Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa
Faktura VAT

Janek Janusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/530 opinii
Dla użytkownika Janek Janusz

O mnie

Od zawsze marzyłeś/aś zagrać na gitarze swój ulubiony utwór ale nie wiesz jak się do tego zabrać? To świetnie trafiłeś/aś!

Nazywam się Janek mam 29 lat. Na gitarze gram od dziecka.

Karierę z instrumentem rozpoczynałem od nauki na indywidualnych zajęciach, kursach gry na gitarze przez szkołę muzyczną po gry w zespołach rockowych. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu lekcji gry na gitarze. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie w zależności do kierunku kształcenia. Specjalizuję się w nauczaniu grania różnych gatunków muzyki takich jak: Classic, Rock, Acoustic, Alternative, Pop, Blues, Metal, Hard Core, Punck, Reggae.

Dla uczniów nieposiadających jeszcze własnego instrumentu mam do dyspozycji wiele gitar elektrycznych, akustycznych, klasycznych, basowych i ukulele.

Lekcję odbywają się w mojej salce prób w Gdańsku Wrzeszcz ul.Srebrniki 7a/2

Serdecznie zapraszam do kontaktu i umówienia się na pierwsze zapoznawcze, zajęcia.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Janko Muzykant Prywatna Szkoła Muzyczna
Od 2015 Prowadzę Prywatną szkołę muzyczną w Gdańsku współpracując z wieloma muzykami i nauczycielami w branży muzycznej.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 30
avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Półtora roku temu, na moje 50-te urodziny kupiłem sobie gitarę elektryczną i "piec". Nie mając większego pojęcia o grze postanowiłem poszukać w internecie nauczyciela. Trafiłem na Janka i obecnie nie wyobrażam sobie, żebym mógł trafić lepiej. Co dla mnie ważne, Janek potrafi uczyć gry uwzględniając mój muzyczny gust. Po tym niedługim przecież czasie wspólnych lekcji mam wielką przyjemność z muzykowania, a moja żona nie ucieka, kiedy włączam wzmacniacz. Szczerze polecam, świetne wyniki w miłej atmosferze.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Pan Janek uczy grać na gitarze mojego 11-letniego już syna. Ma wspaniałe podejście do dzieci, potrafi dobrze zmotywować I jak mówi mój syn: pan Janek wie wszystko o muzyce i instrumentach :-) Bardzo polecamy!

avatar
Paweł K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Polecam wszystkim Janka, świetny nauczyciel, który nawet z 40 letniego nowicjusza potrafi coś wyciągnąć i pozwoli cieszyć się grą na gitarze.

Mój syn także uczy się u Janka, który potrafi go zmobilizować, to tylko pokazuje że potrafi trafić do każdego. Od podstawówki do ... , chyba nie ma limitu
Polecam allegrowicza.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Moja córka korzysta z zajęć u Pana Janka od 4 lat, przez ostatni semestr, z racji pandemii, lekcje odbywały się on-line. Zaczynała od zera, w tej chwili gra bezbłędnie i płynnie, zachwycając rodzinę i znajomych. Pan Janek inspiruje do samodzielnego szukania utworów, zgodnie z indywidualnym gustem dziecka, dzięki czemu każdy gra to, co lubi. Córka chętnie ćwiczy i przygotowuje się do zajęć bez mojej zachęty, gitarę zabiera na wyjazdy i wakacje i umila nam wieczory.
Szczerze polecam Pana Janka z uwagi na profesjonalne i indywidualne podejście do dziecka, inspirację i cudowną współpracę.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Polecamy bez żadnych wątpliwości! Świetny nauczyciel z rewelacyjnymi umiejętnościami muzycznymi i ogromnym talentem pedagogicznym. Indywidualne podejście i widoczne efekty w nauce gry na gitarze naszego syna, utwierdzają nas w przekonaniu, że był to bardzo dobry wybór i zachęca do kontynuowania zajęć.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Moi synowie, 8 i 11 lat, uczą się u Pana Janka gry na gitarze od końca sierpnia. Wcześniej mieli kilka miesięcy zajęć z innym nauczycielem - ich zapał i postępy były różne. Pan Janek od pierwszej lekcji zainspirował chłopców swoją charyzmą i indywidualnym doborem repertuaru do codziennej i dobrowolnej praktyki, do wspólnego muzykowania i przeplatania umiejętności i predyspozycji. Chłopców rozpiera duma po każdej lekcji, gdyż uczą się zawsze czegoś nowego, co odzwierciedla ich zainteresowania i temperament. Czasem zamieszczam w mediach społecznościowych filmiki z lekcji, które Pan Janek przysyła po zajęciach w ramach pracy domowej – zawsze wzbudzają one podziw i zachwyt przyjaciół i rodziny – postępy są naprawdę imponujące. Domowe mini koncerty stały się naszą rodzinną codziennością. Bardzo polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Uczęszczam na indywidualne zajęcia od ponad roku i bardzo sobie cenię współpracę z Jankiem. Zajęcia są w większości praktyczne, a teoria która czasem się pojawi pozwala na lepsze zrozumienie poznawanego tematu. Warto też dodać że Janek ma bardzo dobry słuch i nierzadko pomaga zrobić tabulature dla wybranego przez siebie utworu.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2019

