Izabela Piotrowska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Leszno
Osieczna
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz się nauczyć prawdziwego języka angielskiego wprost z brytyjskiej rzeczywistości? Zapraszam do rozmowy!

Przez 15 lat mieszkałam w Londynie, studiowałam na tamtejszym uniwersytecie (University of London) i pracowałam w międzynarodowym środowisku. Oferuję lekcje dostosowane do Twoich zainteresowań, potrzeb językowych i Twojego poziomu, a także praktyczne konwersacje na interesujące tematy, business english, pomoc przy napisaniu CV, przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej czy wyjazdu za granicę. Bez zbędnego gramatyzowania i wkuwania słówek. 

Chcesz przełamać barierę językową i szybko zacząć poprawnie mówić po angielsku? Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Jestem bardzo wdzięczna Izie za wszystkie lekcje, jakie odbyłam (oraz za jej wyrozumiałość i cierpliwość :)). Prowadzi zajęcia w ciekawy sposób, przede wszystkim stawiając nacisk na swobodne porozumiewanie się. Polecam serdecznie!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Izą. Na początku naszych spotkań szczegółowo omówiłyśmy na czym mi w nauce angielskiego zależy najbardziej, by potem konsekwentnie to wdrażać. Do każdej lekcji przygotowane mam różnorodne, bardzo ciekawe materiały, dopasowane do mojego poziomu i zainteresowań. Lekcje z Izą to przyjemność nauki, większa pewność wypowiedzi oraz wzbogacenie słownictwa. Zdecydowanie polecam!

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

W 100 % polecam naukę z panią Izą. Dla mnie nauka właśnie z nią była samą przyjemnością to co wydawało mi się wręcz nie do nauczania z pomocą Pani Izy okazało się banalnie proste. Ze stoickim spokojem umie przekazać swoją wiedzę. Przez ten czas kiedy pobierałam naukę widzę duży postęp i już nie boję się zwykłej rozmowy. Bardzo dobrze jak na moje początki zostałam przygotowana do wyjazdu za granicę. Wszystkim serdecznie polecam naukę z Panią Izą.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panią Izabelą, które prowadzone są w sposób miły i bezstresowy przez co łatwiej można pokonać barierę językową. Po zaledwie kilku zajęciach mogłam zauważyć poprawę moich umiejętności i z większą odwagą rozmawiać na tematy wcześniej przygotowane przez Panią Izabelę. :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Serdecznie polecam!!
Izabela jest zawsze bardzo rzetelnie przygotowana do zajęć. Podchodzi do nich z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Materiały są zawsze odpowiednio dobrane, o ciekawej tematyce i zgodnie z poziomem ucznia.
Ponadto, lekcje są prowadzone w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.