Tomasz Iwaniak

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
Online
Leszno
Poznań
Chodzież
Czarnków
Gniezno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 - 100 / 60 min

Tomasz Iwaniak

Opis ogłoszenia

Lekcje indywidualne to doskonała okazja do skoncentrowanej nauki, dostosowanej specjalnie do Twoich potrzeb i tempa nauki. W trakcie takich zajęć możemy skupić się na Twoich konkretnych trudnościach i celach edukacyjnych.

Lekcje grupowe to świetny sposób na naukę w małej grupie, gdzie można wymieniać się wiedzą, zadawać pytania i wzajemnie motywować się do osiągania lepszych wyników. Grupy o rozmiarze 2-5 osób pozwalają na efektywną naukę w przystępnej cenie.

Niezależnie od wyboru formy nauki, jestem dostępny, aby pomóc Ci w zrozumieniu materiału i osiągnięciu Twoich celów edukacyjnych. Skontaktuj się ze mną, aby omówić dostępne terminy i rozpocząć skuteczną naukę! 699714431

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.