Janek Janko Muzykant

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Have you always dreamed of playing your favorite song on the guitar but don’t know how to start? You’ve come to the right place! [more in eng on down page]

Od zawsze marzyłeś/aś zagrać na gitarze swój ulubiony utwór ale nie wiesz jak się do tego zabrać?
To świetnie trafiłeś/aś!

Nazywam się Janek. Na gitarze gram od dziecka. Karierę z instrumentem rozpoczynałem od nauki na indywidualnych zajęciach, kursach gry na gitarze przez szkołę muzyczną po gry w zespołach rockowych. Od wielu lat prowadzę prywatną szkołę muzyczną Janko Muzykant.
W jaki sposób prowadzę zajęcia? Każdy uczeń to inna historia, inne wymagania czy muzyczne marzenia. Dlatego najważniejsze jest indywidualne podejście. Na moich lekcjach nauczysz się tego co najbardziej Cię muzycznie interesuje. Zajęcia prowadzę przede wszystkim w oparciu o utwory wybierane przez samych uczniów. Dzięki temu czas spędzony na lekcji jest nie tylko interesujący ale i efektywny.
Specjalizuję się w nauczaniu różnych gatunków muzycznych jak: Classic, Rock, Acoustic, Alternative, Pop, Blues, Metal, Hard Core, Punck, Reggae na instrumentach takich jak:
- gitara klasyczna
- gitara akustyczna
- gitara elektryczna
- bass
- ukulele
To na czym zagramy? :)
Przy nauce gry na instrumencie chętnie wplatam elementy wokalu, jeśli tylko chcesz również pośpiewać.
A może chciałbyś tworzyć coś swojego? Ciekawe improwizacje, solówki ? Nie ma żadnego problemu! Chętnie wskażę Ci najlepszą do tego drogę. 
Dla uczniów nieposiadających jeszcze własnego instrumentu mam do dyspozycji zarówno gitary elektryczne, akustyczne, klasyczne jak i bass oraz ukulele, z których można korzystać w studiu podczas lekcji a także wypożyczyć aby sprawdzić czy taka forma instrumentu jest dla Ciebie odpowiednia przed zdecydowaniem się na jego zakup.
Lekcje odbywać się mogą w trybie indywidualnym, jak również w parach , do czego serdecznie zachęcam. Nie ma przyjemniejszej formy spędzenia wspólnie czasu jak przy dzwiękach ulubionych utworów. Jest to również świetny sposób na rodzinne lekcje gry na instrumencie :) 
Opracowane wspólnie piosenki mogą zostać nagrane, obrobione i wysłane w formie mp3 lub teledysku.
Lekcje prowadzę w pełni wyposażonej salce w Gdańsku Wrzeszcz lub online - Skype live:janekjan12345
Serdecznie zapraszam do kontaktu i umówienia się na pierwsze, zapoznawcze zajęcia oraz do odwiedzenie strony
i Facebook - jankomuzykantszkola

Cennik
zajęcia grupowe dla dzieci (do 3 osób) - 45 min - 180 zł / msc
zajęcia indywidualne dla dzieci - 45 min - 240 zł / msc

zajęcia indywidualne - 60 min :
100 zł za zajęcia - cena dla regularnych uczniów
120 zł za jednorazowe zajęcia

