Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Nowy Sącz
Kraków
Katowice
Brzesko
Gliwice
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka70 - 90 / 60 min

Jakub Mróz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Fizyka do matury na medycynę (WUM, UWM i inne uczelnie) od zera . Profesjonalne zajęcia indywidualne oraz grupowe z doświadczonym tutorem przygotowujące do egzaminu maturalnego z fizyki. 

Zapraszam wszystkich maturzystów, którzy chcą osiągnąć wysoki wynik z egzaminu maturalnego z fizyki. Dzięki mojemu doświadczeniu, precyzyjnemu rozplanowaniu nauki i powtórek oraz najlepszym materiałom bardzo wysoki wynik z matury z fizyki jest na wyciągnięcie ręki.

W szczególności do kontaktu zapraszam uczniów, którzy:

  • chcą rekrutować się na kierunki medyczne na uczelnie trzyprzedmiotowe (WUM, UWM) lub zdawać fizykę zamiast chemii
  • chcą podjąć studia techniczne na kierunkach o wysokich progach (PW, AGH i inne)
  • wykazują wysoką samodyscyplinę
  • mają jasno określony cel 

Gwarantuję realizację całej podstawy programowej według autorskiego programu nauczania, komplet materiałów i kilkadziesiąt arkuszy maturalnych, które skrupulatnie omówimy zwracając uwagę na wszystkie maturalne kruczki.

Podczas moich zajęć kładę duży nacisk na dokładną znajomość teorii oraz umiejętność wnioskowania i argumentacji, które stanowią konik CKE już od kilku lat.

Ze względu na sytuację epidemiczną zajęcia odbywają się przez internet, przy użyciu profesjonalnych narzędzi do współpracy na odległość. 

Uwaga! Trwa nabór na wakacyjne zajęcia przygotowujące do matury 2022. To ostatni dzwonek żeby nadrobić zaległości i dobrze przygotować się do egzaminu w maju 2022! Więcej informacji pod podanym numerem telefonu lub po kontakcie mailowym.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2017 - aktualnie
Laboratorium Universum
Zajęcia indywidualne i grupowe przygotowujące do matury z fizyki oraz chemii
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Kuba jest wybitnym korepetytorem! Od podstaw wytłumaczył mi ciężką dziedzinę, jaką jest chemia. Od zawsze moim marzeniem było dostać się na wymarzony kierunek - farmację. Dzięki Kubie spełniłam to marzenie. Było bardzo ciężko, ale dzięki pomocy, wsparciu i cierpliwości Kuby osiągnęłam swój cel. Polecam z całego serca!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Gorąco polecam!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2019

Jeśli zastanawiacie się którego korepetytora wybrać to Kuba będzie zdecydowanie najlepszym wyborem.
Przygotuje do matury najlepiej jak tylko będzie potrafił dzięki świetnemu przekazywaniu wiedzy i ogromnemu zasobowi świetnych materiałów dydaktycznych. Nie spotkałem jeszcze człowieka który potrafi tak dobrze przekazać wiedzę. Dopiero dzięki niemu odkryłem że fizyka to jedna z moich ulubionych dziedzin nauki i napisałem maturę na 75% dzięki czemu dostałem się na wymarzony kierunek na AGH jakim jest informatyka techniczna, który zresztą sam mi pokazał co świadczy o tym że potrafi w uczniu odkryć coś czego uczeń nawet sam o sobie nie wie. Uczy, bawi i otwiera przed uczniem zupełnie nowe możliwości.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2019

Szczerze polecam!
Połączenie ogromnej wiedzy z pasją, sympatią i zaangażowaniem.
Świetnie jest trafić na kogoś kto zna każde zagadnienie z fizyki, ale jeszcze lepiej jest trafić na kogoś, kto bardzo dobrze umie to wytłumaczyć. Dzięki lekcją świetnie zrozumiałam fizykę.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Kuba jest na prawde swietny w tym co robi. Goraco polecam !

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2017

Witam, jeśli poszukujecie dobrego korepetytora w Nowym Sączu, to Kuba będzie bardzo dobrym wyborem. Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Profesjonalizm w każdym calu, dużo cierpliwości, świetne podejście do ucznia, pomysły jak wytłumaczyć nawet najprostszą rzecz na kilka sposobów. Fizyka, która była dla mnie "czarną magią' nagle stała się zrozumiała :) Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.