Adrian Szmajdzinski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Kraków
Radom
Ostrołęka
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE - WOS -  MATURA 2023, OLIMPIADY, konkurs kuratoryjny z WOS dla szkoły podstawowej

Doświadczony korepetytor (11 lat udzielania korepetycji z Wiedzy o społeczeństwie, prawa konstytucyjnego), absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych udzieli korepetycji z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE.  

Oferuję skuteczne, profesjonalne, ciekawe korepetycje z Wiedzy o Społeczeństwie, przygotowujące do matury oraz olimpiad i konkursów (W szczególności Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym).

 • intensywna nauka i powtórka materiału,
 • analiza zadań maturalnych,
 • profesjonalne materiały porządkujące wiedzę,
 • rozwiązywanie testów, zadań źródłowych, wypracowań,
 • nauka pisania wypracowań pod klucz, rozwiązywania zadań,
 • gwarancja dobrze zdanej matury!

Zacznijmy od kilku pytań:

Czym różni się mniejszość etniczna od narodowej?
W jaki sposób liczy się mandaty metodą d’Hondta w wyborach do Sejmu?
Jaki jest skład oraz funkcje Rady Gabinetowej?
Z jakich elementów składa się pozew sądowy?
Czym zajmuje się Europejski Trybunał Praw Człowieka, a czym Trybunał Sprawiedliwości UE?
Jak scharakteryzować dualizm władzy wykonawczej w europejskich systemach politycznych?

To kilka pytań z jednej z matur z WOSu. Na prowadzonych przeze mnie zajęciach rozwiązujemy wiele zadań maturalnych. Uczę w oparciu o obowiązującą podstawę programową, dzięki czemu zadania na maturze nie są zaskoczeniem.

Jaki jest zakres korepetycji?
Przygotowuję do matury wg aktualnej podstawy programowej, sprawdzianów, testów, kartkówek, olimpiad (Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, Olimpiada Wiedzy o Prawie, Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie, COPTIOSH), konkursów - każdy poziom!

Serdecznie zapraszam na zajęcia przygotowujące do konkursu z Wiedzy o Społeczeństwie dla szkoły podstawowej. W ubiegłym roku 4 osoby (w tym jedna z klasy 7) uzyskały status laureata, a 3 status finalisty.

W jaki sposób prowadzę zajęcia?

 • na pierwszych zajęciach otrzymujesz plan przygotowania do matury, opracowany na podstawie Podstawy Programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej,
 • każdy uczeń otrzymuje dostęp do specjalnej aplikacji, w której zamieszczane są wszystkie materiały, prezentacje, zadania dot. zajęć,
 • gwarantuję materiały dodatkowe, liczne prezentacje z opracowaniami tematów,
 • rozwiązujemy arkusze maturalne,
 • anlizujemy teksty źródłowe,
 • piszemy wypracowania maturalne,
 • na bieżąco sprawdzam Twoją wiedzę, co dodatkowo motywuje do nauki i regularnych powtórek.

Jak do tej pory radzili sobie moi uczniowie?

 • W ubiegłych latach średni wynik moich uczniów wynosił ok. 76 - 88 . Dwójka moich uczniów uzyskała najlepszy wynik - 92 %. 

*
Dodatkowo w ubiegłym roku jedna osoba została finalistą Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, dzięki czemu z matury z WOSu uzyskała 100. Dodatkowo, w ciągu ostatnich kilku lat kilku moich uczniów zostało laureatami oraz finalistami olimpiad ogólnopolskich oraz konkursów przedmiotowych (kuratoryjnych)

Celem jest bardzo dobry wynik na maturze lub/i sukces na Olimpiadzie i do tej pory, z wieloma zadowolonymi uczniami, udawało mi się te cele osiągnąć.
Dodatkowo, jeśli nie chcesz sztywnej atmosfery a wręcz przeciwnie - oczekujesz przyjaznej atmosfery z ogromną dawką motywacji do nauki + przy bardzo wymagającym nauczycielu to idealnie trafiłeś/aś! :-)

Zajęcia prowadzę w Warszawie w centrum,
lub przez online - SKYPE / ZOOM (cała Polska).

