Izabela Modzelewska

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Gdańsk

Opis ogłoszenia

Jestem native speakerem języka włoskiego, oraz pedagogiem, studia magisterskie ukończyłam na kierunku pedagogika, ze specjalizacją organizacja i zarządzanie oświatą.
Wychowałam się w Mediolanie od dziecka, posiadam prawidłowy włoski akcent bez zaciągnięc dialektalnych.
Wiele już lat uczę języka włoskiego, indywidualnie oraz w grupach, dzieci młodzież i dorosłych. Zajęcia dostosowuję do potrzeb ucznia, bowiem każdy jest inny, tak samo więc i nauka powinna być dostosowana do indywidualnego tempa, preferencji i zainteresowań kursanta.
Zajęcia dla dzieci nastawione są na naukę poprzez zabawę, z elementami muzyki, plastyki i wiele zabaw ruchowych. 
Zajęcia dla dorosłych prowadzę indywidualnie lub w grupach, w obydwu przypadkach, cele nauki ustalam z kursantem/mi na początku kursu, staram się aby kurs rozwijał w uczniach umiejętności fonetyczne jak i pisemne, kreatywność, oraz zdolność posługiwania się tym językiem w różnych sytuacjach i okolicznościach.
Zapraszam serdecznie do kontaktu w godzinach od 11 do 17.

Arrivederci ! :)

Izabela Modzelewska.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 06.2016
Wyższa szkoła społeczno ekonomiczna w Gdańsku
Pedagogika
Kursy i szkolenia
08.2010
Celi 5.
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Lektor
Od wielu już lat współpracuje ze szkołami nauczania języków obcych, Trójmiejskich oraz poza Trójmiastem. Uczę dzieci i dorosłych. w grupach oraz indywidualnie. zajęcia dostosowuję do potrzeb uczniów.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2018

Uczyłem się u Izy ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolony. Mogę się spokojnie porozumiewać w j. włoskim i bardzo miło wspominam każdą lekcję.
Zdecydowanie polecam!!!

avatar
mama Karoliny
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
23 grudnia 2010

ciesze sie ,ze sa osoby tak dobrze przygotowane i maja dar przekazywania swojej wiedzy,grazie per tutto,ci vediamo,ciao.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.