Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Rataje)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Bardzo polecam zajęcia u Pani Renaty. Wielka wiedza, poświęcenie i zaangażowanie. Lekcje prowadzone systematycznie, co wraz ze ściśle opracowanym planem przerabiania materiału sprawiło, że już wiele wcześniej przed maturą cały materiał był szczegółowo zrealizowany i miałyśmy dużo czasu na powtórki. Niezrozumiałe tematy były tłumaczone na wiele sposobów, abym mogła bez problemów przyswoić wiedzę. Pani Renata posiada ogromną wiedzę, którą chętnie i w przystępny sposób przekazuje. W chwilach zwątpienia motywuje do działania. Baaaardzo polecam wszystkik zajęcia!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Bardzo dziękuję Pani Renacie za cały rok wspólnej pracy, duże zaangażowanie oraz ogrom wiedzy jaki mi przekazała. Polecam Panią Renatę wszystkim, którzy potrzebują pomocy w przygotowaniach do matury z chemii. Zajęcia prowadzone są systematycznie i są bardzo ciekawe. Wszystkie zagadnienia są omawiane bardzo szczegółowo i dobrze przećwiczone. Wielkim plusem jest także stosunek ceny zajęć do ich jakości.
Jeszcze raz dziękuję za wszystko i życzę wszystkiego dobrego!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Dziękuję Pani Renacie za wspaniałe,w bardzo dobrej, miłej atmosferze, pełne ciekawostek lekcje, dzięki którym poszerzam swoją wiedzę z chemii. Najlepsza korepetytorka w poznaniu !! Polecam

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2015

Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu do matury rozszerzonej z chemii. Pani Renata potrafi prostym językiem objaśniać nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia, do tego jej cierpliwość, ogromna wiedza i wysoki stopień zaangażowania sprawiły, że zajęcia mijały w bardzo miłej atmosferze. Uzyskany wynik 88% bardzo mnie zadowala. Polecam!

avatar
Ela M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Bardzo dziękuję Pani Renacie za pomoc w przygotowywaniu do matury. Jest to nauczyciel z wielkim doświadczeniem i ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać uczniowi. Dziękuję za wsparcie i motywację do pracy, bo to dzięki nim udało mi się uzyskać 92% z chemii rozszerzonej. Serdecznie polecam!

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Dziękuję Pani Renacie za przygotowanie mnie do matury rozszerzonej z chemii w niezwykle krótkim czasie. Uzyskałam bardzo dobry wynik mimo tego, że w liceum byłam na profilu humanistycznym.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2013

Pragnę podziękować Pani Renacie za wyjaśnienia często zawiłych testów maturalnych i podanie mi metod rozwiązywania zadań. Dostałem się na studia medyczne i jestem ogromnie zadowolony!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2012

Jestem szczęśliwa, bo zdałam maturę! Dziękuję Pani Renacie za wiedzę i technikę rozwiązywania zadań przekazaną mi na korepetycjach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.