Polecam! Pan Janek jest świetnym nauczycielem.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Pan Janek jest zarówno świetnym gitarzystą, jak i nauczycielem posiadającym znakomity warsztat muzyczny i predyspozycje dydaktyczne. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny w miłej i przyjaznej atmosferze. Ogromnym plusem zajęć jest elastyczność oraz dostosowanie poziomu do umiejętności i wiedzy ucznia. Nie wspominając już o jego niesamowitej cierpliwości, indywidualnym podejściu, służenia radą i pomocą we wszelkiego rodzaju trudnościach.
Jeżeli chodzi o zajęcia to oparte są w 100% na praktyce, polegające na przerabianiu różnych utworów dopasowanych pod kątem rzeczywistych zainteresowań ucznia. Pan Janek tworzy tabulatury ze słuchu, dostosowując je do umiejętności i poziomu wiedzy, który posiadamy. Jest wszechstronnym muzykiem, który dzieli się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem oraz jest w stanie przełożyć każdą piosenkę z gitary na ukulele :)
Serdecznie polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2017

Ogromnie polecam Janka - nauczyciel o dużej cierpliwości, z fajnym normalnym podejściem.
Lekcje z Jankiem to przyjemnoś :)

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Bardzo polecam!Janek jest osobą o niezwykłej pasji. Zajęcia prowadzi w bardzo dobrej atmosferze z pełnym zaangażowaniem. Ma dobre podejście do ucznia, nawet najtrudniejsze rzeczy potrafi wyjaśnić w sposób prosty i zrozumiały. Wykazuje się dużą cierpliwością oraz pełnym profesjonalizmem. :)

avatar
BEATA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2017

Polecam! Polecam! Polecam! Nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. Swoją pasją zaraża w wspaniały sposób. Prowadzi lekcje w bardzo naturalny sposób. Mój syn zawsze czeka z niecierpliwością na kolejną lekcję z Panem Jankiem. A ja czasami przysłuchuję się lekcjom z zazdrością :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Pan Janek jet osobą bardzo komunikatywną oraz zaangażowaną w swoja pracę.Zawsze uśmiechnięty,uprzejmy a przy tym przygotowany do zajęć i w pełni profesjonalny.Potrafi złapać świetny kontakt z dzieckiem,zachęcić je do nauki,pobudzić jego naturalną ciekawość , zainspirować.Lekcje nauki gry na gitarze z Panem Jankiem są ulubionymi zajęciami mojego syna.Szczerze polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2016

Świetne i bardzo indywidualne podejście do ucznia, przez które nauka gry na gitarze staje się czystą przyjemnością:) Pan Janek potrafi dostosować zajęcia do ucznia tak, aby jednocześnie skupiać się na tym, w czym dany uczeń dobrze się czuje, a przy tym krok po kroku uczyć tego, w czym czuje się mniej pewnie. Podsumowując, jeżeli gitara, to tylko z panem Jankiem!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2016

Pan Janek jest świetnym muzykiem. Jest bardzo miły i uprzejmy. Lubię lekcje z Panem Jankiem, bo szybko uczę się grac ma gitarze.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2016

