Jacek Orłowski

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Kraków (Zwierzyniec)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki80 - 100 / 60 min

Jacek Orłowski

Opis ogłoszenia

Lekcje niemieckiego dla menedżerów i ambitnych uczniów. 30 lat doświadczenia jako menedżer i tłumacz. Autor największego słownika polsko-niemieckiego w historii polskiej leksykografii obejmującego około 25 000 stron formatu A4 i ponad 100 000 haseł. Wieloletnia praca zawodowa w Monachium i Düsseldorfie, znajomość obu języków na poziomie rodzimego użytkownika języka bez żadnego obcego akcentu.
Jestem jednym z niewielu polskich autorów, których niemieckie aforyzmy
zostały zaakceptowane i umieszczne na największym niemieckim portalu z aforyzmami aphorismen/de wraz z notką o autorze.

Są dwie całkowicie wykluczające się możliwości: Można zwrócić się do polskich germanistów i rodzimych szkół językowych, albo nauczyć się idiomatycznego języka niemieckiego. Jeśli interesuje cię to drugie, to zwróć się do mnie.
Nigdy nie ucz się od ludzi zdemotywowanych, mało zarabiających i mniej inteligentnych od ciebie. Mówienie po niemiecku na wysokim poziomie kultury języka oraz adekwatne tłumaczenie to nie tylko znajomość leksyki, lecz przede wszystkim inteligencja i spryt językowy, który bierze się z poznawania i praktykowania dwóch języków równolegle na zasadzie kontaktu ucznia z mistrzem. 
Możesz też zwrócić się do rodowitych Niemców, którzy nigdy nie uczyli się niemieckiego z pozycji Słowianina i nie rozumieją ani jego problemów językowych, ani różnic pomiędzy polszczyzną i niemczyzną.

Albo traktuje się język jako metodę prymitywnej komunikacji, albo jako dobro kultury ze wszystkimi tego konsekwencjami. W tym drugim przypadku warto zwrócić się do mnie. Wszystko inne jest stratą czasu i pieniędzy.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U ucznia

Adres zajęć

Jacek Orłowski
Kraków
30-214 ul. Korzeniowskiego 27
NIP: 9490463515

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.