Izabela Modzelewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo w związku z obecną sytuacją uruchamiam ciekawe zajęcia on-line :) !!!
Poprzez platformę e-learning lub Skype.
[*SERDECZNIE ZAPRASZAM *]
CI VEDIAMO VIA SKYPE :)

Jestem native speakerem języka włoskiego, oraz pedagogiem, studia magisterskie ukończyłam na kierunku pedagogika, ze specjalizacją organizacja i zarządzanie oświatą.
Wychowałam się w Mediolanie od dziecka, posiadam prawidłowy włoski akcent bez zaciągnięc dialektalnych.
Wiele już lat uczę języka włoskiego, indywidualnie oraz w grupach, dzieci młodzież i dorosłych. Zajęcia dostosowuję do potrzeb ucznia, bowiem każdy jest inny, tak samo więc i nauka powinna być dostosowana do indywidualnego tempa, preferencji i zainteresowań kursanta.
Zajęcia dla dzieci nastawione są na naukę poprzez zabawę, z elementami muzyki, plastyki i wiele zabaw ruchowych. 
Zajęcia dla dorosłych prowadzę indywidualnie lub w grupach, w obydwu przypadkach, cele nauki ustalam z kursantem/mi na początku kursu, staram się aby kurs rozwijał w uczniach umiejętności fonetyczne jak i pisemne, kreatywność, oraz zdolność posługiwania się tym językiem w różnych sytuacjach i okolicznościach.
Zapraszam serdecznie do kontaktu w godzinach od 11 do 17.

Arrivederci ! :)

Izabela Modzelewska.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 06.2017
Wyższa szkoła społeczno ekonomiczna w Gdańsku
Magister
Pedagogika
Kursy i szkolenia
08.2010
Celi 5.
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Lektor
Od wielu już lat współpracuje ze szkołami nauczania języków obcych, Trójmiejskich oraz poza Trójmiastem. Uczę dzieci i dorosłych. w grupach oraz indywidualnie. zajęcia dostosowuję do potrzeb uczniów.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Iza swoją osobowością sprawia, że lekcje angielskiego są zawsze ciekawe i prowadzone z wielką pasją. Umiejętnie przekazuje swoją wiedzę i miłą atmosferą zachęca do dalszej nauki. Jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, zajęcia przez z nią prowadzone są ciekawe i bezstresowe. Wciąga w rozmowę w języku wloskim i nagle zdajesz sobie sprawę, że mówisz po wlosku.. Polecam naukę wloskiego z Izą.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2018

Uczyłem się u Izy ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolony. Mogę się spokojnie porozumiewać w j. włoskim i bardzo miło wspominam każdą lekcję.
Zdecydowanie polecam!!!

avatar
mama Karoliny
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
23 grudnia 2010

ciesze sie ,ze sa osoby tak dobrze przygotowane i maja dar przekazywania swojej wiedzy,grazie per tutto,ci vediamo,ciao.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.