 

W przypadku zajęć online:
[* - kurs prowadzony jest online za pomocą zoom.us, skype lub facetime,*]
- uczeń dostaje dostęp do specjalnej aplikacji, w której zamieszczane są materiały, zadania, prezentacje z zajęć,
[*- zajęcia online są w pełni efektywne. *]

kontakt: 883 134 924

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Adrian Szmajdzinski
Grzybowska, 16/22 m.1428
00-132 Warszawa
NIP: 6681939588

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 10.2016
Uniwersytet Jagielloński
Magister
prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 49
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2024

Świetne przygotowanie do matury, duzo zaangazowania. Bardzo komunikatywny nauczyciel. Córka dostała się na prawo na UW. Dziękuje w imieniu swoimi córki

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2023

Zdałem egzamin z prawa konstytucyjnego, a wcześniej miałem problemy z tym przedmiotem. Mega zajęcia, dużo testów, kazusów, wyjasniania. Nauczyciel bardzo zaangażowany

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2023

Super przygotowanie do matury - nawet udało mi się napisać na maturze wypracowanie czego się bardzo bałam :P duża wiedza i zaangażowanie pana Adriana w zajęcia

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2023

Bardzo polecam zajęcia z panem Adrianem. Mieliśmy zajęcia online a wszystko było bardzo dobrze zorganizowane i uporządkowane. Przygotowywałam się do olimpiady z panem Adrianem i zostałam laureatką z jednej olimpiady oraz finalistką z drugiej. Atmosfera zajęć była super.

avatar
Patryk Zimnicki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2022

Wszystko super, polecam pana Adriana i zajecia z wosu do olimpiady. Zostałem laureatem Olimpiady Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym, bardzo dziękuje

avatar
Mateusz Piworski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2022

Świetny korepetytor, fachowiec jakich mało, zaangażowany, odpoiedzialny.
Panie Adrianie, bardzo dziękuję za przygotowanie do matury na super wynik. Dostałem się tam gdzie chciałem na studia a same zajęcia były rewelacyjne. Pozdrawiam!!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2022

Dziekuje za przygotowanie do matury, wynik 88% :) super zajecia, duzo wiedzy, cwiczenia, materialow, bardzo dziekuje!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Bardzo się cieszę, że to właśnie Pan Adrian przygotowywał mojego syna do konkursu kuratoryjnego z WOS. Syn w 7 klasie został laureatem:-) Zajęcia on-line były bardzo efektywne. Materiał przed każdym etapem konkursu został przerobiony, powtórzony, sprawdzony testami. Syn otrzymywał dodatkowe notatki i zadania. Wiedział co ma przerobić, powtórzyć i przeczytać na kolejne zajęcia. Bardzo polecam zajęcia z Panem Adrianem (co już zrobiłam). Bardzo dziękuję!

avatar
Anna i Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Serdecznie dziękujemy za przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z WOS. Sposób prowadzenia zajęć przez Pana Adriana (wszystkie w trybie on-line) okazał się bardzo skuteczny- syn zdobył tytuł laureata. Pełen profesjonalizm w bardzo przyjaznej atmosferze. Cały program gruntownie przerobiony + dodatkowe materiały/notatki, rozwiązywanie testów i kontrola na bieżąco postępów w nauce. Z pełnym przekonaniem, zdecydowanie polecamy lekcje z Panem Adrianem. Oby więcej takich nauczycieli !

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2021

Bardzo dziękuję za przygotowania do olimpiady z wosu. Swietnie przygotowane zajecia z panem Adrianem, dobra atmosfera i super wydajne lekcje online. Udalo mi sie uzyskac status laureata dziekuje:)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Wynik z matury - 86%!!! bardzo dziękuje!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Bardzo polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Miałem korepetycje z p. Adrianem w tym roku szkolnym, maturę z wosu pisałem tydzień temu. Nie mam jeszcze wyników - ale czuje, że poszła mi bardzo dobrze. Zajecia z p. Adrianem bardzo ciekawe, merytoryczne, duzo materiałów, wypracowań, zadań maturalnych. Tak przerobilismy cala podstawe programowa, ze nic mnie nie zaskoczylo na maturze. Bardzo dziekuje za ten rok wspolpracy

avatar
Robert P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

Korepetycje były udzielane z WOS mojemu synowi w zakresie szkoły podstawowej. Lekcje były prowadzone w ciekawy sposób, rozbudzały zainteresowanie, także nie musieliśmy używać podstępów ani środków przymusu, żeby nasza pociecha się "aktywowała" do trybu pozyskiwania wiedzy. W trakcie całego okresu korepetycji Pan Adrian trafnie dokonywał oceny zaawansowania syna i w razie potrzeby zwiększał lub zmniejszał ilość zajęć. Udało się mu również zmotywować go do samodzielnej nauki. Efekt końcowy - syn zdobył tytuł laureata A.D.2020 w olimpiadzie WOS w województwie mazowieckim, no i dodatkowo jak w reklamie "bezcenne" obecnie dla rodziców - chłopak zauważył, że poza smartfonami i internetami też jest życie.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Na początku czytając te opinie, wydawało mi się, że są one przesadzone i naciągnięte. Zaskoczyłem się jednak niesamowicie pozytywnie, bo lekcje były prowadzone w niesamowicie miłej i przyjaznej atmosferze. Sporządzone podczas lekcji notatki są na naprawdę najwyższym poziomie. Pomimo tego, że zawsze na lekcji jest jakiś określony plan zajęć to zawsze można dowiedzieć się czegoś więcej. Polecam z całego serca, nie będzie prosto, ale za to bardzo warto!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2020

