Weronika Sokołowska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem doświadczoną lektorką i trenerką języka angielskiego , autorką książki o przełamywaniu bariery językowej, prowadzę bloga o skutecznej nauce języków i kanał na YouTube. Stale rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach metodycznych i trenerskich tak aby moje kursy były maksymalnie efektywne. Serdecznie zapraszam Cię na lekcje online przez Skype lub stacjonarne w Krakowie.

Na początek napisz do mnie i umówimy się na bezpłatną rozmowę ,  podczas której porozmawiamy o wszystkich szczegółach zajęć dla Ciebie lub Twojego dziecka. Następnie zorganizujemy pierwszą lekcję , która będzie już dopasowana do Twoich potrzeb i poziomu językowego. Jeśli pierwsza lekcja nie spełni Twoich oczekiwań to otrzymasz pełny zwrot kosztów.

Prowadzę zajęcia:
- konwersacyjne,
- Business English,
- przygotowujące do egzaminów FCE / CAE / CPE / IELTS / TOEFL / KET,
- General English,
- przygotowanie do matury,
- przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty,
- angielski specjalistyczny (HR, logistyka itp.),
- angielski dla IT,
- angielski dla firm,
- kursy z angielskiego z dojazdem do firm.

Ceny zajęć online:
- zajęcia ogólne/konwersacyjne/matura: 99zł/60min ( w pakiecie 15 zajęć: 92zł/60min ),
- zajęcia biznesowe/specjalistyczne/przygotowujące do egzaminów: 109zł/60min ( w pakiecie 15 zajęć: 99zł/60min ).

Dodatkowe informacje:
Prowadzę bloga o uczeniu się języków obcych (weronikasokolowska - kropka - pl). Zapraszam do odwiedzenia go - znajdziesz tam dużo różnych metod nauki oraz sporo motywacji;)

Prowadzę kanał na YouTube: Weronika Sokołowska . Na kanale publikuję lekcje angielskiego oparte na serialach oraz inne wyzwania językowe. Zapraszam do subskrybji i wspólnej nauki:)

Jestem również  autorką książki "Zacznij mówić po angielsku! Jak przełamać barierę językową?". Zapraszam do lektury!

Jestem właścicielką szkoły językowej Inspiro Language Academy. Jest to szkoła inna niż wszystkie, kameralna i nastawiona na wysoką jakość nauczania - grupy nigdy nie przekraczają 6 osób. Zatem jeśli mieszkasz w Krakowie to masz możliwość dołączenia również do kursu grupowego, na którym wzmocnisz swoją pewność siebie w komunikowaniu się w języku obcym. Dzięki temu, że prowadzę własną szkołę nie zdarzy się tak, że nie znajdę dla Ciebie terminu. Nawet jeśli ja nie będę mogła mieć z Tobą zajęć to na pewno zaproponuję Ci odpowiednią osobę, która będzie mogła spełnić Twoje oczekiwania.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
ANIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2021

Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Po wielu latach nauki języka angielskiego, kilku kursach, wielu lektorach, straconej nadziei na wzmocnienie swoich umiejętności językowych, w końcu trafiłam na właściwą osobę! Polecam Weronikę w 100% - jako profesjonalistę, lektora, nauczyciela oraz inspiratora do zmian. 1,5 roku wspólnej pracy przyniosło zaskakujące dla mnie rezultaty, które dość szybko sprawdziłam podczas zagranicznych spotkań biznesowych. To naprawdę działa!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2020

Polecam zajęcia z Weroniką, dla mnie zawsze mówienie w obcym języku było bardzo stresujące, natomiast Weronika była pierwszym nauczycielem, przy którym czułam się rozluźniona i rzeczywiście czerpałam przyjemność ze wspólnych zajęć. Dodatkowo wielki plus, za wszechstronność, bardzo duża ilość podpowiedzi skąd można czerpać materiały do samodzielnej nauki. Zawsze uśmiechnięta, przygotowana, pomocna.... nic, tylko sie uczyć :)

Weronika Sokołowska Inspiro Language Academy

Wielkie dzięki za miłe słowa i powodzenia w realizacji Twoich planów na ten rok!

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2018

Pani Weronika uczyła mnie do egzaminu CAE. Przygotowuje ciekawe tematy na speaking i reading, bardzo dobrze tłumaczy gramatykę. Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2018

Uczestniczyłem w zajęciach z języka angielskiego u Weroniki. Jest bardzo miłą osobą z ogromną wiedzą i zaangażowaniem w naukę, profesjonalnie podchodzi do każdej lekcji. Udało mi się podszkolić angielski zarówno w mowie, jak i w piśmie, a zajęcia zawsze były dla mnie ciekawe i mijały bardzo szybko :) Szczerze polecam Weronikę jako lektorkę - na pewno nikt nie będzie zawiedziony!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2016

Weronika jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Ma piękny brytyjski akcent i co najważniejsze zawsze dopasowuje zajęcia do potrzeb ucznia. Zajęcia z nią dają naprawdę super efekty a poza tym dużo przyjemności. Polecam i pozdrawiam Weronikę!

avatar
Dawid_D
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2016

Przygotowując się do wyjazdu biznesowego do Stanów Zjednoczonych skorzyystałem z usług Inspiro Language Academy. Kurs był indywidualnie dopasowany do moich potrzeb (głównie konwersacje dotyczące negocjacji cenowych i kwestii okołosprzedażowych). Pani Weronika była dobrze przygotowana do zajęć i byłem z nich bardzo zadowolony.

Polecam zajęcia u Pani Weroniki zwłaszcza osobom, które aktywnie korzystają z języka angielskiego i poszukują kogoś, kto umożliwi im dodatkowe podniesienie swoich umiejętności językwych.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.