Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Nowy Sącz
Kraków

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Kuba jest na prawde swietny w tym co robi. Goraco polecam !

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2017

Witam, jeśli poszukujecie dobrego korepetytora w Nowym Sączu, to Kuba będzie bardzo dobrym wyborem. Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Profesjonalizm w każdym calu, dużo cierpliwości, świetne podejście do ucznia, pomysły jak wytłumaczyć nawet najprostszą rzecz na kilka sposobów. Fizyka, która była dla mnie "czarną magią' nagle stała się zrozumiała :) Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.