowywać się na różnych poziomach jak i korzystać z biblioteki a także literatury fachowej w zakresie wybranego przez siebie poziomu,oferuje naukę języka w milej atmosferze według najnowszych programów pearson. Zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania także w przygotowaniu do egzaminów Cambridge oraz IELTS. Dysponuję nowoczesnym sprzętem jak tablica interaktywna oraz komputery.Posiadam ogromny zbiór książek do nauki na każdym poziomie zaawansowania.

Jestem autorem książki mojej publikacji do nauki języka angielskiego "The adventure of Albert in the polish w Tatrach". Zajęcia odbywają się w ścisłym centrum Kielc. Oferuję również Business English na każdym poziomie zaawansowania.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Zdecydowanie polecam wszystkim lekcje u Kuby. świetne podejście zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Wiedza, doświadczenie, pełen profesjonalizm. W naszym przypadku to już drugie pokolenie które Kuba uczy. Do tego moi znajomi i dzieci moich znajomych. Wszyscy bardzo zadowoleni.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Bardzo polecam lekcje u Kuby szczególnie osobom poszukującym profesjonalnej jakości nauczania. Ważne jest również to że podejście do każdego ucznia jest bardzo indywidualne . Uczę się u Kuby od poziomu podstawowego i obecnie czuję się już bardzo pewnie w rozmowie telefonicznej jak również twarzą w twarz. Szczerze polecam.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Kuba uczył mnie i mojego kumpla przez dwa lata i byliśmy naprawdę zadowoleni, szkoda że nie mogłem kontynuować (praca) może jeszcze uda się w przyszłości. Gorąco polecam Darek

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Bardzo polecam pana Jakuba. Znamy się od wielu lat, pan Jakub prowadzi lekcje w łatwy do zrozumienia dla ucznia sposób, z wykorzystaniem najnowszej technologii. Z chęcią również udziela odpowiedzi na zadane pytania, lekcje odbywają się w miłej i przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Nauczyciel z dużym doświadczeniem i wiedzą. Ciekawie i profesjonalnie prowadzone zajęcia. I recommend

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Pan Jakub uczy mojego syna już 3 rok. Materiał szkolny zrealizowany jest zawsze z dużym wyprzedzeniem. Bardzo sumiennie podchodzi do zajęć i stara się aby jego włożony wysiłek przekładał się na jak najlepsze oceny. Teraz w okresie zagrożenia koronawirusem prowadzi bardzo fajne zajęcia online. Zdecydowanie polecam!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Kuba uczył mnie 
j. angielskiego przez 2 lata.
Podobał mi się jego sposób
przekazywania wiedzy. Nie miałem problemów z opanowaniem przedmiotu nauczania nie mając wcześniej kontaktu z tym językiem. Warto zwrócić uwagę na świetną atmosferę towarzyszącą nauczaniu. Podręcznik multimedialny, który otrzymałem od niego służy mi pomocą do tej pory.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Z całym przekonaniem polecam Jakuba Klausa jako nauczyciela języka angielskiego. Uczęszczałem na prowadzone przez niego kursy w latach 1999-2004. Kursy były prowadzone w bardzo profesjonalny sposób , co umożliwiło mi uzyskanie First Certificate w 2003 r. a następnie Certificate in Advanced English w 2004 r. Ponadto po dwóch latach nauki w jego szkole bez problemów posługiwałem się językiem angielskim podczas pobytu w USA.

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Zdecydowanie mogę polecić Pana Jakuba, posiada bardzo duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, co przekłada się na postępy w nauce. Lekcje prowadzone są profesjonalnie, z naciskiem na praktyczną stronę posługiwania się językiem. Pan Jakub jest komunikatywną osobą , posiada wiele zainteresowań, ułatwia to prowadzenie konwersacji. Wykazuję elastyczność w zakresie ustalania godzin nauki, dla osoby pracującej jest to bardzo ważne. W moim przypadku lekcje prowadzone przez Skype 'a.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.