Natalia Kamińska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Online
Warszawa (Śródmieście)

O mnie

Jeżeli zależy Ci na szybkim opanowaniu

j. ukraińskiego to chętnie Ci w tym pomogę:)Jestem rodzimym użytkownikiem języka ukraińskiego, co pozwala mi na doskonałą znajomość języka, w tym jego subtelnych niuansów i zwrotów potocznych.Dzięki mojemu doświadczeniu w udzielaniu korepetycji z innych języków oraz wykształceniu pedagogicznemu, potrafię dostosować poziom nauczania do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji, co pozwoli Ci szybciej i skuteczniej opanować język. Wiem jakie trudności mogą pojawić się w nauce języków słowiańskich z cyrylicą oraz jak je pokonać. Dodatkowo, pomogę Ci podszlifować odpowiedni akcent.Zapewniam niestandardowe i ciekawe zajęcia, które mogą odbywać się zarówno offline, jak

i online.Serdecznie zapraszam :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.