Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Certificated teacher of Polish for foreigners with experience in Poland, London and Budapest, invites you to fully personalized lessons where I combine traditional teaching with functional texts and new technologies.

Hello! Cześć! приветик! Привіт! I know that studying the Polish language may be challenging for foreigners. All you need is a good teacher who loves this language - so here I come :)

I am a native speaker and university lecturer (Sichuan University at this moment). I have graduated in Polish Philology (MA), specialisation "Glottodidactics. Teaching Polish as a foreign language" . It will be a pleasure to help you with my mother tongue.

I have taught Polish at the University College London (UCL ), University of Budapest (Eötvös Loránd University) and University of Warsaw . I have worked for embassies of different countries and companies like Bayer, PwC, Medlife, WBK, L’oreal.

I lived for two years in London and I was a member of London Language Exchange group, where I taught Polish language.  Now I live in China, where I’m teaching Polish language at the University in Chengdu.

I conduct Skype lessons (business as well).

What can you gain from having lessons with me?

 • I work with several textbooks, I also prepare my own materials. Every lesson is personalized, thoroughly prepared for your needs
 • After the first lessons you will learn communicative Polish that you can use in everyday situations
 • You will be able to understand the Polish grammar (you will see that it’s not as difficult as everybody says!)
 • You can write to me between lessons if you have any problems or need help with Polish
 • Except that, I provide a relaxed, pleasant atmosphere + delicious coffee ;)

1 hour (online) - 60zł

*Please contact via Whatsapp or e-mail:

+48 736970444
*

________________________________

Cześć!
Wiem, że język polski może być olbrzymim wyzwaniem dla obcokrajowców. Wszystko, czego potrzebujesz, to dobry nauczyciel, który kocha ten język – oto jestem! :)

Polski jest moim językiem ojczystym. Jestem wykładowcą akademickim - obecnie na Uniwersytecie Syczuańskim. Skończyłam studia magisterskie na kierunku Filologia Polska oraz specjalność "Glottodydaktyka: Nauczanie języka polskiego jako obcego" . Nauczenie Cię mojego języka ojczystego będzie dla mnie prawdziwą przyjemnością.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu, także za granicą. Współpracowałam z Uniwersytetem Warszawskim, Lingwistyczną Szkołą Wyższą, University College London (UCL) oraz Eötvös Loránd University w Budapeszcie.

Oprócz tego m.in. z Ambasadą Japonii i takimi firmami jak Bayer, PwC, Bank Zachodni WBK, Medlife, L’oreal. Przez 2 lata mieszkałam w Londynie i byłam członkiem London Language Exchange.

Obecnie prowadzę lekcje przez Skype (także biznesowe).

Co zyskasz, pracując ze mną?

 • Wszystkie lekcje są spersonalizowane. Każda lekcja jest dopasowana do Twoich potrzeb, w związku z czym szybko nauczysz się słownictwa, którego potrzebujesz / które Cię najbardziej interesuje
 • Już po kilku lekcjach będziesz w stanie porozumiewać się w języku polskim na co dzień - kładę nacisk na mówienie, zależy mi, żeby moi studenci jak najszybciej mogli używać języka
 • Zrozumiesz polską gramatykę - wówczas przekonasz się, że nie jest taka trudna, jak wszyscy mówią
 • Zyskasz pewność w mówieniu i pisaniu, co pozwoli Ci w bezstresowy sposób
  przeprowadzać rozmowy telefoniczne, negocjacje i spotkania
 • Będziesz mógł kontaktować się ze mną także poza lekcjami, jeśli będziesz potrzebował pomocy (także pozajęzykowej)
 • Prócz potrzebnych informacji zapewniam swobodną, miłą atmosferę + pyszną kawę ;)
  (kiedy będziesz zrelaksowany, więcej i szybciej zapamiętasz)

1h (online) - 60zł

*Proszę o kontakt przez Whatsapp lub e-mail:
+48 736970444

____________________
At this moment only the Skype lessons
*

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Ana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2018

Monika is the best teacher in the world! I used to hate Polish and try to learn with few teachers but only with Monika I start to like it and really do progress. She is patient, funny and fully professional, lessons are interesting and tailored to your needs. I finally start to talk in Polish! Umiem mówić po polsku! Thank you so much again!!!! Highly recommended :)

avatar
Dee
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2018

I have been studying Polish with Monika for over 1 year now and am very, very happy with her as my teacher. She is very patient and knowledgeable about Polish grammar and history and also speaks english very well. In fact Monika has become a great friend and is makes learning Polish fun!. She really cares about her students and I give her me highest recommendation!

