Weronika Sokołowska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Kraków
Zabierzów
Balice
Skawina
Wieliczka
Faktura VAT

Weronika Sokołowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Weronika Sokołowska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
ANIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2021

Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Po wielu latach nauki języka angielskiego, kilku kursach, wielu lektorach, straconej nadziei na wzmocnienie swoich umiejętności językowych, w końcu trafiłam na właściwą osobę! Polecam Weronikę w 100% - jako profesjonalistę, lektora, nauczyciela oraz inspiratora do zmian. 1,5 roku wspólnej pracy przyniosło zaskakujące dla mnie rezultaty, które dość szybko sprawdziłam podczas zagranicznych spotkań biznesowych. To naprawdę działa!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2020

Polecam zajęcia z Weroniką, dla mnie zawsze mówienie w obcym języku było bardzo stresujące, natomiast Weronika była pierwszym nauczycielem, przy którym czułam się rozluźniona i rzeczywiście czerpałam przyjemność ze wspólnych zajęć. Dodatkowo wielki plus, za wszechstronność, bardzo duża ilość podpowiedzi skąd można czerpać materiały do samodzielnej nauki. Zawsze uśmiechnięta, przygotowana, pomocna.... nic, tylko sie uczyć :)

Weronika Sokołowska Inspiro Language Academy

Wielkie dzięki za miłe słowa i powodzenia w realizacji Twoich planów na ten rok!

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2018

Pani Weronika uczyła mnie do egzaminu CAE. Przygotowuje ciekawe tematy na speaking i reading, bardzo dobrze tłumaczy gramatykę. Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2018

Uczestniczyłem w zajęciach z języka angielskiego u Weroniki. Jest bardzo miłą osobą z ogromną wiedzą i zaangażowaniem w naukę, profesjonalnie podchodzi do każdej lekcji. Udało mi się podszkolić angielski zarówno w mowie, jak i w piśmie, a zajęcia zawsze były dla mnie ciekawe i mijały bardzo szybko :) Szczerze polecam Weronikę jako lektorkę - na pewno nikt nie będzie zawiedziony!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2016

Weronika jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Ma piękny brytyjski akcent i co najważniejsze zawsze dopasowuje zajęcia do potrzeb ucznia. Zajęcia z nią dają naprawdę super efekty a poza tym dużo przyjemności. Polecam i pozdrawiam Weronikę!

avatar
Dawid_D
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2016

Przygotowując się do wyjazdu biznesowego do Stanów Zjednoczonych skorzyystałem z usług Inspiro Language Academy. Kurs był indywidualnie dopasowany do moich potrzeb (głównie konwersacje dotyczące negocjacji cenowych i kwestii okołosprzedażowych). Pani Weronika była dobrze przygotowana do zajęć i byłem z nich bardzo zadowolony.

Polecam zajęcia u Pani Weroniki zwłaszcza osobom, które aktywnie korzystają z języka angielskiego i poszukują kogoś, kto umożliwi im dodatkowe podniesienie swoich umiejętności językwych.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.