zajęcia w parze - 60 min - 70 zł od osoby

________________________________________ ___
ENG

*] Have you always dreamed of playing your favorite song on the guitar but don’t know how to start? You’ve come to the right place!
My name is Janek, and I have been playing the guitar since childhood. I began my career with individual lessons and guitar courses, and later, I played in rock bands. For many years now, I have been running my private music school called Janko Muzykant.
How do I conduct my lessons? Each student is a unique story with different requirements and musical dreams. That’s why the most important thing is a personalized approach. During my lessons, you will learn what interests you the most. I primarily base the lessons on songs chosen by the students themselves. Thanks to this, the time spent in class is not only interesting but also more effective.
I specialize in teaching various music genres such as Classical, Rock, Acoustic, Alternative, Pop, Blues, Metal, Hardcore, Punk, and Reggae on instruments like:
- Classic guitar
- Acoustic guitar
- Electric guitar
- Bass
- Ukulele
What will we play? :)
While learning to play the instrument, I’m happy to incorporate vocal elements if you also want to sing along.Or perhaps you’d like to create something of your own? Interesting improvisations, solos ? No problem at all! I’d be glad to guide you through the best path for that.
For students who don’t yet have their own instrument, I have electric, acoustic, classical guitars, bass, and ukuleles available for use in the studio during lessons. You can also rent them to see if a particular instrument suits you before deciding to make a purchase.
Lessons can be conducted individually or in pairs. There’s no better way to spend time together than with the sounds of favorite songs. It’s also a great way to have family music lessons :)
Songs we work on together can be recorded, edited, and sent in MP3 or video form.
[*I conduct lessons at my studio in Gdańsk Wrzeszcz or online.
] Feel free to contact me and schedule your first lesson on [*Facebook - Janko Muzykant Prywatna Szkoła Muzyczna ] . You’re warmly welcome!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Janek Janko Muzykant
Srebrniki 7a/2
80-282 Gdańsk
NIP: 5932548495

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Janko Muzykant Prywatna Szkoła Muzyczna
Od 2015 Prowadzę Prywatną szkołę muzyczną w Gdańsku współpracując z wieloma muzykami i nauczycielami w branży muzycznej.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 49
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2024

Polecam szkołę !
Mój syn chodzi i dużo się nauczył, super podejście nauczyciela który sprawił że chwytanie po gitarę prze mojego 8 latka jest przyjemnością a nie obowiązkiem, dobra alternatywa dla komputera czy komórki.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2024

Świetne lekcje gitarowe!!!

avatar
Victoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2024

Bardzo serdecznie polecam, zajęcia prowadzone z pasją i wielkim profesjonalizmem. Zachęcam każdego z całego serca!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2024

Polecam, chodzę od 3 lat i wiele razy myślałem aby przestać ale motywacja jaką otrzymywałem od pana Janka pozwoliła mi osiągnąć dobry poziom gry na gitarze.

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2024

Z własnego doświadczenia wiem , że lekcje są prowadzone profesjonalnie i z całego serca. Polecam lekcje pod okiem tak świetnego muzyka :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2023

Syn uczęszcza na zajęcia z gitary do Janko Muzykanta i jest mega zadowolony! Polecamy!

avatar
Dzmitry
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2023

I have dreamed of learning to play the guitar. I don't speak Polish and I was very lucky to find a teacher who speaks English. Janek is a true professional in his field. The classes are easy and interesting. And I'm very happy with my progress. I highly recommend his school.

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2023

Chodzę do Janusza od roku i serdecznie polecam, jest on muzykiem z prawdziwego zdarzenia. Progres w porównaniu z samodzielną nauką jest nieporównywalny.
Bardzo bardzo polecam!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2023

Bardzo polecam lekcje u Janka. Zajęcia prowadzone na luzie, bez presji, dopasowane do preferencji muzycznych i celów ucznia. Teoria przedstawiana klarownie, zrozumiale i z olbrzymią pasją w głosie. Sama przyjemność! Godzina zlatuje w kwadrans. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2023

Genialny nauczyciel! Nie tylko umiejętnie dzieli się fachową wiedzą, ale też wspólnie z Tobą gra i śpiewa tworząc klimat harcerskiego obozu lub rockowego koncertu.
Ten wymagający i zawsze doskonale przygotowany do zajęć mężczyzna, potrafi bez problemu "obudzić w sobie dziecko", kiedy uczy mojego 9-letniego syna. Granie na gitarze elektrycznej stało się wielką pasją mojego dziecka.

avatar
Kawka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2023

Sześciopak na brzuchu w 30 dni to totalna bzdura.

Za to zdobycie umiejętności samodzielnego zagrania i zaśpiewania piosenki w 3 tygodnie jest absolutnie wykonalne. Sprawdzone info (na sobie).

Jest jeden warunek - będziesz się uczyć u Janka Muzykanta.

Janek szybko pozna twoje preferencje muzyczne i możliwości, do których dostosuje repertuar i ćwiczenia, tak aby wydobyć z ciebie jak najwięcej.

