Iwona Jabłońska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Katowice

Iwona Jabłońska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Iwona Jabłońska

O mnie

Jestem studentką kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Od zawsze bardzo fascynował mnie świat i ciekawiły mnie zasady jego funkcjonowania. Prywatnie jestem naukowym świrem oraz skrytą miłośniczką sztuki. Z uzyskanego miejsca w liceum plastycznym jednak zrezygnowałam kosztem III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Katowicach, które ukończyłam na profilu biologiczno-chemicznym.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Świetne zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Pani Iwona idealnie tłumaczy zagadnienia i często wychodzi poza materiał żeby lepiej zrozumieć i na dłużej zapamiętać dany temat. Z pomocą Iwony poprawiłam maturę na świetny wynik. Bardzo polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Dzięki Pani Iwonie dużo bardziej rozumiem biologię i przez tłumaczenie w łatwy sposób łatwiej wszystko zapamiętać.
Poprawiły się moje wyniki w nauce oraz czuje się dużo lepiej przygotowana do matury! Bardzo polecam!!

avatar
Liliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2019

Zajęcia prowadzone z pasją i nastawione na rozwój ucznia. Korzystałam z pomocy Iwony przez pół roku i planuję do niej ponownie za pół roku wrócić. Dzięki korepetycjom udało mi się dużo ugrać na OB oraz zaczęłam patrzeć na biologię w sposób bardziej zrozumiały i logiczny. Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.