Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Olsztyn

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2019

Chciałabym bardzo polecić pana Jacka :) Miałam duże problemy z gramatyką, ale pan Jacek potrafił mi wyjaśnić każde zagadnienie :) Naprawdę, świetny korepetytor :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Polecam! Moja córka miała w liceum duże problemy z językiem angielskim. Jej nauczyciel postawił jej jedynkę na półrocze. Obawiałam się, że będzie miała także jedynkę na koniec i będzie musiała powtarzać cały rok. Współpracę z Panem Jackiem rozpoczęłyśmy w miarę szybko, od początku lutego. Moja córka zrobiła ogromny postęp. Pan Jacek potrafił zmobilizować moją córkę do nauki poprzez dużą ilość prac domowych, a także poprzez regularne testy. Ostatecznie moja córka otrzymała 3 na koniec. Widzę, że zrobiła ogromny postęp. Naprawdę bardzo polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2017

Zajęcia z Panem Jackiem są zawsze doskonale zorganizowane. Uczęszczam na korepetycje do Pana Jacka trzy razy w tygodniu. Zauważyłem duży postęp w mówieniu, poszerzyłem zakres swojego słownictwa i zacząłem rozumieć gramatykę. Polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2017

Nigdy nie lubiłem języka angielska, Pan Jacek pomógł mi go polubić. Dzięki Jego pomocy bez problemu zdałem egzamin FCE. Pan Jacek zawsze jest solidnie przygotowany do zajęć, potrafi wytłumaczyć, regularnie sprawdzał moją wiedzę poprzez robienie testów. Naprawdę przez rok pracy z Panem nauczyłem się więcej niż w szkole przez 8 lat. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.