Inga Wójtowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Oława
Oleśnica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia140 / 60 min

Inga Wójtowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jestem doktorem nauk biologicznych i oprócz mojej pracy naukowej, od kilkunastu lat zajmuję się udzielaniem korepetycji z biologii. Przygotowuję uczniów i studentów z kraju i zagranicy do różnych egzaminów z biologii ,  przede wszystkim do olimpiadmatury , w tym IB . Tworzę spersonalizowany kurs przygotowawczy Biologia Na Miarę oraz szkolne materiały do nauki biologii dla MEN na poziomie matury rozszerzonej, w tym teksty podręczników, filmy edukacyjne oraz zadania sprawdzające zaakceptowane przez Ośrodek Rozwoju Edukacji. Jestem wymagającym korepetytorem, jednak podczas lekcji stawiam na to, żeby uczeń zrozumiał dane zagadnienie, a nie uczył się na pamięć. W związku z tym, że sama wiedza nie wystarczy, żeby dobrze zdać maturę, uczę w jaki sposób rozwiązywać zadania maturalne. Zapraszam na bezpłatną konsultację na Skype, żebym mogła poznać Twoje oczekiwania i żebyś Ty mógł poznać mnie zanim rozpoczniemy przygotowania do matury. Dr Inga Wójtowicz

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Inga Wójtowicz
ul. Lelewela 8/15
38-400 Krosno
NIP: 6842296470

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 12.2014
Uniwersytet Owernii (Francja)
Doktor
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2008 - aktualnie
Korepetytor
03.2015 - aktualnie
Pracownik Naukowy
06.2017 - aktualnie
Właściciel Firmy Edukacyjnej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Lessons with Inga, are very personalized and engaging. She seems to know just about everything there is to know about Biology. Her teaching doesn’t only involve the core theory of the IB program but also its practical use and interesting facts, which makes learning much easier. I would strongly recommend lessons with her!

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Korepetycje z Ingą były dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem
Przekazała mi ona bardzo dużo ciekawostek, ciekawych porównań i skrótów, które ułatwiały mi naukę biologii
Dzięki pomocy Ingi nauczyłem się jak odpowiadać na pytania maturalne, co jak wiecie, nie jest wcale takie łatwe
Zajęcia są wspaniale przygotowane,posiada ona własne prezentacje, a także rysuje co bardzo ułatwia zrozumienie niektórych procesów lub schematów, które nie są dobrze wytłumaczone w podręcznikach
Intuicyjna strona internetowa ułatwia planowanie korepetycji, ponieważ jasno widać jakie terminy są wolne, co ułatwia życie zapracowanego i zmęczonego maturzysty
Oprócz tego Inga jest wspaniałą osobą, o czym możecie się sami przekonać, gdy zdecydujecie się zapisać do niej na korepetycje.
Bardzo polecam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2019

Mam przyjemnosc uczyc sie z Pania Inga juz od kilku miesiecy. Jako ze juz od dawna nie jestem w wieku szkolnym:) mialam wielkie opory przed rozpoczeciem zjec ale zupenie niepotrzebnie. Kazde spotkanie to przyjemne z pozytecznym, sposob przekazywania wiedzy jest bardzo przystepny, uzywane techniki sa bardzo wygadne dla studentow "online". Plecam kazdemu kto rozwaza korepetycje z biologii.

Tailored School Inga Wójtowicz-Kotys

Bardzo dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.