avatar
Alexandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2018

Od 6 miesięcy uczę się polskiego z Moniką. Zaczynałam nie rozumiejąc prawie nic, a teraz mówię prawie całkiem płynnie na średnim poziomie.
Monika pomogła mi zrozumieć polską gramatykę, co wydawało się niemożliwe. Bardzo dobrze organizuje lekcje: rozsądna ilość gramatyki, przydatne słownictwo i informacje o Polsce. Cierpliwie wyjaśnia wszystko i pomogła mi przełamać strach przed rozmawianiem po polsku z obcymi.
Fakt, że zadaje pracę domową i sposób w jaki układa jej materiały ułatwiają pracę w domu jeśli chcesz włożyć dodatkowy wysiłek w ułatwianie swojego życia w Polsce. Zdecydowanie polecam!

I have been studying Polish with Monika for six months now and I went from understanding close to nothing to speaking almost fluently a medium level. She helped me understand the seemingly impossible Polish grammar and she organizes her lessons very well: a manageable amount of grammar with useful vocabulary and useful facts about Poland. She explains everything very patiently and helped me overcome my fear of speaking Polish to other people. Also, the fact that she assigns homework and the way she organizes her materials make it easier for you to work at home if you are willing to put some extra effort into making your life in Poland easier.
I strongly recommend!

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Monika jest świetna! Ona w ciągu jednego miesiąca dała radę przygotować moją siostrę do szkoły, co wydawałoby się niemożliwie (gdyż Ona wcześniej nigdy nie uczyła i nie znała języka polskiego). Każde zajęcia było przygotowane od początku do końca, dużo pomocnych materiałów, przez cały czas kombinowała tematy z różnych książek, żeby jak najlepiej przystosować do naszych potrzeb. Moja siostra nie mogła doczekać się następnego zajęcia. Dodam od siebie, że Monika też profesjonalnie sprawdziła moją pracę dyplomową. Gdybym miała wybierać ponownie, to wybrałabym tylko Monikę! Polecam wszystkim, lepszej nauczycielki od Moniki nie znajdziecie!

avatar
Derek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2017

Nie ma lepszej nauczycielki niz Monika. Monika jest cierpliwa, oddana, bardzo sie angazuje, widac, ze nauczanie to jej pasja.dzieki lekcjom zaczalem rozumiec polski co wczesniej wydawalo mi sie niemozliwe. jestem bardzo zadowolony, dziekuje!!!

avatar
Michael
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2017

Monika jest najlepsza korepetytorka jaka mialem a mialem ich duzo. Lekcje sa bardzo ciekawe, profesjonalne ale rownoczesnie zabawne. Monika jest cierpliwa i zawsze sluzy pomoca, tez poza lekcjami. Przede wszystkim polski juz nie wydaje mi sie taki straszny. polecam bardzo goraco

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2014

Dzięki Monice zdałam ustny polski na 100%, poprawiła mi wszystkie błędy w prezentacji, doradziła i pomogła. Bardzo sympatyczna i miła osoba, profesjonalnie podchodzi do sprawy. Kontakt drogą mailową był bardzo szybki, szczerze polecam ! :)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2014

I tak oto umysł ścisły zdał maturę ustną z polskiego na 100%
Szczerze polecam, świetny kontakt i fachowa pomoc ^^

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2014

Dzięki pomocy Moniki zdałam na 90 %. Na prawdę jest świetna, jeśeli miałabym kogoś polecić to tylko ją. Miła, życzliwa, profesjonalna, na prawdę POLECAM !

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2014

dzięki pomocy p. Moniki zdałem maturę ustną na 100%, bardzo cierpliwa i życzliwa osoba polecam i raz jeszcze dziekuje za wszystko :-)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2014

Bardzo miła osoba która pomoże, doradzi jak i poprawi pracę. Łatwy kontakt i szybki czas realizacji pracy do której podchodzi indywidualnie i profesjonalnie. Dzięki Monika. POLECAM :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2014

jeśli potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci z prezentacją maturalną, wypracowaniem i innymi ważnymi szkolnymi pracami, to jak najbardziej mogę polecić Monikę:) dzięki niej zdałam maturę na 100% i prześlizgnęłam się przez ciężkie licealne czasy! polecam!!! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.