Inga Wójtowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Oława
Oleśnica

Inga Wójtowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Inga Wójtowicz

O mnie

Cześć,

Mam na imię Inga, jestem doktorem nauk biologicznych i jestem autorką spersonalizowanego kursu przygotowawczego z biologii BiologiaNaMiarę.pl, a także powiązanego z nim bloga blog.biologianamiare.pl.

Jestem pasjonatką biologii już od dzieciństwa przez co w liceum wybrałam profil przyrodniczy aby dobrze przygotować się do matury z biologii i dostać się na wymarzone studia mikrobiologiczne. Studiowałam na Uniwersytecie Wrocławskim, ale także Technicznym Uniwersytecie w Dreźnie, a doktorat zrobiłam we Francji.

Nauczanie jest moją pasją, a dzięki zdobytemu doświadczeniu chcę rozbudzać pasję do nauki w młodych i chłonnych umysłach, aby każdy z Was dostał się na wymarzone studia i z sukcesem szedł wybraną przez siebie ścieżką.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 12.2014
Uniwersytet Owernii (Francja)
Doktor
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2008 - aktualnie
Korepetytor
03.2015 - aktualnie
Pracownik Naukowy
06.2017 - aktualnie
Właściciel Firmy Edukacyjnej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Lessons with Inga, are very personalized and engaging. She seems to know just about everything there is to know about Biology. Her teaching doesn’t only involve the core theory of the IB program but also its practical use and interesting facts, which makes learning much easier. I would strongly recommend lessons with her!

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Korepetycje z Ingą były dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem
Przekazała mi ona bardzo dużo ciekawostek, ciekawych porównań i skrótów, które ułatwiały mi naukę biologii
Dzięki pomocy Ingi nauczyłem się jak odpowiadać na pytania maturalne, co jak wiecie, nie jest wcale takie łatwe
Zajęcia są wspaniale przygotowane,posiada ona własne prezentacje, a także rysuje co bardzo ułatwia zrozumienie niektórych procesów lub schematów, które nie są dobrze wytłumaczone w podręcznikach
Intuicyjna strona internetowa ułatwia planowanie korepetycji, ponieważ jasno widać jakie terminy są wolne, co ułatwia życie zapracowanego i zmęczonego maturzysty
Oprócz tego Inga jest wspaniałą osobą, o czym możecie się sami przekonać, gdy zdecydujecie się zapisać do niej na korepetycje.
Bardzo polecam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2019

Mam przyjemnosc uczyc sie z Pania Inga juz od kilku miesiecy. Jako ze juz od dawna nie jestem w wieku szkolnym:) mialam wielkie opory przed rozpoczeciem zjec ale zupenie niepotrzebnie. Kazde spotkanie to przyjemne z pozytecznym, sposob przekazywania wiedzy jest bardzo przystepny, uzywane techniki sa bardzo wygadne dla studentow "online". Plecam kazdemu kto rozwaza korepetycje z biologii.

Tailored School Inga Wójtowicz-Kotys

Bardzo dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.