Jacek Mazurewicz

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Olsztyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka angielskiego stacjonarnie w Olsztynie lub jeżeli inna miejscowość to przez Skype, w trakcie których nauczysz się płynnie mówić, bardzo dobrze przygotujesz się do matury oraz egzaminów FCE, CAE oraz CPE. Mogą to być także lekcje prowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej. Oferuję również Business English. W mojej dotychczasowej karierze przygotowywałem moich uczniów do matury międzynarodowej. Szkoliłem osoby, które pracują w TVP oraz TVN. Dodatkowo pracowałem z lekarzami, prawnikami oraz politykami. Językiem angielskim zajmuję się na co dzień - prowadzę codziennie mailową oraz telefoniczną korespondencje z native speakerami (z osobami z Wielkiej Brytanii oraz USA).

Przed rozpoczęciem współpracy możemy umówić się na bezpłatną, 20-minutową lekcję próbną.W trakcie takiej lekcji ocenię poziom ucznia oraz omówię jak wyglądają zajęcia.

Musisz pamiętać, że język angielski jest dzisiaj wszechobecny. Bez znajomości tego języka masz naprawdę bardzo małe szanse, żeby spełnić swoje marzenia, aby dostać się na wymarzony kierunek studiów, aby dostać dobrą pracę lub aby dostać awans w pracy. Prawda jest taka, że osoby, które znają bardzo dobrze język angielski zarabiają o wiele więcej. Statystyki pokazują, że zaledwie 6 % Polaków biegle posługuje się językiem angielskim. Niestety, to jest bardzo mało.

Oferuję unikalne lekcje z języka angielskiego stacjonarnie w Olsztynie lub online przez Skype. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe.

Zajęcia są bardzo urozmaicone. Nie bój się, jeżeli masz barierę językową czy po prostu boisz się mówić. W trakcie zajęć możemy również powtórzyć gramatykę. Dostaniesz ode mnie ogromną ilość materiałów do nauki oraz ćwiczeń. Wszystkie materiały wysyłam uczniom drogą mailową. Razem zorganizujemy czas tak, abyś miał/a czas na naukę oraz na własne przyjemności. Każdy z moich uczniów otrzymuje indywidualny tok nauczania, więc o nic nie musisz się martwić. Moi uczniowie, po solidnym przygotowaniu osiągali wynik powyżej 90 % na maturze rozszerzonej z języka angielskiego. Dodatkowo, zdawali egzaminy FCE, CAE oraz CPE z satysfakcjonującym wynikiem. Pracuję również z osobami, które chcą poprawić swój język angielski, bo tego wymaga od nich praca. Przygotowuję również moich uczniów do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim. Pracowałem z osobami, które m. in. starały się o pracę w branży IT, ekonomicznej oraz medycznej.

Jeżeli chodzi o mnie to ukończyłem filologię angielską. Językiem angielskim interesowałem się od najmłodszych lat. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci i dorosłych oraz w tłumaczeniu różnego rodzaju dokumentów.

Sam możesz zdecydować, ile razy w tygodniu chcesz się uczyć oraz czy odpowiada Ci 45 min czy 60 min lekcji. Za wykonaną usługę wystawiam fakturę zwolnioną od podatku VAT (tzw rachunek).

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

Język angielski ogólny (od poziomu A1 do poziomu B2)

Cena za 45 min – 50 zł

Zajęcia grupowe 45 min – 40 zł od osoby

Cena za 60 min – 60 zł

Zajęcia grupowe 60 min – 50 zł od osoby

Język angielski ogólny (poziom C1 oraz C2)

Cena za 45 min – 60 zł

Zajęcia grupowe 45 min – 50 zł od osoby

Cena za 60 min – 70 zł

Zajęcia grupowe 60 min – 60 zł od osoby

Business English:

Cena za 45 min - 70 zł

Cena za 60 min – 80 zł

Korekcja akcentu:

Cena za 45 min - 100 zł

Cena za 60 min – 120 zł

Zajmuję się także tłumaczeniami. Jeżeli potrzebujesz np. pomocy w przetłumaczeniu dowolnego tekstu, również Ci pomogę.

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia są liczone na podstawie jednej strony (przy wycenie uwzględniam sam tekst, bez spacji)

[*Tłumaczenie zwykłe - 15 zł

Tłumaczenie specjalistyczne - 15 zł*]

Zapraszam do kontaktu:

Telefon: 730 - 141 - 519 [*

Dane firmy:

JACEK MAZUREWICZ INNOVATION

NIP: 7393935664

REGON: 385133725
*]

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Jacek Mazurewicz
Herdera
10-695 Olsztyn
NIP: 7393935664

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Nie byłam przekonana do końca do lekcji online przez Skype, ale pan Jacek przekonał mnie do nich. Jestem w stu procentach zadowolona! Pan Jacek również tłumaczył kilka moich dokumentów. Zlecenie zostało wykonane szybko i profesjonalnie! Gorąco polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Polecam! Sprawdzony lektor. Pracowałem z Jackiem przez dłuższy czas i zdałem egzamin CAE. Zajęcia odbywały się tylko przez Skype, ale to w niczym nie przeszkadzało. Miałem duże problemy z mówieniem, ale dzięki takim zajęciom przez Skype z Jackiem, mogą teraz swobodnie się komunikować w języku angielski.

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2019

Chciałabym bardzo polecić pana Jacka :) Miałam duże problemy z gramatyką, ale pan Jacek potrafił mi wyjaśnić każde zagadnienie :) Naprawdę, świetny korepetytor :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Polecam! Moja córka miała w liceum duże problemy z językiem angielskim. Jej nauczyciel postawił jej jedynkę na półrocze. Obawiałam się, że będzie miała także jedynkę na koniec i będzie musiała powtarzać cały rok. Współpracę z Panem Jackiem rozpoczęłyśmy w miarę szybko, od początku lutego. Moja córka zrobiła ogromny postęp. Pan Jacek potrafił zmobilizować moją córkę do nauki poprzez dużą ilość prac domowych, a także poprzez regularne testy. Ostatecznie moja córka otrzymała 3 na koniec. Widzę, że zrobiła ogromny postęp. Naprawdę bardzo polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2017

Zajęcia z Panem Jackiem są zawsze doskonale zorganizowane. Uczęszczam na korepetycje do Pana Jacka trzy razy w tygodniu. Zauważyłem duży postęp w mówieniu, poszerzyłem zakres swojego słownictwa i zacząłem rozumieć gramatykę. Polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2017

Nigdy nie lubiłem języka angielska, Pan Jacek pomógł mi go polubić. Dzięki Jego pomocy bez problemu zdałem egzamin FCE. Pan Jacek zawsze jest solidnie przygotowany do zajęć, potrafi wytłumaczyć, regularnie sprawdzał moją wiedzę poprzez robienie testów. Naprawdę przez rok pracy z Panem nauczyłem się więcej niż w szkole przez 8 lat. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.