Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Monika

O mnie

http://monikamanka.com/

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2014
University of Wrocław
Magister
Polish Philology
10.2016 - 07.2017
University of Warsaw
Magister
Glottodidactics - Teaching Polish as a foreign language
Kursy i szkolenia
02.2018
„Tworzenie materiałów e-learningowych” Uniwersytet Warszawski
06.2018
Intensywne warsztaty metodyczne dla nauczycieli polskiego (Szkoła Glossa)
04.2019
II Ogólnochińskie Warsztaty Glottodydaktyczne w Pekinie
06.2019
Warsztaty metodyczne dla wykładowców College of Foreign Languages and Cultures organizowane przez Uniwersytet Syczuański
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Mike
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2019

I can highly recommend Monika as a tutor. She is a true professional and a wonderful person. Classes with her are very engaging, fun and effective. She can really simplify the intricacies of the Polish language and make you move forward, one step at a time. I went from being able to string only a couple of sentences to fluency in just one year of our collaboration. Best teacher I've ever had.

avatar
Ana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2018

Monika is the best teacher in the world! I used to hate Polish and try to learn with few teachers but only with Monika I start to like it and really do progress. She is patient, funny and fully professional, lessons are interesting and tailored to your needs. I finally start to talk in Polish! Umiem mówić po polsku! Thank you so much again!!!! Highly recommended :)

avatar
Dee
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2018

I have been studying Polish with Monika for over 1 year now and am very, very happy with her as my teacher. She is very patient and knowledgeable about Polish grammar and history and also speaks english very well. In fact Monika has become a great friend and is makes learning Polish fun!. She really cares about her students and I give her me highest recommendation!

avatar
Alexandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2018

Od 6 miesięcy uczę się polskiego z Moniką. Zaczynałam nie rozumiejąc prawie nic, a teraz mówię prawie całkiem płynnie na średnim poziomie.
Monika pomogła mi zrozumieć polską gramatykę, co wydawało się niemożliwe. Bardzo dobrze organizuje lekcje: rozsądna ilość gramatyki, przydatne słownictwo i informacje o Polsce. Cierpliwie wyjaśnia wszystko i pomogła mi przełamać strach przed rozmawianiem po polsku z obcymi.
Fakt, że zadaje pracę domową i sposób w jaki układa jej materiały ułatwiają pracę w domu jeśli chcesz włożyć dodatkowy wysiłek w ułatwianie swojego życia w Polsce. Zdecydowanie polecam!

I have been studying Polish with Monika for six months now and I went from understanding close to nothing to speaking almost fluently a medium level. She helped me understand the seemingly impossible Polish grammar and she organizes her lessons very well: a manageable amount of grammar with useful vocabulary and useful facts about Poland. She explains everything very patiently and helped me overcome my fear of speaking Polish to other people. Also, the fact that she assigns homework and the way she organizes her materials make it easier for you to work at home if you are willing to put some extra effort into making your life in Poland easier.
I strongly recommend!

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Monika jest świetna! Ona w ciągu jednego miesiąca dała radę przygotować moją siostrę do szkoły, co wydawałoby się niemożliwie (gdyż Ona wcześniej nigdy nie uczyła i nie znała języka polskiego). Każde zajęcia było przygotowane od początku do końca, dużo pomocnych materiałów, przez cały czas kombinowała tematy z różnych książek, żeby jak najlepiej przystosować do naszych potrzeb. Moja siostra nie mogła doczekać się następnego zajęcia. Dodam od siebie, że Monika też profesjonalnie sprawdziła moją pracę dyplomową. Gdybym miała wybierać ponownie, to wybrałabym tylko Monikę! Polecam wszystkim, lepszej nauczycielki od Moniki nie znajdziecie!

avatar
Derek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2017

Nie ma lepszej nauczycielki niz Monika. Monika jest cierpliwa, oddana, bardzo sie angazuje, widac, ze nauczanie to jej pasja.dzieki lekcjom zaczalem rozumiec polski co wczesniej wydawalo mi sie niemozliwe. jestem bardzo zadowolony, dziekuje!!!

avatar
Michael
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2017

Monika jest najlepsza korepetytorka jaka mialem a mialem ich duzo. Lekcje sa bardzo ciekawe, profesjonalne ale rownoczesnie zabawne. Monika jest cierpliwa i zawsze sluzy pomoca, tez poza lekcjami. Przede wszystkim polski juz nie wydaje mi sie taki straszny. polecam bardzo goraco

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2014

Dzięki Monice zdałam ustny polski na 100%, poprawiła mi wszystkie błędy w prezentacji, doradziła i pomogła. Bardzo sympatyczna i miła osoba, profesjonalnie podchodzi do sprawy. Kontakt drogą mailową był bardzo szybki, szczerze polecam ! :)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2014

I tak oto umysł ścisły zdał maturę ustną z polskiego na 100%
Szczerze polecam, świetny kontakt i fachowa pomoc ^^

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2014

Dzięki pomocy Moniki zdałam na 90 %. Na prawdę jest świetna, jeśeli miałabym kogoś polecić to tylko ją. Miła, życzliwa, profesjonalna, na prawdę POLECAM !

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2014

dzięki pomocy p. Moniki zdałem maturę ustną na 100%, bardzo cierpliwa i życzliwa osoba polecam i raz jeszcze dziekuje za wszystko :-)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2014

Bardzo miła osoba która pomoże, doradzi jak i poprawi pracę. Łatwy kontakt i szybki czas realizacji pracy do której podchodzi indywidualnie i profesjonalnie. Dzięki Monika. POLECAM :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2014

jeśli potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci z prezentacją maturalną, wypracowaniem i innymi ważnymi szkolnymi pracami, to jak najbardziej mogę polecić Monikę:) dzięki niej zdałam maturę na 100% i prześlizgnęłam się przez ciężkie licealne czasy! polecam!!! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.