Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Poznań (Rataje)
Chemia80 / 60 min

RENATA

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Chemia - pedagog
Jestem nauczycielem chemii z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Skutecznie i zrozumiale wyjaśniam teorię wraz z zadaniami. Cieszy mnie zadowolenie uczniów i podziękowania rodziców, kiedy ich dzieci dostają się na upragnione studia.
Jeśli chcesz się dostać na studia medyczne wykorzystaj wakacje na pogłębienie wiedzy chemicznej potrzebnej do matury!
Zapraszam chętnych na korepetycje.

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Chciałbym serdecznie podziękować Pani Renacie za cały rok wspólnej pracy. Sumienna systematyczność zaowocowała w doskonały wynik z matury z chemii, dzięki czemu dostałem się na wymarzony kierunek lekarski w Poznaniu. Chodziłem do jednego z renomowanych liceów w Poznaniu i jestem pewien, że bez pomocy Pani Renaty nie napisałbym tak dobrze matury (Pani Renata szczególnie dobrze wytłumaczyła zadania obliczeniowe, które mogą być bardzo problematyczne). Trzeba pamiętać, że na zajęciach wymagane jest przede wszystkim systematyczne uczenie się (co jest moim zdaniem najważniejsze do sukcesu maturalnego), skrupulatność i chęci. Gwarantuję, że wysiłek poświęcony na zajęciach u Pani Renaty zostanie nagrodzony wynikiem matury. Jeszcze raz dziękuje Pani za wspólną pracę!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Bardzo polecam zajęcia u Pani Renaty. Wielka wiedza, poświęcenie i zaangażowanie. Lekcje prowadzone systematycznie, co wraz ze ściśle opracowanym planem przerabiania materiału sprawiło, że już wiele wcześniej przed maturą cały materiał był szczegółowo zrealizowany i miałyśmy dużo czasu na powtórki. Niezrozumiałe tematy były tłumaczone na wiele sposobów, abym mogła bez problemów przyswoić wiedzę. Pani Renata posiada ogromną wiedzę, którą chętnie i w przystępny sposób przekazuje. W chwilach zwątpienia motywuje do działania. Baaaardzo polecam wszystkik zajęcia!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Bardzo dziękuję Pani Renacie za cały rok wspólnej pracy, duże zaangażowanie oraz ogrom wiedzy jaki mi przekazała. Polecam Panią Renatę wszystkim, którzy potrzebują pomocy w przygotowaniach do matury z chemii. Zajęcia prowadzone są systematycznie i są bardzo ciekawe. Wszystkie zagadnienia są omawiane bardzo szczegółowo i dobrze przećwiczone. Wielkim plusem jest także stosunek ceny zajęć do ich jakości.
Jeszcze raz dziękuję za wszystko i życzę wszystkiego dobrego!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Dziękuję Pani Renacie za wspaniałe,w bardzo dobrej, miłej atmosferze, pełne ciekawostek lekcje, dzięki którym poszerzam swoją wiedzę z chemii. Najlepsza korepetytorka w poznaniu !! Polecam

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2015

Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu do matury rozszerzonej z chemii. Pani Renata potrafi prostym językiem objaśniać nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia, do tego jej cierpliwość, ogromna wiedza i wysoki stopień zaangażowania sprawiły, że zajęcia mijały w bardzo miłej atmosferze. Uzyskany wynik 88% bardzo mnie zadowala. Polecam!

avatar
Ela M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Bardzo dziękuję Pani Renacie za pomoc w przygotowywaniu do matury. Jest to nauczyciel z wielkim doświadczeniem i ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać uczniowi. Dziękuję za wsparcie i motywację do pracy, bo to dzięki nim udało mi się uzyskać 92% z chemii rozszerzonej. Serdecznie polecam!

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Dziękuję Pani Renacie za przygotowanie mnie do matury rozszerzonej z chemii w niezwykle krótkim czasie. Uzyskałam bardzo dobry wynik mimo tego, że w liceum byłam na profilu humanistycznym.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2013

Pragnę podziękować Pani Renacie za wyjaśnienia często zawiłych testów maturalnych i podanie mi metod rozwiązywania zadań. Dostałem się na studia medyczne i jestem ogromnie zadowolony!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2012

Jestem szczęśliwa, bo zdałam maturę! Dziękuję Pani Renacie za wiedzę i technikę rozwiązywania zadań przekazaną mi na korepetycjach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.