Agnieszka Kubaszewska

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Faktura VAT

Agnieszka Kubaszewska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/528 opinii
Dla użytkownika Agnieszka Kubaszewska

O mnie

Lektor języka francuskiego i hiszpańskiego

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 07.2007
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia Romańska
Kursy i szkolenia
02.2019
Curso ELE de formación en la enseñanza de español como lengua extranjera
Doświadczenie
09.2007 - 08.2022
XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Warszawie
09.2019 - aktualnie
The Language Point
09.2022 - aktualnie
Centrum Edukacyjne Talentum

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2024

Z całego serca polecam Panią Agnieszkę! Aktualnie przygotowuje się do egzaminu DELE C1 i już od pierwszych zajęć widzę postępy, dzięki temu, że zajęcia są zawsze dobrze zaplanowane, a atmosfera swobodna.
Jeszcze raz bardzo polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2024

Agnieszka uczy mnie hiszpańskiego na poziomie C1. Długo szukałam odpowiedniego lektora. W końcu się udało. Lekcje są dynamiczne i ciekawe. Spełniają moje oczekiwania w 100 procentach! Naprawdę warto!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2024

Bardzo polecam, pani Agnieszka przygotowuje na zajęcia świetne materiały, zawsze wszystko bardzo dobrze tłumaczy oraz świetnie pomaga w nauce do matury!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2024

Jestem uczennicą 2 klasy liceum, uczę się z Panią od kilku miesięcy :) zajęcia są ciekawe i różnorodne, ćwiczenia słuchowe, czytanie ze zrozumieniem, rozmowa, itp. Serdecznie polecam!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2024

Serdecznie polecam. Pani Agnieszka uczy mnie języka hiszpańskiego. Materiały są zawsze starannie przygotowane, lekcja jest płynna i nie jest monotonna, a wręcz przeciwnie. Pani Agnieszka jest wyrozumiała, a przy tym konkretna dzięki czemu nauka języka jest przyjemna i efektywna.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2024

Mam z Panią Agnieszką lekcje francuskiego i bardzo jestem z nich zadowolona. Atmosfera na zajęciach jest ciepła i miła, a dzięki temu lekcje mijają bardzo przyjemnie. Oprócz tego, zajęcia są prowadzone profesjonalnie, a materiały na lekcjach są wyczerpująco przerabiane. Zaletą również jest to, że system pracy jest elastyczny, bardzo dobrze dobrany pod uczącego się, a dzięki temu jest zapewniona swoboda i brak presji w nauce. Zauważyłam u siebie, że dzięki lekcjom z Panią Agnieszką jestem pewniejsza w języku i widzę postępy, a przy tym nauka jest dla mnie przyjemna. Bardzo polecam zajęcia z francuskiego z Panią Agnieszką:)

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2024

Agnieszka uczy mnie hiszpańskiego od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych efektów. Zajęcia są prowadzone na doskonałym poziomie metodycznym i merytorycznym, co mogę dość rzetelnie ocenić jako również praktykujący nauczyciel. Metody i formy pracy są bardzo różnorodne i często nowatorskie - oprócz standardowych materiałów Agnieszka stosuje liczne, w większości autorskie, materiały multimedialne, które zdecydowanie ułatwiają przyswajanie nowego materiału i powtarzanie już omówionych zagadnień. Nasze lekcje upływają mi w bardzo miłej atmosferze - Agnieszka jest bardzo cierpliwą i serdeczną osobą, co ma dla mnie duże znaczenie. Z całego serca polecam zajęcia z hiszpańskiego z Agnieszką.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2024

Z Agnieszką uczę się francuskiego od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona :-). Zajęcia są zawsze dobrze przygotowane i dynamiczne, pełne ciekawych materiałów. Co również ważne - atmosfera jest fantastyczna, nie krępuję się mówić, mimo że popełniam błędy. Zdecydowanie polecam :-)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2024

