Izabela Piotrowska

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Online
Leszno
Osieczna
Warszawa

Izabela Piotrowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii
Dla użytkownika Izabela Piotrowska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Waldemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Jeśli chcesz przełamać bariery w nauce języka angielskiego to polecam zajęcia z Izą. Iza prowadzi zajęcia w sposób indywidualny i nieszablonowy bardzo często zmienia tematykę zajęć, co sprawia że zajęcia nie są nudne. Jej dodatkowym atutem jest doświadczenie zdobyte w Wielkiej Brytanii, którym chętnie dzieli się podczas zajęć..
Polecam serdecznie.

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Świetne zajęcia. Cały materiał bardzo dobrze wytłumaczony. Lekcje przeprowadzone w miły i przystępny sposób. Serdecznie polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Bardzo polecam zajęcia z Izą! Lekcje są ciekawe, dostosowane do "ucznia" i jego zainteresowań. Iza ma ogromną wiedzę nt angielskiego, wie jak ją przekazywać. Dodatkowo jej doświadczenie życia w Wielkiej Brytanii pozwala poznać uczniowi kulturę tego kraju.
Iza przekazuje przydatne wskazówki wspomagające naukę. Od momentu, kiedy zaczęłam lekcje z Izą czuję się bardziej pewna siebie, używając angielskiego, lepiej rozumiem gramatykę oraz wiem, kiedy jej używać. Dzięki niej rozmowa po angielsku stała się przyjemnością :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Izą, w końcu znalazłam nauczycielkę, która skupia się na żywym, nie podręcznikowym języku. Bardzo podoba mi się jej indywidualne podejście i luźna atmosfera na zajęciach. Efektywność połączona z przyjemnością, bardzo dziękuję :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Ciekawa metoda prowadzenia lekcji, bez typowego powielania schematów, po prostu nauka swobodnego mówienia, czyli coś czego od zawsze szukałam . Indywidualne podejście to chyba największy plus zajęć, nie trzeba nawet wychodzić z domu.
Polecam serdecznie

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Jeśli chcesz z przyjemnością rozwijać swoje kompetencje językowe bardzo polecam zajęcia z Izą. Jest ona zaangażowaną i podchodzącą indywidualnie do uczniów korepetytorką. Nieszablonowe lekcje pozwolą na odnalezienie się w każdej sytuacji językowej. Każda z lekcji to przyjemność ze względu na profesjonalizm oraz podejście nauczyciela. Są one dostosowane do poziomu oraz indywidualnych potrzeb ucznia, połączeniem przyjemnego z pożytecznym.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Zajęcia z Panią Izą pozwalają mi rozmawiać po angielsku swobodnie i bez stresu. Zawsze wychodzi naprzeciw moim potrzebom i zainteresowaniom.
Poleca ciekawe materiały do nauki.
Pani Iza ma ogromne wyczucie stylu i doskonale orientuje się, jakie zwroty brzmią sztucznie, a jakie są używane przez Anglików. Dzięki lekcjom z nią zrobiłam poprawki w podręcznikach do angielskiego wydanych w Polsce.
Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć prawdziwego angielskiego albo doskonalić znajomość tego języka.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Aby płynnie zacząć mówić po angielsku należy otaczać się językiem – słuchać anglojęzycznych stacji radiowych, czytać książki zagranicznych autorów, oglądać filmy lub wiadomości. Jednak te wszystkie rzeczy musi scalić coś bardzo ważnego, bez czego nie nauczyłabym się mówić po angielsku – cierpliwy lektor, który zebrał usłyszane tam informacje i pokazał mi jak ich używać w codziennym życiu. Iza jest właśnie takim nauczycielem. Mogę porozmawiać z nią na dowolny temat, a przy tym nauczyć się wielu ciekawych zwrotów, których użyłby native w niesymulowanej rozmowie. Iza pokazała mi jak w sposób naturalny nauczyć się gramatyki, jak poprawnie wymawiać słowa i jak zgrabnie formułować wypowiedzi. Jej pozytywne nastawienie i indywidualne podejście sprawiło, że już nie boję się rozmawiać z obcokrajowcami i nawet nie zorientowałam się jak szybko wskoczyłam na kolejny poziom biegłości językowej. Bardzo Ci za to dziękuję!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Praca z Izą to przyjemność połączona z efektywną pracą. Nie zauważam gdy mija godzina zajęć- swobodna atmosfera i ciekawe tematy rozmów sprawiają, że rozwijam swoje umiejętności językowe w sposób, który lubię. Myślę, że inteligencja i wiedza prowadzącej każdego zaciekawi i sprowokuje do rozmowy :)
Polecam! :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2020

Dzięki Pani Izabeli nabrałam pewności siebie i swobody podczas rozmowy po angielsku. Jestem bardzo wdzięczna za całą cierpliwość i wspaniałą pomoc. Zajęcia przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze, bez stresu. Pani Izabela zawsze skupiała sie na moich potrzebach i starała się mi doradzić/pomóc. Jak najbardziej polecam Panią Izabele, zajęcia z nią to czysta przyjemność!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Jestem bardzo wdzięczna Izie za wszystkie lekcje, jakie odbyłam (oraz za jej wyrozumiałość i cierpliwość :)). Prowadzi zajęcia w ciekawy sposób, przede wszystkim stawiając nacisk na swobodne porozumiewanie się. Polecam serdecznie!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Izą. Na początku naszych spotkań szczegółowo omówiłyśmy na czym mi w nauce angielskiego zależy najbardziej, by potem konsekwentnie to wdrażać. Do każdej lekcji przygotowane mam różnorodne, bardzo ciekawe materiały, dopasowane do mojego poziomu i zainteresowań. Lekcje z Izą to przyjemność nauki, większa pewność wypowiedzi oraz wzbogacenie słownictwa. Zdecydowanie polecam!

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

W 100 % polecam naukę z panią Izą. Dla mnie nauka właśnie z nią była samą przyjemnością to co wydawało mi się wręcz nie do nauczania z pomocą Pani Izy okazało się banalnie proste. Ze stoickim spokojem umie przekazać swoją wiedzę. Przez ten czas kiedy pobierałam naukę widzę duży postęp i już nie boję się zwykłej rozmowy. Bardzo dobrze jak na moje początki zostałam przygotowana do wyjazdu za granicę. Wszystkim serdecznie polecam naukę z Panią Izą.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panią Izabelą, które prowadzone są w sposób miły i bezstresowy przez co łatwiej można pokonać barierę językową. Po zaledwie kilku zajęciach mogłam zauważyć poprawę moich umiejętności i z większą odwagą rozmawiać na tematy wcześniej przygotowane przez Panią Izabelę. :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Serdecznie polecam!!
Izabela jest zawsze bardzo rzetelnie przygotowana do zajęć. Podchodzi do nich z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Materiały są zawsze odpowiednio dobrane, o ciekawej tematyce i zgodnie z poziomem ucznia.
Ponadto, lekcje są prowadzone w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.