Weronika Sokołowska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Zabierzów
Balice
Skawina
Wieliczka
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2020

Polecam zajęcia z Weroniką, dla mnie zawsze mówienie w obcym języku było bardzo stresujące, natomiast Weronika była pierwszym nauczycielem, przy którym czułam się rozluźniona i rzeczywiście czerpałam przyjemność ze wspólnych zajęć. Dodatkowo wielki plus, za wszechstronność, bardzo duża ilość podpowiedzi skąd można czerpać materiały do samodzielnej nauki. Zawsze uśmiechnięta, przygotowana, pomocna.... nic, tylko sie uczyć :)

Weronika Sokołowska Inspiro Language Academy

Wielkie dzięki za miłe słowa i powodzenia w realizacji Twoich planów na ten rok!

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2018

Pani Weronika uczyła mnie do egzaminu CAE. Przygotowuje ciekawe tematy na speaking i reading, bardzo dobrze tłumaczy gramatykę. Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2018

Uczestniczyłem w zajęciach z języka angielskiego u Weroniki. Jest bardzo miłą osobą z ogromną wiedzą i zaangażowaniem w naukę, profesjonalnie podchodzi do każdej lekcji. Udało mi się podszkolić angielski zarówno w mowie, jak i w piśmie, a zajęcia zawsze były dla mnie ciekawe i mijały bardzo szybko :) Szczerze polecam Weronikę jako lektorkę - na pewno nikt nie będzie zawiedziony!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2016

Weronika jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Ma piękny brytyjski akcent i co najważniejsze zawsze dopasowuje zajęcia do potrzeb ucznia. Zajęcia z nią dają naprawdę super efekty a poza tym dużo przyjemności. Polecam i pozdrawiam Weronikę!

avatar
Dawid_D
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2016

Przygotowując się do wyjazdu biznesowego do Stanów Zjednoczonych skorzyystałem z usług Inspiro Language Academy. Kurs był indywidualnie dopasowany do moich potrzeb (głównie konwersacje dotyczące negocjacji cenowych i kwestii okołosprzedażowych). Pani Weronika była dobrze przygotowana do zajęć i byłem z nich bardzo zadowolony.

Polecam zajęcia u Pani Weroniki zwłaszcza osobom, które aktywnie korzystają z języka angielskiego i poszukują kogoś, kto umożliwi im dodatkowe podniesienie swoich umiejętności językwych.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.