Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Olsztyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 / 60 min

Ilona

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Ciao :)

Jestem absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie Gdańskim (specjalność nauczycielska). Z przyjemnością podzielę się moją wiedzą i zarażę miłością do języka włoskiego i Włoch.

Do każdego podchodzę indywidualnie a metody pracy dostosowuję do potrzeb uczniów. Wykorzystuję materiały przygotowane przeze mnie (mając na uwadze jakich materiałów brakowało mnie samej przy nauce języka), dostępne książki i podręczniki, ale również materiały autentyczne tj. filmy, piosenki, artykuły czy przepisy kulinarne - wszystko to, żeby uczyć się języka żywego, używanego przez Włochów.

Staram się zabarwiać moje lekcje ciekawostkami kulturowymi i językowymi, bo wierzę, że świadomy użytkownik języka to taki, który umie się nim posługiwać, ale wie też o czym lepiej z Włochami nie rozmawiać, czego we Włoszech nie robić, a co wprost przeciwnie robić i mówić, żeby zaskarbić sobie sympatię Włochów ;)

Języka włoskiego używam na co dzień, a nad poprawnością tego, co mówię i przygotowuję czuwa native speaker. W roku szkolnym 2018/2019 prowadziłam kawiarenkę językową w Miejskiej Bibliotece Publicznej Planeta 11 w Olsztynie oraz od czasu do czasu spotkania miłośników języka i kultury włoskiej - Dolce Vita.

Dla osobistego rozwoju zaczęłam uczyć się dialektu neapolitańskiego więc jeśli komuś tak jak mnie Neapol skradł serce, na tyle na ile potrafię pomogę również z dialektem ;)

[W razie ewentualnej chęci współpracy bardzo proszę o kontakt smsowy]

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Świetny lektor! Wysokie kompetencje językowe, autorskie materiały, duża wiedza o kulturze Włoch. Zajęcia w miłej atmosferze. Potrafi zachęcić do nauki (mnie prywatne zajęcia z Iloną zmotywowały do podjęcia studiów italianistycznych:)
Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Zajęcia z Panią Iloną są bardzo profesjonalne i na wysokim poziomie. Za każdym razem są urozmaicane, tak aby osoba ucząca się mogła sprawdzić swoje umiejętności. Ma przepiękny akcent zarówno w języku francuskim i włoskim. Bardzo polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.