Najlepszy korepetytor, ktory uczyl. Podczas zajec miła atmosfera, a wiedza sama napływa. Dzieki niemu zostałem laureatem. Serdecznie pozdrawiam i polecam kazdemu.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2020

Pan Adrian jest mistrzem w swoim fachu! Przez pół roku udzielał korepetycji mojej córce (klasa 7), którą przygotował do olimpiady tak, że zajęła 1.miejsce w województwie. Lekcje są prowadzone w sposób bardzo ciekawy, córka chętnie na nie chodziła nawet w weekendy!!! Wszystkim bardzo bardzo polecam tego Nauczyciela!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Z p. Adrianem zacząłem się uczyć pod koniec drugiej klasy. W tym roku zdaję maturę z wosu i udało nam się juz zrealizować prawie cały materiał. Lekcje są bardzo ciekawe, rozwiązujemy duzo zadan maturalnych. p Adrian na biezaco zadaje mi tematy wypracowan. Naprawde moge bardzo polecic te zajecia :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2020

Dziękuje za naukę do matury z wosu w tamtym roku. Uzyskałam 86%. Bardzo bałam się wypracowania, z którego udało mi się uzyskać 10 pkt na 12 - dziękuje!!! a sympatyczny piesek Barney był ogromnym odstresowaniem od szkoły i wprowadzał super atmosferę na zajęciach - dziekuje :)))

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2020

Pan Adrian przygotował naszą córkę do matury na bardzo dobry wynik - 88% - bardzo dziękujemy. Kontakt z p. Adrianem bardzo sprawny, córka bardzo zadowolona - dużo materiałów, wiedzy, zadań. Dziękujemy...

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Adrian pomógł mi z prawa konstytucyjnego, bardzo dobre zajęcia, dużo kazusów, testów, egzaminów. Ogromna wiedza

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Pan Adrian przygotował mnie bardzo dobrze do matury z wiedzy o społeczeństwie. Dostawałam wiele zadań maturalnych, wypracowań oraz materiałów do powtórki. Zdecydowanie polecam

avatar
Zofia§
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2019

Pan Adrian przygotowywal moja corke do matury i zdala ja na 86%... Dobry kontakt z nauczycielem, duzo materialow dla corki, zadan, testow. Corka bardzo chetnie chodzila na zajecia i nawet zaczela sie interesowac tematem. dziekuje, Zofia

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2019

Bardzo dobrze przygotowujący korepetytor do matury, dużo materiałów, wypracowań, zadań. Polecam

avatar
Remigiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Dziekuje za pomoc przy nauce do matury z wosu. Interesujace zajecia. Dostawalem bardzo duzo materialow dodatkowych, a w ciagu zajec z Panem Adrianem napisalem 10 wypracowan, ktorych tak bardzo sie balem wczesniej.

Mialem zajecia online, dostawalem prezentacje, mnostwo zadan., ktore pomagaly mi w przygotowaniu do matury. Do Pana Adriana trafilem po ponad 4 miesiecznych korepetycjach u innego nauczyciela, z ktorego zajec nic nie wynioslem i caly czas mialem problem z zadaniami maturalnymi. Dopiero u Pana Adriana zaczalem rozumiec jak pisac wypracowania i zadania maturalne. Dziekuje i pozdrawiam, Remek

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2018

Adrian pomógł mi w przygotowaniach do egzaminu z prawa konstytucyjnego. Adrian ma dużą wiedzę i potrafi wytłumaczyć wszystkie wymagane zagadnienia. Rozwiązywaliśmy dużo zadań, testów. Dzięki Adrianowi w końcu zaliczyłam konstę, której tak bardzo wcześniej się bałam;)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2018

Super zajecia z WOS. Pan Adrian jest bardzo cierpliwy i dokladny. Zna podstawe programowa, ma bardzo duzo materiaow, co pomagalo w nauce. Kazde zajecia byly bardzo merytoryczne i angazujace. Jeszcze raz dziekuje za nauke.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2018

Zostałem bardzo dobrze przygotowany do matury. Zajęcia bardzo mi pomogły w dobrym zdaniu matury (86%). Same zajęcia były bardzo dobrze przygotowane, na każdych zajeciach otrzymywalem prezentacje, zadania. Nauczylem sie pisac wypracowania. Polecam:)))

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Pan Adrian przygotowywał mojego syna do matury z WOS na poziomie rozszerzonym i dzięki tym zajęciom udało się zdać maturę na naprawdę wysokim poziomie. Mój syn był bardzo zmotywowany oraz rozwiązywał wiele zadań maturalnych i wypracowań.