Agnieszka prowadzi ciekawe lekcje, zadania są zróżnicowane, materiały starannie przygotowane i dobrane do poziomu. Jestem bardzo zadowolona, jestem po 10 lekcjach i umiem już naprawdę dużo. Zawsze z niecierpliwością czekam na naszą lekcję. POLECAM!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2023

Pracuje z Agnieszką już od 2 lat. Lekcje hiszpańskiego prowadzone są w bardzo rzeczowy i profesjonalny sposób. Czuję że robię postępy. Agnieszka jest bardzo odpowiedzialną osobą i doskonale zna język i kulturę Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Polecam z czystym sumieniem!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2023

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Agnieszką! W ekspresowym tempie udało się nam przygotować do egzaminu. Polecam!

avatar
Gosia K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2023

Długo szukałam nauczyciela który porządnie wytłumaczy mi gramatykę francuską - mieszkam w Brukseli i brak świadomości form gramatycznych (pomimo całkiem niezłej znajomości słownictwa) mi bardzo doskwierał. Do Pani Agnieszki trafiłam zachęcona opiniami o jej stylu pracy w którym nie poprawia ona od razu a dopiero pod koniec danego zadania podsumowuje błędy - dla mnie taki sposób pracy istotnie poprawia przyswajalność materiału.
Pani Agnieszka uważnie wsłuchała się w moją prośbę aby zaprojektować kurs skupiający się tylko na gramatyce, aby każdą lekcję rozpoczynać testem pokrywającym poprzednie tematy, i aby dawać mi bardzo dużo zadań domowych. To, jak ułożyła mi tematy w kursie jest strzałem w dziesiątkę - dzięki niej już od pierwszych zajęć czułam że mogę postarać się zaaplikować zdobytą wiedzę w konwersacjach z moimi znajomymi.
Jej metoda jest świetna - jest to nauczycielka na prawdziwie światowym poziomie - gramatykę tłumaczy wybitnie dobrze, relatywizując ją do zagadnień z języka polskiego i angielskiego dzięki czemu jest mi łatwiej sobie wyobrazić znaczenie różnego rodzaju form gramatycznych. Metoda Pani Agnieszki jest bardzo uporządkowana - polecam ją nawet najbardziej wybrednym umysłom ścisłym którzy mają problem z poszufladkowaniem złożoności języka francuskiego; Pani Agnieszka udowadnia że nie ma rzeczy niemożliwych :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2023

Moja córka zaczynała naukę hiszpańskiego z Agnieszką od zera. Było to duże wyzwanie, bo dołączyła do klasy, w której dzieci uczyły się tego języka już dwa lata. Po kilku lekcjach z Agnieszką córka zaczęła dostawać bardzo dobre oceny w szkole. Na lekcjach poczuła się pewniej, zaczęła czytać i rozmawiać po hiszpańsku. Dziś moja córka uważa że to jeden z jej ulubionych przedmiotów i marzy o wyjeździe do Hiszpanii. Wspaniale, że trafiłyśmy na tak profesjonalnego i pełnego pasji nauczyciela jak Agnieszka!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Agnieszka uczy mnie francuskiego od mniej wiecej 2 lat. Jestem bardzo zadowolona z wspolpracy. Agnieszka jest zawsze przygotowana do zajec i widac ze kocha swoja prace. Lekcje sa ciekawe i bardzo dynamiczne. Widze ze robie szybkie postepy i co najwazniejsze w koncu zaczelam mowic. Przestalam sie krepowac i czuje sie duzo pewniej w pracy.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Agnieszka jest super profesjonalnym lektorem języka hiszpańskiego. Uczę się z nią już od roku i mam poczucie, że zrobiłam ogromne postępy. W końcu nie boję się mówić! Agnieszka świetnie zna hiszpański oraz ma doskonałe podejście do ucznia. Używa nowoczesnych materiałów a lekcje są bardzo ciekawe. Poruszamy na nich wiele zróżnicowanych tematów. Bardzo gorąco i z czystym sumieniem polecam!

