Izabela Modzelewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Faktura VAT

Izabela Modzelewska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/53 opinie
Dla użytkownika Izabela Modzelewska

O mnie

Jestem native speakerem języka włoskiego, oraz pedagogiem.

Ponad 10 lat uczę języka włoskiego, dzieci,młodzież i dorosłych.

Współpracuję ze szkołami językowymi. prowadzę kursy dla firm.

Zapewniam miłą atmosferę nauki oraz podejście indywidualne do nauczania. Prywatnie jestem miłośniczką podróży, malarstwa i dobrej muzyki. Serdecznie zapraszam na moje zajęcia. I.M.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 06.2017
Wyższa szkoła społeczno ekonomiczna w Gdańsku
Magister
Pedagogika
Kursy i szkolenia
08.2010
Celi 5.
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Lektor
Od wielu już lat współpracuje ze szkołami nauczania języków obcych, Trójmiejskich oraz poza Trójmiastem. Uczę dzieci i dorosłych. w grupach oraz indywidualnie. zajęcia dostosowuję do potrzeb uczniów.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Iza swoją osobowością sprawia, że lekcje angielskiego są zawsze ciekawe i prowadzone z wielką pasją. Umiejętnie przekazuje swoją wiedzę i miłą atmosferą zachęca do dalszej nauki. Jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, zajęcia przez z nią prowadzone są ciekawe i bezstresowe. Wciąga w rozmowę w języku wloskim i nagle zdajesz sobie sprawę, że mówisz po wlosku.. Polecam naukę wloskiego z Izą.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2018

Uczyłem się u Izy ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolony. Mogę się spokojnie porozumiewać w j. włoskim i bardzo miło wspominam każdą lekcję.
Zdecydowanie polecam!!!

avatar
mama Karoliny
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
23 grudnia 2010

ciesze sie ,ze sa osoby tak dobrze przygotowane i maja dar przekazywania swojej wiedzy,grazie per tutto,ci vediamo,ciao.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.