Izabela Piotrowska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz się nauczyć prawdziwego języka angielskiego wprost z brytyjskiej rzeczywistości? Zapraszam do rozmowy!

Przez 15 lat mieszkałam w Londynie, studiowałam na tamtejszym uniwersytecie (University of London) i pracowałam w międzynarodowym środowisku. Oferuję lekcje dostosowane do Twoich zainteresowań, potrzeb językowych i Twojego poziomu, a także praktyczne konwersacje na interesujące tematy, business english, pomoc przy napisaniu CV, przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej czy wyjazdu za granicę. Bez zbędnego gramatyzowania i wkuwania słówek. 

Chcesz przełamać barierę językową i szybko zacząć poprawnie mówić po angielsku? Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Bardzo polecam Panią Izę,. Jest bardzo dobrym nauczycielem, dzięki niej znacznie podniosłem swój poziom języka. Zyskałem pewność siebie w komunikacji z ludźmi. Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy sposób, Serdecznie polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2020

Szczerze polecam zajęcia z Izą, jest to miło i owocnie spędzony czas. Nasze zajęcia wyglądają tak, że przed nimi dostaję od Izy jeden materiał audio i jedną czytankę, i w trakcie lekcji omawiamy je, zarówno tematycznie jak i językowo - omawiamy ciekawe, nieznane mi wyrażenia, do tego dochodzą liczne dygresje, luźne skojarzenia oraz ogólnie to co się dzieje dookoła. Wszystko w bardzo przystępnej formie, nawet nie wiem kiedy ta godzina mija. Iza poprawia moje wypowiedzi, zawraca uwagę na gramatykę, radzi co brzmiałoby bardziej naturalnie. Jestem bardzo zadowolona, bo długo nie używałam języka, a szybko przełamałam opór przed mówieniem. Naprawdę warto, bo to serdeczny i zaangażowany nauczyciel!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Iza jest cudownym nauczycielem. Lekcje mijają w bardzo miłej atmosferze, materiał na każde zajęcia jest skrupulatnie przygotowany. Dzięki Izie pokonałam lęk przed przed używaniem języka angielskiego. Polecam bardzo tego nauczyciela.

avatar
Waldemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Jeśli chcesz przełamać bariery w nauce języka angielskiego to polecam zajęcia z Izą. Iza prowadzi zajęcia w sposób indywidualny i nieszablonowy bardzo często zmienia tematykę zajęć, co sprawia że zajęcia nie są nudne. Jej dodatkowym atutem jest doświadczenie zdobyte w Wielkiej Brytanii, którym chętnie dzieli się podczas zajęć..
Polecam serdecznie.

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Świetne zajęcia. Cały materiał bardzo dobrze wytłumaczony. Lekcje przeprowadzone w miły i przystępny sposób. Serdecznie polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Bardzo polecam zajęcia z Izą! Lekcje są ciekawe, dostosowane do "ucznia" i jego zainteresowań. Iza ma ogromną wiedzę nt angielskiego, wie jak ją przekazywać. Dodatkowo jej doświadczenie życia w Wielkiej Brytanii pozwala poznać uczniowi kulturę tego kraju.
Iza przekazuje przydatne wskazówki wspomagające naukę. Od momentu, kiedy zaczęłam lekcje z Izą czuję się bardziej pewna siebie, używając angielskiego, lepiej rozumiem gramatykę oraz wiem, kiedy jej używać. Dzięki niej rozmowa po angielsku stała się przyjemnością :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Izą, w końcu znalazłam nauczycielkę, która skupia się na żywym, nie podręcznikowym języku. Bardzo podoba mi się jej indywidualne podejście i luźna atmosfera na zajęciach. Efektywność połączona z przyjemnością, bardzo dziękuję :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Ciekawa metoda prowadzenia lekcji, bez typowego powielania schematów, po prostu nauka swobodnego mówienia, czyli coś czego od zawsze szukałam . Indywidualne podejście to chyba największy plus zajęć, nie trzeba nawet wychodzić z domu.
Polecam serdecznie