avatar
barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2023

agnieszka uczy mnie francuskiego od kilku miesięcy i jestem bardzo, bardzo zadowolona! formę nauki dostosowuje do moich bieżących potrzeb, przerabiamy różne czytanki lub bieżące artykuły co nadaje zajęciom lekkości, oraz mam wrażenie że uczę się języka żywego, a nie z przedwojennych podręczników. oprócz tego jest mega cierpliwa kiedy nie łapie omawianych zagadnień i na spokojnie robimy wtedy teorie oraz ćwiczenia utrwalające. oprócz tego jest bardzo rzetelna osoba, co wydaje mi się kluczowe jeśli ktoś myśli poważnie o nauce języka obcego. 5/5 i bardzo polecam!

avatar
Karla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2023

Bardzo polecam zajęcia z języka hiszpańskiego z Panią Agnieszką! Pani Agnieszka uczy mnie hiszpańskiego od początku, współpracujemy już kilka lat. Jest bardzo cierpliwym nauczycielem, a także serdeczną i sympatyczną osobą. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, korzystamy z wielu ciekawych materiałów, również interaktywnych.
Polecam każdemu!

avatar
Maggie
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2023

Pani Agnieszka jest świetnym i pełnym energii nauczycielem, który perfekcyjnie przygotował mnie do egzaminu DELE. Nasze zajęcia są przez nią fantastycznie zorganizowane a tematy urozmaicone. Oprócz umiejętności egzaminacyjnych uwzględnia wiele kulturowych anegdotek. Lekcje są czystą przyjemnością i polecam każdemu!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2023

Serdecznie polecam zajęcia z francuskiego z Agnieszką! Zdecydowanie jest specjalistą w tym co robi i widać, że nauczanie jest jej ogromną pasją. Metody nauczania stosowane na zajęciach są różnorodne, co sprawia, że nauka jest przyjemna i ciekawa. Co najważniejsze, tematy na zajęciach obejmują aktualne zagadnienia związane z tym co dzieje się na świecie, więc jest to naprawdę praktyczna nauka języka obcego. Atmosfera podczas zajęć jest niesamowita, a postępy są widoczne niemalże natychmiast!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2023

Pani Agnieszka uczy mnie hiszpańskiego. Jest świetnym, cierpliwym nauczycielem, który w sposób przejrzysty przekazuje wiedzę:). Posiada mnóstwo materiałów, dzięki czemu nauka jest prosta, łatwa i przyjemna. Polecam zarówno tym, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w języku hiszpańskim , ale także tym którzy dopiero zaczynają przygodę z tym pięknym językiem:)

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2023

Pani Agnieszka to świetna nauczycielka języka francuskiego. Uczy mnie już ok. dwa lata. Dzięki niej miałam szansę przygotować się do matury z tego języka. Jest bardzo wyrozumiała, co dla mnie osobiście jest ważne i między innymi dlatego nauka języka z nią jest przede wszystkim przyjemna. Materiały które proponuje pani Agnieszka są interesujące i różnorodne dzięki czemu zajęcia zawsze są ciekawe. Zdecydowanie polecam zapisać się do niej na lekcję:)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2022

Pani Agnieszka jest najlepszym nauczycielem języka francuskiego jaki kiedykolwiek mnie uczył. Lekcje przygotowane są w sposób dopasowany do mojego poziomu umiejętności i potrzeb. Pani Agnieszka uważnie słucha i proponuje różne metody pracy dostosowane do rodzaju treści, dzięki którym zajęcia są urozmaicone i nie wiadomo, kiedy mijają. Dzięki temu nie tylko zdałam maturę rozszerzoną z francuskiego na wysoki procent, lecz także mam mnóstwo materiałów, które świetnie tłumaczą trudne zagadnienia, i do których mogę sięgnąć w każdej chwili :) Pani Agnieszka jest jest nie tylko wspaniałym nauczycielem, lecz także bardzo serdeczną osobą. Zajęcia to czysta przyjemność!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2022

Uczę się hiszpańskiego z Agnieszką od 3 lat i nawet nie wiem kiedy zrobiłam takie postępy :) Agnieszka jest nauczycielem z powołania, doskonale, w przystępny sposób tłumaczy wszelkie zawiłości językowe, dużą wagę przykłada do konwersacji. Lekcje z Agnieszką to sama przyjemność też dlatego, że to przemiła osoba i z ogromną cierpliwością oraz sympatią podchodzi do ucznia.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2022