Jego wrażliwość muzyczna, błyskotliwość, inteligencja emocjonalna, CIERPLIWOŚĆ i lekki sposób bycia sprawią, że każda lekcja będzie niezapomnianym przeżyciem. Postępy zrobisz z prędkością światła, świetnie się przy tym bawiąc - niczym Piotr Żyła na Mistrzostwach Świata w Planicy.

Last but not least, Janko po prostu zaraża muzyką. Gdyby nie on to w życiu nawet bym nie pomyślał o tym, żeby po czterdziestce wziąć do ręki ukulele, zacząć na nim plumkać i do tego śpiewać.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2023

Prawdziwy nauczyciel z powołania i z super podejściem do dzieci. Potrafi zarazić swoja pasją, dzięki czemu córka bardzo lubi lekcje gitary, a uczęszcza od 3 lat. Aż miło patrzeć na postępy - niektóre z nich Pan Janek uwiecznia na profesjonalnych teledyskach:) Szczerze polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2023

Lekcje z Jankiem to naprawdę czysta przyjemność. Gram z nim już od 2 lat i naprawdę liczę na dalszą współprace. Zaczynając swoja przygodę nie wiedziałem, że można się tak wiele nauczyć na temat gitary oraz jak na niej grać. Janek nie raz mi doradzał również w kwestii wyborze sprzętu w domu. Powoli tłumaczy oraz odpowie na wszystkie pytanie jakie można mu zadać.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2022

Współpraca z Jankiem to czysta przyjemność od pierwszej lekcji, która odbyła sie już ponad 2 lata temu. Zaczynałam swoją przygodę z gitarą od gry klasycznej jednak szybko zamieniłam ją na gitarę elektryczną. Janek doradził i pomógł wybrać nową gitarę, która jest ze mną już ponad rok. Janek doskonale łączy umiejętności muzyczne z tymi dydaktycznymi. Jest świetnym nauczycielem, muzykiem i po prostu kumplem, bo zapewnia doskonałą atmosferę. Polecam z całego serducha!!!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Janek jest świetnym nauczycielem z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Każda lekcja prowadzona jest w bardzo przyjacielskiej, luźnej i kompletnie bezstresowej atmosferze. Istotne dla mnie jest to, że nie czuję się oceniana pod kątem tego, że powinnam coś umieć/wiedzieć. Wszystkie zagadnienia tłumaczone są na spokojnie, z najdrobniejszymi szczegółami, dzięki czemu z tygodnia na tydzień widać postępy w nauce, a co za tym idzie ciągle chce się "więcej" i odczuwa się ogromną satysfakcję z tego co już udało się osiągnąć. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy gra na gitarze jest dla Ciebie - wybierz Janka. Nauka z tym nauczycielem jeszcze bardziej rozbudzi w Tobie miłość do muzyki, a każda lekcja poszerzy muzyczne horyzonty :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2021

Serdeczni polecam. Mój syn lat 7 już drugi rok uczy się grać na gitarze. Robi niesamowite postępy. Nauczyciel z pasją i dużą cierpliwością nawet do małych dzieci. Przede wszystkim uczy grać utworów, które lubi mój syn, a w konsekwencji chętnie ćwiczy w domu. Niesamowite podejście do dzieci.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2021

Cudowny nauczyciel z wielką pasją ,wiedzą i indywidualnym podejściem do ucznia. Cieszę się, że w swoim życiu mogłam spotkać takiego człowieka jakim jest Janek, bo dzięki niemu zrealizowałam swoje marzenie z dzieciństwa i jako dorosła kobieta nauczyłam się grać na gitarze, to jeszcze tą pasją zaraził moją córkę, która również uczy się u Janka grać na ukulele. Dzięki niemu miałyśmy możliwość grać razem w duecie i spędzić cudownie czas. Każda lekcja to muzyczna przygoda na którą serdecznie każdego zapraszam...

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2021

Polecam szkołę!
Mój syn uczestniczy w zajęciach i bardzo dużo się nauczył. Nauczyciel ma super podejście, które sprawiło że chwytanie po gitarę przez mojego 9 latka jest przyjemnością a nie obowiązkiem. Super alternatywa dla komputera czy komórki.
Moje dziecko jest już zapisane!

avatar
Sas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Od czego tu zacząć... Janek w jednej osobie łączy niezwykłe talenty:

Po pierwsze jest świetnym muzykiem. Wystarczy chwilę posłuchać jak gra i śpiewa i od razu gołym okiem widać, że muzyka to jego ogromna pasja. Nóżka sama tańczy i nawet osoby pozbawione talentu (np. ja) przełamują się próbując dołączyć do orkiestry.

