Iwona Jabłońska

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Gliwice
Katowice
Ruda Śląska
Zabrze
Bytom
Biologia35 - 50 / 60 min

Iwona Jabłońska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem finalistką 47 Olimpiady Biologicznej, oraz laureatką innych konkursów biologicznych o zasięgu ogólnopolskim i wojewódzkim. Studiuję medycynę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie jestem stypendystką rektora. 

Zawsze zwracam uwagę na to by uczeń zrozumiał zachodzące zależności i dbam o interdyscyplinarne podejście do każdego zagadnienia, gdyż maksymalizuje ono efektywność nauki. Nauka biologii to poznawanie świata i zasad jego funkcjonowania, a pamiętając o tym można bardzo wiele osiągnąć. 

Należy pamiętać, że szczere chęci i ciężka praca prowadzą do osiągnięcia wyznaczonego celu. Niejednokrotnie już zauważyłam, że potrafię zmotywować uczniów do pracy i pokazać im naukowe aspekty ich najbliższego otoczenia. Takie podejście do tematu ułatwia zapamiętywanie oraz łączenie ze sobą faktów, a są to umiejętności zasadnicze dla otrzymania wysokiego wyniku na maturze z biologii. 

Chętnie przygotuję do
- Olimpiady Biologicznej,
- konkursu przedmiotowego z biologii,
- matury z biologii na poziomie rozszerzonym,
- egzaminu ósmoklasisty 
- innych konkursów, sprawdzianów, czy kartkówek.

Cennik:
korepetycje online/ stacjonarne u nauczyciela:
1 osoba- 45 zł/h
2 osoby- 40 zł/h
3 osoby- 35 zł/h
korepetycje stacjonarne u ucznia- 50 zł/h
intensywny kurs maturalny- 65 zł/h (zaczynamy styczeń-luty) 
kurs maturalny (trwa 1 rok):
1 osoba- 45 zł/h 
2 osoby- 40 zł/h od osoby
3 osoby- 35 zł/h od osoby 

Za zgodą uczniów sama tworzę grupy 2-3 osób znajdujących się na podobnym poziomie i posiadających podobne cele maturalne. Dzięki temu uczeń może korzystać z zajęć grupowych nawet jeśli zgłosi się sam. 

Zajmuję się nauczaniem biologii już od 3 lat. Szczególnym powodzeniem cieszy się mój kurs maturalny, który obejmuje wszystkie zagadnienia zawarte w podstawie programowej oraz 2 miesiące zajęć podsumowujących cały materiał poprzez rozwiązywanie arkuszy maturalnych.

Poziom zajęć dostosowuję do ucznia, dzięki czemu nauka jest przyjemna a zarazem owocna. Oferuję korepetycje także w czasie wakacji, ponieważ wiem, jak duża jest ilość materiału i zdaję sobie sprawę z tego, że jego opanowanie może wymagać czasu.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Świetne zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Pani Iwona idealnie tłumaczy zagadnienia i często wychodzi poza materiał żeby lepiej zrozumieć i na dłużej zapamiętać dany temat. Z pomocą Iwony poprawiłam maturę na świetny wynik. Bardzo polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Dzięki Pani Iwonie dużo bardziej rozumiem biologię i przez tłumaczenie w łatwy sposób łatwiej wszystko zapamiętać.
Poprawiły się moje wyniki w nauce oraz czuje się dużo lepiej przygotowana do matury! Bardzo polecam!!

avatar
Liliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2019

Zajęcia prowadzone z pasją i nastawione na rozwój ucznia. Korzystałam z pomocy Iwony przez pół roku i planuję do niej ponownie za pół roku wrócić. Dzięki korepetycjom udało mi się dużo ugrać na OB oraz zaczęłam patrzeć na biologię w sposób bardziej zrozumiały i logiczny. Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.