Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gliwice
Katowice
Ruda Śląska
Zabrze
Bytom

Iwona

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Iwona

O mnie

Ukończyłam III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Katowicach w 2018 roku. Obecnie jestem studentką V roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Od zawsze bardzo fascynował mnie świat i ciekawiły mnie zasady jego funkcjonowania. Hobbystycznie zajmuję się malarstwem.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny
lekarski
10.2022 - aktualnie
Politechnika Śląska
Wspólna Szkoła Doktorska
Kursy i szkolenia
08.2022
Certyfikat FCE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2023

Polecam każdej osobie, która poszukuje pomocy w przygotowaniach zarówno do matury z biologii, jak i Olimpiady Biologicznej. Dzięki kompetentnej pomocy osiągnąłem wynik 92% na maturze, co pozwoliło dostać mi się na wymarzone studia.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Iwoną, zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, dowiedziałam się wielu ciekowaych i przydatnych rzeczy a co najważniejsze dzięki właśnie Iwonie zdałam maturę z biologii lepiej niż myślałam! Jeśli korepetycje z biologii to tylko u niej!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Świetne zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Pani Iwona idealnie tłumaczy zagadnienia i często wychodzi poza materiał żeby lepiej zrozumieć i na dłużej zapamiętać dany temat. Z pomocą Iwony poprawiłam maturę na świetny wynik. Bardzo polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Dzięki Pani Iwonie dużo bardziej rozumiem biologię i przez tłumaczenie w łatwy sposób łatwiej wszystko zapamiętać.
Poprawiły się moje wyniki w nauce oraz czuje się dużo lepiej przygotowana do matury! Bardzo polecam!!

avatar
Liliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2019

Zajęcia prowadzone z pasją i nastawione na rozwój ucznia. Korzystałam z pomocy Iwony przez pół roku i planuję do niej ponownie za pół roku wrócić. Dzięki korepetycjom udało mi się dużo ugrać na OB oraz zaczęłam patrzeć na biologię w sposób bardziej zrozumiały i logiczny. Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.