Z dumą mogę powiedzieć, że jestem pierwszą uczennicą Pani Agnieszki.Pierwsze lekcje pobierałam w formie korepetycji z języka francuskiego w gimnazjum. Z dwójkowej uczennicy podskoczyłam szybko na czwórkę. Kontynuowałem z Panią Agnieszką naukę francuskiego również na studiach. Zdałam egzamin z francuskiego na poziomie B2 na Uniwersytecie Warszawskim. Od czasów studiów rozpoczęłam z Panią Agnieszką naukę języka hiszpańskiego. I tak nieprzerwanie od 20 lat! Pani Agnieszka jest nauczycielką z powołania: ciepła, cierpliwa i wyrozumiała. Mówię to z perspektywy osoby, która pobierała lekcję języka jako nastolatka i jako osoba dorosła. Pani Agnieszka wyróżnia profesionalizm oraz niezwykle szeroka wiedza językowa z różnych dziedzin. Pani Agnieszka przygotowuje lekcje skrojone na miarę i dostosowane do potrzeb konkretnego ucznia. Polecam!

avatar
Charles
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2022

I am learning spanish with Agnieszka since three years ago. I have to say she is very professional, she prepares the lessons based on my intrests (which is so cool!) and explains the topic in a very clear way. When I started with her, I had a small background from school, but I got real problems with grammar, especially with subjunctive. After a couple of months taking classes with Agnieszka, I could get over those grammar issues and got a nice conversational level. Right now I am preparinfg DELE B2 and everything is going just fine. I recommend her without any hesitation.

Las clases con Agnieszka son geniales, sientes que realmente aprendes algo nuevo en cada clase!

avatar
Alexander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Agnieszka jest najlepszym nauczycielem francuskiego jakiego mam / miałem. Próbowałem uczyć się wcześniej w Alliance Francaise oraz w Instytucie Francuskiego, ale po 2 latach (od zera) nie potrafiłem rozmawiać o prostych rzeczach. Podczas pierwszej lekcji z Agnieszką po raz pierwszy miałem non-stop rozmowę po francusku przez 15 min! Fakt, że z błędami, ale Agnieszka wynotowała je i pokazała mi pod koniec naszej rozmowy, a nie przerywała w pół zdania. Dziś już po trafię komunikować się na dobrym poziomie po francusku :) W mojej opinii lepszego nauczyciela języka francuskiego nie ma w całej Warszawie !

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Nauka hiszpańskiego z Agnieszką jest czystą przyjemnością :) Zajęcia są zawsze świetnie przygotowane i różnorodne, tak aby ćwiczyć różne aspekty: czytanie, pisanie, mówienie itd. W trakcie spotkań korzystamy z różnych interaktywnych narzędzi, więc zajęcia są zawsze ciekawe. Wiem też, że zawsze mogę dopytać o wszelkie moje wątpliwości czy jeżeli coś jest dla mnie niezrozumiałe (zwłaszcza jeśli chodzi o gramatykę). Agnieszka poświęca mi wtedy tyle czasu ile potrzeba i na spokojnie wszystko tłumaczy.
Recomiendo las clases con Agnieszka! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Zanim trafiłam do Agnieszki uczyłam się francuskiego w Instytucie Języka Francuskiego w Warszawie, w liceum oraz na lekcjach prywatnych. Mimo ogromnej chęci nauki tego języka nie potrafiłam się jednak przemóc do tego, aby poza rozwiązywaniem zadań z gramatyki, zacząć w tym języku… mówić. I tak przygotowując się do egzaminu B2 z francuskiego oraz wyjazdu na Erasmusa trafiłam do Agnieszki. :) konwersacje z nią to była czysta przyjemność, egzamin b2 zdany bez żadnego problemu, a rok na Erasmusie we Francji skończyłam bez żadnych poprawek :) to jeden z tych nauczycieli, których poleca się każdemu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.