Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Gliwice
Katowice
Ruda Śląska
Zabrze
Bytom
Biologia60 - 80 / 60 min

Iwona

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

 

Jestem finalistką 47 Olimpiady Biologicznej, oraz laureatką innych konkursów biologicznych o zasięgu ogólnopolskim i wojewódzkim. Studiuję na VI roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie od 5 lat jestem stypendystką rektora. Ponadto jestem doktorantką Wspólnej Szkoły Doktorskiej Politechniki Śląskiej. 

Zawsze zwracam uwagę na to by uczeń zrozumiał zachodzące zależności i dbam o interdyscyplinarne podejście do każdego zagadnienia, gdyż maksymalizuje ono efektywność nauki. Nauka biologii to poznawanie świata i zasad jego funkcjonowania, a pamiętając o tym można bardzo wiele osiągnąć. 

Należy pamiętać, że szczere chęci i ciężka praca prowadzą do osiągnięcia wyznaczonego celu. Niejednokrotnie już zauważyłam, że potrafię zmotywować uczniów do pracy i pokazać im naukowe aspekty ich najbliższego otoczenia. Takie podejście do tematu ułatwia zapamiętywanie oraz łączenie ze sobą faktów, a są to umiejętności zasadnicze dla otrzymania wysokiego wyniku na maturze z biologii. 

Moi uczniowie odnoszą sukcesy i dostają się na wymarzone studia w Polsce i za granicą, dzięki bardzo wysokim wynikom uzyskanym na maturze.

Chętnie przygotuję do
- Olimpiady Biologicznej,
- konkursu przedmiotowego z biologii,
- matury z biologii na poziomie rozszerzonym,
- egzaminu ósmoklasisty 
- innych konkursów, sprawdzianów, czy kartkówek.

Cennik:
Korepetycje online/stacjonarnie u nauczyciela: 
1 osoba - 80 zł/h
2 osoby - 70 zł/h od osoby
3 osoby - 60 zł/h od osoby

Poziom zajęć dostosowuję do uczniów, dzięki czemu nauka jest przyjemna a zarazem owocna. Oferuję korepetycje także w czasie wakacji, ponieważ wiem, jak duża jest ilość materiału i zdaję sobie sprawę z tego, że jego opanowanie może wymagać czasu.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny
lekarski
10.2022 - aktualnie
Politechnika Śląska
Wspólna Szkoła Doktorska
Kursy i szkolenia
08.2022
Certyfikat FCE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2023

Polecam każdej osobie, która poszukuje pomocy w przygotowaniach zarówno do matury z biologii, jak i Olimpiady Biologicznej. Dzięki kompetentnej pomocy osiągnąłem wynik 92% na maturze, co pozwoliło dostać mi się na wymarzone studia.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Iwoną, zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, dowiedziałam się wielu ciekowaych i przydatnych rzeczy a co najważniejsze dzięki właśnie Iwonie zdałam maturę z biologii lepiej niż myślałam! Jeśli korepetycje z biologii to tylko u niej!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Świetne zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Pani Iwona idealnie tłumaczy zagadnienia i często wychodzi poza materiał żeby lepiej zrozumieć i na dłużej zapamiętać dany temat. Z pomocą Iwony poprawiłam maturę na świetny wynik. Bardzo polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Dzięki Pani Iwonie dużo bardziej rozumiem biologię i przez tłumaczenie w łatwy sposób łatwiej wszystko zapamiętać.
Poprawiły się moje wyniki w nauce oraz czuje się dużo lepiej przygotowana do matury! Bardzo polecam!!

avatar
Liliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2019

Zajęcia prowadzone z pasją i nastawione na rozwój ucznia. Korzystałam z pomocy Iwony przez pół roku i planuję do niej ponownie za pół roku wrócić. Dzięki korepetycjom udało mi się dużo ugrać na OB oraz zaczęłam patrzeć na biologię w sposób bardziej zrozumiały i logiczny. Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.