Ireneusz Stanowski

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa
Pruszków
Kraków
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Płock
Radom
Piaseczno

Ireneusz Stanowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Ireneusz Stanowski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Inżynieria chemiczna i procesowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2020

Curka korzystała z lekcji Pana Ireneusza i zdała maturę na bardzo dobrych wynikach. Polecam Pana Ireneusza. Nauczyciel zawsze punktualny i przygotowany do lekcji.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Polecam korepetycje z chemii z Panem Ireneuszem. Już drugi rok szkolny Pan Ireneusz prowadzi mojego syna ( kl. 7 i kl.8), dzięki czemu chemia stała się dla niego przyjemna w nauce i przede wszystkim zrozumiała. Oceny również się poprawiły. Sam przedmiot przestał być stresujący. Pan Ireneusz jest zawsze przygotowany do zajęć , punktualny , z dodatkowymi swoimi materiałami do ćwiczeń. Dodatkowo ma fajny kontakt z młodzieżą, bardzo dużo tłumaczy, stara się zawsze wszystko przerobić do końca. Zdarzały się momenty, że nawet po czasie zostawał, aby przerobić określone tematy. Możemy zawsze na niego liczyć , również w kwestii dodatkowych zajęć przygotowania do niespodziewanych sprawdzianów czy kartkówek z dnia na dzień. Dba także o to, aby zeszyt ćwiczeń był uzupełniany na bieżąco. Jeszcze raz serdecznie polecam. Na pewno będziemy chcieli kontynuować zajęcia w przyszłym roku szkolnym.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Polecam Pana Ireneusza jako dobrze przygotowanego, cierpliwego, umiejącego wytłumaczyć, punktualnego i pracowitego nauczyciela chemii. Syn korzystał z Jego fachowej pomocy w 7 i 8 klasie szkoły podst. Razem z p. Ireneuszem przygotowywał się do sprawdzianów, obliczał zadania, wypełniał zeszyt ćwiczeń. Dzieki cotygodniowej pracy zrozumial chemię na tyle, że teraz cieszy się dobrą oceną na koniec roku szkolnego. Dodam, że nauczyciel wspierał syna w dodatkowe zadania i in. materiały.
Szczerze polecam korepetycje z p. Ireneuszem. Warto skorzystać z Jego pomocy, bo efekt murowany!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.