Po drugie - Janek ma niesamowite podejście do dzieci. Mój 10 letni syn zaczął z nim grać w czasie pandemii - od roku mają zajęcia online. Młody ciągle zbiera na kolejną gitarę i co tydzień zaskakuje mnie nowymi wykonami na 6 lub 4 strunach. W kolejce do lekcji na ukulele czeka już moja 7 letnia córka. Oboje nie mogą się doczekać kolejnych zajęć.

Po trzecie - Janek jest bardzo kreatywny. Prowadzi zajęcia w typowy sobie, wyjątkowy sposób. Każda lekcja to inna muzyczna przygoda.

Coż więcej można napisać. Może w końcu przestanę gadać i sam spróbuję.

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Półtora roku temu, na moje 50-te urodziny kupiłem sobie gitarę elektryczną i "piec". Nie mając większego pojęcia o grze postanowiłem poszukać w internecie nauczyciela. Trafiłem na Janka i obecnie nie wyobrażam sobie, żebym mógł trafić lepiej. Co dla mnie ważne, Janek potrafi uczyć gry uwzględniając mój muzyczny gust. Po tym niedługim przecież czasie wspólnych lekcji mam wielką przyjemność z muzykowania, a moja żona nie ucieka, kiedy włączam wzmacniacz. Szczerze polecam, świetne wyniki w miłej atmosferze.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Pan Janek uczy grać na gitarze mojego 11-letniego już syna. Ma wspaniałe podejście do dzieci, potrafi dobrze zmotywować I jak mówi mój syn: pan Janek wie wszystko o muzyce i instrumentach :-) Bardzo polecamy!

avatar
Paweł K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Polecam wszystkim Janka, świetny nauczyciel, który nawet z 40 letniego nowicjusza potrafi coś wyciągnąć i pozwoli cieszyć się grą na gitarze.

Mój syn także uczy się u Janka, który potrafi go zmobilizować, to tylko pokazuje że potrafi trafić do każdego. Od podstawówki do ... , chyba nie ma limitu
Polecam allegrowicza.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Moja córka korzysta z zajęć u Pana Janka od 4 lat, przez ostatni semestr, z racji pandemii, lekcje odbywały się on-line. Zaczynała od zera, w tej chwili gra bezbłędnie i płynnie, zachwycając rodzinę i znajomych. Pan Janek inspiruje do samodzielnego szukania utworów, zgodnie z indywidualnym gustem dziecka, dzięki czemu każdy gra to, co lubi. Córka chętnie ćwiczy i przygotowuje się do zajęć bez mojej zachęty, gitarę zabiera na wyjazdy i wakacje i umila nam wieczory.
Szczerze polecam Pana Janka z uwagi na profesjonalne i indywidualne podejście do dziecka, inspirację i cudowną współpracę.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Polecamy bez żadnych wątpliwości! Świetny nauczyciel z rewelacyjnymi umiejętnościami muzycznymi i ogromnym talentem pedagogicznym. Indywidualne podejście i widoczne efekty w nauce gry na gitarze naszego syna, utwierdzają nas w przekonaniu, że był to bardzo dobry wybór i zachęca do kontynuowania zajęć.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Moi synowie, 8 i 11 lat, uczą się u Pana Janka gry na gitarze od końca sierpnia. Wcześniej mieli kilka miesięcy zajęć z innym nauczycielem - ich zapał i postępy były różne. Pan Janek od pierwszej lekcji zainspirował chłopców swoją charyzmą i indywidualnym doborem repertuaru do codziennej i dobrowolnej praktyki, do wspólnego muzykowania i przeplatania umiejętności i predyspozycji. Chłopców rozpiera duma po każdej lekcji, gdyż uczą się zawsze czegoś nowego, co odzwierciedla ich zainteresowania i temperament. Czasem zamieszczam w mediach społecznościowych filmiki z lekcji, które Pan Janek przysyła po zajęciach w ramach pracy domowej – zawsze wzbudzają one podziw i zachwyt przyjaciół i rodziny – postępy są naprawdę imponujące. Domowe mini koncerty stały się naszą rodzinną codziennością. Bardzo polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Uczęszczam na indywidualne zajęcia od ponad roku i bardzo sobie cenię współpracę z Jankiem. Zajęcia są w większości praktyczne, a teoria która czasem się pojawi pozwala na lepsze zrozumienie poznawanego tematu. Warto też dodać że Janek ma bardzo dobry słuch i nierzadko pomaga zrobić tabulature dla wybranego przez siebie utworu.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2019