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Jeśli chcesz z przyjemnością rozwijać swoje kompetencje językowe bardzo polecam zajęcia z Izą. Jest ona zaangażowaną i podchodzącą indywidualnie do uczniów korepetytorką. Nieszablonowe lekcje pozwolą na odnalezienie się w każdej sytuacji językowej. Każda z lekcji to przyjemność ze względu na profesjonalizm oraz podejście nauczyciela. Są one dostosowane do poziomu oraz indywidualnych potrzeb ucznia, połączeniem przyjemnego z pożytecznym.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Zajęcia z Panią Izą pozwalają mi rozmawiać po angielsku swobodnie i bez stresu. Zawsze wychodzi naprzeciw moim potrzebom i zainteresowaniom.
Poleca ciekawe materiały do nauki.
Pani Iza ma ogromne wyczucie stylu i doskonale orientuje się, jakie zwroty brzmią sztucznie, a jakie są używane przez Anglików. Dzięki lekcjom z nią zrobiłam poprawki w podręcznikach do angielskiego wydanych w Polsce.
Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć prawdziwego angielskiego albo doskonalić znajomość tego języka.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Aby płynnie zacząć mówić po angielsku należy otaczać się językiem – słuchać anglojęzycznych stacji radiowych, czytać książki zagranicznych autorów, oglądać filmy lub wiadomości. Jednak te wszystkie rzeczy musi scalić coś bardzo ważnego, bez czego nie nauczyłabym się mówić po angielsku – cierpliwy lektor, który zebrał usłyszane tam informacje i pokazał mi jak ich używać w codziennym życiu. Iza jest właśnie takim nauczycielem. Mogę porozmawiać z nią na dowolny temat, a przy tym nauczyć się wielu ciekawych zwrotów, których użyłby native w niesymulowanej rozmowie. Iza pokazała mi jak w sposób naturalny nauczyć się gramatyki, jak poprawnie wymawiać słowa i jak zgrabnie formułować wypowiedzi. Jej pozytywne nastawienie i indywidualne podejście sprawiło, że już nie boję się rozmawiać z obcokrajowcami i nawet nie zorientowałam się jak szybko wskoczyłam na kolejny poziom biegłości językowej. Bardzo Ci za to dziękuję!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Praca z Izą to przyjemność połączona z efektywną pracą. Nie zauważam gdy mija godzina zajęć- swobodna atmosfera i ciekawe tematy rozmów sprawiają, że rozwijam swoje umiejętności językowe w sposób, który lubię. Myślę, że inteligencja i wiedza prowadzącej każdego zaciekawi i sprowokuje do rozmowy :)
Polecam! :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2020

Dzięki Pani Izabeli nabrałam pewności siebie i swobody podczas rozmowy po angielsku. Jestem bardzo wdzięczna za całą cierpliwość i wspaniałą pomoc. Zajęcia przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze, bez stresu. Pani Izabela zawsze skupiała sie na moich potrzebach i starała się mi doradzić/pomóc. Jak najbardziej polecam Panią Izabele, zajęcia z nią to czysta przyjemność!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Jestem bardzo wdzięczna Izie za wszystkie lekcje, jakie odbyłam (oraz za jej wyrozumiałość i cierpliwość :)). Prowadzi zajęcia w ciekawy sposób, przede wszystkim stawiając nacisk na swobodne porozumiewanie się. Polecam serdecznie!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Izą. Na początku naszych spotkań szczegółowo omówiłyśmy na czym mi w nauce angielskiego zależy najbardziej, by potem konsekwentnie to wdrażać. Do każdej lekcji przygotowane mam różnorodne, bardzo ciekawe materiały, dopasowane do mojego poziomu i zainteresowań. Lekcje z Izą to przyjemność nauki, większa pewność wypowiedzi oraz wzbogacenie słownictwa. Zdecydowanie polecam!

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

W 100 % polecam naukę z panią Izą. Dla mnie nauka właśnie z nią była samą przyjemnością to co wydawało mi się wręcz nie do nauczania z pomocą Pani Izy okazało się banalnie proste. Ze stoickim spokojem umie przekazać swoją wiedzę. Przez ten czas kiedy pobierałam naukę widzę duży postęp i już nie boję się zwykłej rozmowy. Bardzo dobrze jak na moje początki zostałam przygotowana do wyjazdu za granicę. Wszystkim serdecznie polecam naukę z Panią Izą.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panią Izabelą, które prowadzone są w sposób miły i bezstresowy przez co łatwiej można pokonać barierę językową. Po zaledwie kilku zajęciach mogłam zauważyć poprawę moich umiejętności i z większą odwagą rozmawiać na tematy wcześniej przygotowane przez Panią Izabelę. :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Serdecznie polecam!!
Izabela jest zawsze bardzo rzetelnie przygotowana do zajęć. Podchodzi do nich z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Materiały są zawsze odpowiednio dobrane, o ciekawej tematyce i zgodnie z poziomem ucznia.
Ponadto, lekcje są prowadzone w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.