Super nauczyciel! Lekcje dostosowywuje do preferencji i umiejętności ucznia. Polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Janek jest najlepszym nauczycielem , jakiego mozna miec. Dzieki niemu potrafie w krotkim czasie wykonac proste utwory i to te , ktore bardzo chcialam grac. Janek dostosowuje kazda lekcje do potrze ucznia , co sprawia ze lekcje ciekawe, az chce sie grac. Na poczekaniu potrafi zmienic trudny utwor w przystepny kawalek, ktory potrafie nauczyc sie grac , mimo iiz jeszcze nie znam wszystkich chwytow. Dzieki niemu czuje sie bardzo zmotywowana i ciesze sie na kazda lekcje. Znalazlam Janka na tym portalu, z poczatku nie wiedzac czego sie spodziewac. Zaskoczylo mnie jak bardzo konkretny i z jakim angazowaniem Janek podchodzi do kazdej lekcji. Kazde cwiczenie jest przemyslane i dobrane odpowiednio do moich umiejetnosci i potrzeb. Widze szybki postep i to mnie bardzo motywuje, a jak wiadomo poczatki sa ciezkie i latwo sie zniechecic. Janek ma super podejscie, jest pozytywny i potrafi wydobyc potencjal z ucznia. Szczerze polecam lekcje z Jankiem kazdemu, kto jeszcze sie waha. Ja zaczynam swoja przygode z gitara w wieku 32 lat. Janek jest najlepszy i tyle:)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Każde zajęcia to nowa przygoda w świecie muzyki. Na lekcjach oprócz muzyki nie brakuje rownież śmiechu i rożnych ciekawostek. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie nauczyć sie grać na gitarze :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2016

Z każdych zajęć od Janka wychodzę z czymś nowym. Są to czasem małe rzeczy ale wpływające na brzmienie. Cenie sobie lekcje u Janka bo dzięki niemu gitara w moich rękach zaczęła "brzmieć" a granie znów sprawia mi nieopisaną przyjemność. Pracujemy na wspólnie wybranych piosenkach co dodatkowo przekłada się na chęć i radość z ćwiczeń.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2016

Bardzo polecam :D zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, utwory i ćwiczenia są dobrane do tego co chcemy grać, wszystko dokładnie wytłumaczone. Pan Janek to naprawdę bardzo dobry muzyk i nauczyciel ze świetnym podejściem do ucznia :)

avatar
zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Polecam :-) Janek jest bardzo dobrym i cierpliwym nauczycielem, na lekcji jest zawsze miła atmosfera, przygotowuje lekcje zgodnie z preferencjami ucznia. Widać pasję do gitary :-)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2016

Bardzo sympatyczny nauczyciel z indywidualnym podejściem do ucznia dostosowanym do wieku. Zdecydowanie godny polecenia, zarówno za swoją cierpliwość jak i umiejętności.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2016

Bardzo dobry nauczyciel, świetnie tłumaczy, jest miły i sympatyczny. Polecam!!!

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2016

Naprawdę polecam. Janek uczy nas tego czego chcemy się uczyć bardzo dobrze wszystko tłumaczy i ogólnie lekcje z nim są super!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2016

Solidny nauczyciel!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2016

Pan Janek jest młodym, sympatycznym nauczycielem,który z zaangażowaniem i wielką cierpliwością podchodzi do ucznia, mogę go z całego serca polecić! Atmosfera podczas zajęć jest bardzo przyjazna i pozwala spokojnie, krok po kroku, nauczyć się gry na gitarze.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2016

Polecam Janka każdemu kto chce coś osiągnąć na gitarze, juz po kilku lekcjach zrobiłem wielkie postepy i cały czas idziemy do przodu. Pełen profesjonalizm, cierpliwosc, odpowiednie podejscie do ucznia. Dodatkowo jest sympatyczny i od poczatku dał sie polubic.Świetny kontakt z uczniami
Gorąco polecam

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Janek potrafi dostosować materiał do możliwości ucznia. Jest sympatyczny, cierpliwy i profesjonalny. Polecam ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2015

Zdecydowanie polecam. Miałam zajęcia z Jankiem 3 lata i bardzo dużo mnie nauczył. Ma dużo cierpliwości i uczy grania utworów jakie się tylko zapragnie.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2015

Gorąco polecam. Pomimo sympatycznego i nieformalnego podejścia cały czas da sięod niego wyczuć profesjonalizm w tym co robi. Godziny spędzone na nauce u Janka oraz godziny zadanych ćwiczeń domowych odniosły skutek, który przerósł moje oczekiwania biorąc pod uwagę czas w jakim udało mi się osiągnąć postępy w graniu.

Jeszcze raz polecam i pozdrawiam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.