Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Olsztyn

Ilona

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Ilona

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Świetny lektor! Wysokie kompetencje językowe, autorskie materiały, duża wiedza o kulturze Włoch. Zajęcia w miłej atmosferze. Potrafi zachęcić do nauki (mnie prywatne zajęcia z Iloną zmotywowały do podjęcia studiów italianistycznych:)
Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Zajęcia z Panią Iloną są bardzo profesjonalne i na wysokim poziomie. Za każdym razem są urozmaicane, tak aby osoba ucząca się mogła sprawdzić swoje umiejętności. Ma przepiękny akcent zarówno w języku francuskim i włoskim. Bardzo polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.