Tomasz Iwaniak

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
Online
Leszno
Poznań
Chodzież
Czarnków
Gniezno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia80 - 100 / 60 min

Tomasz Iwaniak

Opis ogłoszenia

Zachęcam do korzystania z moich korepetycji. Oferuję wsparcie edukacyjne na różnych poziomach i w różnych przedmiotach. Moje zajęcia są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i celów. Dzięki mojemu doświadczeniu i zaangażowaniu, razem możemy osiągnąć sukces w nauce. Niezależnie od Twojego poziomu edukacji, jestem tu, aby pomóc Ci w zrozumieniu materiału i przygotowaniu się do egzaminów. Skontaktuj się ze mną już dziś, aby rozpocząć skuteczną naukę! 699714431

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.