Iwona Guberska Guberska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Gdynia

Iwona Guberska Guberska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Iwona Guberska Guberska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
oliss
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
23 lipca 2023

Rozmawiałam z p.Iwoną w sprawie lekcji już jakiś czas temu. Dociekliwość odnośnie informacji, które nie są związane z zajęciami, typu: szkoła, do której chodzę, miejsce pracy moich rodziców, dosyć mnie zaniepokoiła. Pani bardzo przedłużała rozmowę, a kwestię kosztu poruszyła dopiero potem, po wychwalaniu swoich 'profesjonalnych' usług. Będąc przy końcu ustaleń dotyczących lekcji, p.Iwona bardzo zaskoczyła mnie ceną, twierdząc, że ta na stronie jest już nieaktualna i pani nie zdążyła jej zaktualizować (podkreślam, że minęło pare miesięcy, cena dalej jest taka sama). Tak jak powiedziałam, minęło sporo czasu, więc nie do końca pamiętam dokładną cenę, która została mi zaproponowana, jednak z pewnością nie była to mała różnica. Około 100 złotych za 45 minut, ale o ile się nie mylę, p.Iwona zaproponowała ewentualne zniżenie do 80-ciu, co i tak nie jest małą różnicą, zważając na to, że na stronie pełna godzina lekcji kosztuje 60 złotych. Doskonale rozumiem chęć zarobienia, ale tak się po prostu nie robi. Koszty powinny być jasno przedstawione, bez żadnych kombinacji.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.