Polecam! Pan Janek jest świetnym nauczycielem.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Pan Janek jest zarówno świetnym gitarzystą, jak i nauczycielem posiadającym znakomity warsztat muzyczny i predyspozycje dydaktyczne. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny w miłej i przyjaznej atmosferze. Ogromnym plusem zajęć jest elastyczność oraz dostosowanie poziomu do umiejętności i wiedzy ucznia. Nie wspominając już o jego niesamowitej cierpliwości, indywidualnym podejściu, służenia radą i pomocą we wszelkiego rodzaju trudnościach.
Jeżeli chodzi o zajęcia to oparte są w 100% na praktyce, polegające na przerabianiu różnych utworów dopasowanych pod kątem rzeczywistych zainteresowań ucznia. Pan Janek tworzy tabulatury ze słuchu, dostosowując je do umiejętności i poziomu wiedzy, który posiadamy. Jest wszechstronnym muzykiem, który dzieli się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem oraz jest w stanie przełożyć każdą piosenkę z gitary na ukulele :)
Serdecznie polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2017

Ogromnie polecam Janka - nauczyciel o dużej cierpliwości, z fajnym normalnym podejściem.
Lekcje z Jankiem to przyjemnoś :)

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Bardzo polecam!Janek jest osobą o niezwykłej pasji. Zajęcia prowadzi w bardzo dobrej atmosferze z pełnym zaangażowaniem. Ma dobre podejście do ucznia, nawet najtrudniejsze rzeczy potrafi wyjaśnić w sposób prosty i zrozumiały. Wykazuje się dużą cierpliwością oraz pełnym profesjonalizmem. :)

avatar
BEATA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2017

Polecam! Polecam! Polecam! Nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. Swoją pasją zaraża w wspaniały sposób. Prowadzi lekcje w bardzo naturalny sposób. Mój syn zawsze czeka z niecierpliwością na kolejną lekcję z Panem Jankiem. A ja czasami przysłuchuję się lekcjom z zazdrością :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Pan Janek jet osobą bardzo komunikatywną oraz zaangażowaną w swoja pracę.Zawsze uśmiechnięty,uprzejmy a przy tym przygotowany do zajęć i w pełni profesjonalny.Potrafi złapać świetny kontakt z dzieckiem,zachęcić je do nauki,pobudzić jego naturalną ciekawość , zainspirować.Lekcje nauki gry na gitarze z Panem Jankiem są ulubionymi zajęciami mojego syna.Szczerze polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2016

Świetne i bardzo indywidualne podejście do ucznia, przez które nauka gry na gitarze staje się czystą przyjemnością:) Pan Janek potrafi dostosować zajęcia do ucznia tak, aby jednocześnie skupiać się na tym, w czym dany uczeń dobrze się czuje, a przy tym krok po kroku uczyć tego, w czym czuje się mniej pewnie. Podsumowując, jeżeli gitara, to tylko z panem Jankiem!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2016

Pan Janek jest świetnym muzykiem. Jest bardzo miły i uprzejmy. Lubię lekcje z Panem Jankiem, bo szybko uczę się grac ma gitarze.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2016

Super nauczyciel! Lekcje dostosowywuje do preferencji i umiejętności ucznia. Polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Janek jest najlepszym nauczycielem , jakiego mozna miec. Dzieki niemu potrafie w krotkim czasie wykonac proste utwory i to te , ktore bardzo chcialam grac. Janek dostosowuje kazda lekcje do potrze ucznia , co sprawia ze lekcje ciekawe, az chce sie grac. Na poczekaniu potrafi zmienic trudny utwor w przystepny kawalek, ktory potrafie nauczyc sie grac , mimo iiz jeszcze nie znam wszystkich chwytow. Dzieki niemu czuje sie bardzo zmotywowana i ciesze sie na kazda lekcje. Znalazlam Janka na tym portalu, z poczatku nie wiedzac czego sie spodziewac. Zaskoczylo mnie jak bardzo konkretny i z jakim angazowaniem Janek podchodzi do kazdej lekcji. Kazde cwiczenie jest przemyslane i dobrane odpowiednio do moich umiejetnosci i potrzeb. Widze szybki postep i to mnie bardzo motywuje, a jak wiadomo poczatki sa ciezkie i latwo sie zniechecic. Janek ma super podejscie, jest pozytywny i potrafi wydobyc potencjal z ucznia. Szczerze polecam lekcje z Jankiem kazdemu, kto jeszcze sie waha. Ja zaczynam swoja przygode z gitara w wieku 32 lat. Janek jest najlepszy i tyle:)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Każde zajęcia to nowa przygoda w świecie muzyki. Na lekcjach oprócz muzyki nie brakuje rownież śmiechu i rożnych ciekawostek. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie nauczyć sie grać na gitarze :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2016

Z każdych zajęć od Janka wychodzę z czymś nowym. Są to czasem małe rzeczy ale wpływające na brzmienie. Cenie sobie lekcje u Janka bo dzięki niemu gitara w moich rękach zaczęła "brzmieć" a granie znów sprawia mi nieopisaną przyjemność. Pracujemy na wspólnie wybranych piosenkach co dodatkowo przekłada się na chęć i radość z ćwiczeń.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2016

Bardzo polecam :D zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, utwory i ćwiczenia są dobrane do tego co chcemy grać, wszystko dokładnie wytłumaczone. Pan Janek to naprawdę bardzo dobry muzyk i nauczyciel ze świetnym podejściem do ucznia :)

avatar
zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Polecam :-) Janek jest bardzo dobrym i cierpliwym nauczycielem, na lekcji jest zawsze miła atmosfera, przygotowuje lekcje zgodnie z preferencjami ucznia. Widać pasję do gitary :-)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2016

Bardzo sympatyczny nauczyciel z indywidualnym podejściem do ucznia dostosowanym do wieku. Zdecydowanie godny polecenia, zarówno za swoją cierpliwość jak i umiejętności.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2016

Bardzo dobry nauczyciel, świetnie tłumaczy, jest miły i sympatyczny. Polecam!!!

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2016

Naprawdę polecam. Janek uczy nas tego czego chcemy się uczyć bardzo dobrze wszystko tłumaczy i ogólnie lekcje z nim są super!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2016

Solidny nauczyciel!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2016

Pan Janek jest młodym, sympatycznym nauczycielem,który z zaangażowaniem i wielką cierpliwością podchodzi do ucznia, mogę go z całego serca polecić! Atmosfera podczas zajęć jest bardzo przyjazna i pozwala spokojnie, krok po kroku, nauczyć się gry na gitarze.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2016

Polecam Janka każdemu kto chce coś osiągnąć na gitarze, juz po kilku lekcjach zrobiłem wielkie postepy i cały czas idziemy do przodu. Pełen profesjonalizm, cierpliwosc, odpowiednie podejscie do ucznia. Dodatkowo jest sympatyczny i od poczatku dał sie polubic.Świetny kontakt z uczniami
Gorąco polecam

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Janek potrafi dostosować materiał do możliwości ucznia. Jest sympatyczny, cierpliwy i profesjonalny. Polecam ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2015

Zdecydowanie polecam. Miałam zajęcia z Jankiem 3 lata i bardzo dużo mnie nauczył. Ma dużo cierpliwości i uczy grania utworów jakie się tylko zapragnie.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2015

Gorąco polecam. Pomimo sympatycznego i nieformalnego podejścia cały czas da sięod niego wyczuć profesjonalizm w tym co robi. Godziny spędzone na nauce u Janka oraz godziny zadanych ćwiczeń domowych odniosły skutek, który przerósł moje oczekiwania biorąc pod uwagę czas w jakim udało mi się osiągnąć postępy w graniu.

Jeszcze raz polecam i pozdrawiam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.