Poza tym kontakt z Panem Adrianem na plus - jest to bardzo kompetentny, sympatyczny i wyrozumiały nauczyciel.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2017

Świetne i bardzo ciekawe zajęcia. Pan Adrian bardzo dobrze przygotował mnie do matury z WOSu dwa lata temu. Dużo materiałów, zadań, analizowania materiałów źródłowych. Bardzo dobrze wspominam te korepetycje.;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2017

Adrian to najlepszy nauczyciel, jaki mnie kiedykolwiek uczył. Bardzo dobrze przygotował mnie do matury (88% na rozszerzeniu). Dużo materiałów, ciekawostek, wypracowań, zadań, arkuszy maturalnych. Bardzo polecam :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2017

Bardzo polecam zajęcia z Panem Adrianem. Dzięki korepetycjom nauczyłam się wiecej, niż przez 2 lata nauki WOSu w szkole. Przerabiamy wszystkie tematy do matury według przygotowanego planu, który dostałam na pierwszych zajęciach. Z matury uzyskałam 84%. Polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Miałam zajęcia z Panem Adrianem przez cały poprzedni rok i udało mi się dobrze przygotować do matury. Ciekawe prezentacje, dużo zadań maturalnych, testy, sprawdziany, omawianie pytań problemowych.

Pan Adrian nie prowadzi zajeć w nudny sposób a stara się zaciekawić ucznia omawianym tematem . Dodatkowo, pisałam dużo wypracowań, co wcześniej było moją bolączką... :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Chodziłem na korepetycje do pana Adriana i bardzo pomogło mi to w zdaniu matury. Rozwiązywaliśmy dużo zadań maturalnych, testów, wypracowań. Poza tym zajęcia były bardzo ciekawe.

Najlepsze jednak było dla mnie to, ze dzieki tym zajęciom byłem bardzo zmotywowany i aż chciało mi się uczyć :) bardzo polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Pan Adrian przygotowywał mojego syna do konkursu przedmiotowego z Wiedzy o społeczeństwie z gimnazjum i syn uzyskał status laureata. Bardzo kompetentny korepetytor, ciekawe zajęcia.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2017

Pan Adrian jest bardzo dobrym nauczycielem. Uzyskałem z matury rozszerzonej z wosu w ubiegłym roku 86%. Dużo merytorycznej wiedzy, materiałów porządkujących wiedzę oraz zadań maturalnych.

Moim problemem było pisanie wypracowań i Pan Adrian kładł na to duży nacisk, dzięki czemu udało mi się uzyskać prawie max punktów za wypracowanie :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2017

Zgadzam się w pełni z opiniami poniżej. U Pana Adriana korepetycje wyglądają zupełnie inaczej niż u innych. Dokładnie wie jak uczyć, mówi wprost o najlepszych sposobach uczenia się, które rzeczywiście się sprawdzają.

Ja zaufałem Panu Adrianowi w przygotowaniach do matury i w jeden rok zrobiłem bardzo duży postęp. Polecam każdemu skorzystać z zajęć- wasze zadowolenie gwarantowane!! :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2017

Pan Adrian przygotowywał mnie do matury w ubiegłym roku szkolnym. Miałam duże problemy z pisaniem wypracowań maturalnych z wosu i Pan Adrian właśnie na to kładł duży nacisk. Maturę zdałam bardzo dobrze.

Nie lubiłam wosu ale Pan Adrian mnie zainteresował tym przedmiotem i nauka była samą przyjemnością:) polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2017

Jestem bardzo zadowolony z zajęć do matury z wosu rozszerzonego u Pana Adriana. Pan Adrian jest wymagającym nauczycielem, mającym ogromną wiedzę, którą potrafi dobrze przekazać.

matura zdana bardzo dobrze :) polecam!!!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2017

Uczęszczałem do Pana Adriana na korepetycje w poprzednim roku szkolnym i dzięki bardzo dobremu wynikowi z matury z wosu udało mi się dostać na wymarzone studia. Bardzo polecam lekcje u Pana Adriana. Pan Adrian jest bardzo wymagający ale i zaangażowany. W czasie zajęć rozwiązywaliśmy sporo testów, zadań maturalnych, wypracowań oraz kartkówek. Dodatkowo, Pan Adrian przesyłał mi dodatkowe materiały do nauki. Duży plus za to, że zajęcia nie były nudne, tylko były urozmaicone o merytoryczną dyskusję na bieżące tematy w Polsce i na świecie.

Pan Adrian kładł nacisk również na najnowszą historię Polski i świata, co bardzo się przydało ze względu na specyfikę zadań na maturze z wosu.

Poleciłem Pana Adriana kilku znajomym i na pewno będę go jeszcze polecał :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2017

Moja córka uczęszczała na zajęcia do Pana Adriana i dzięki temu uzyskała 88% na maturze z wiedzy o społeczeństwie. Bardzo polecam Pana Adriana - jest komunikatywny, zaangażowany, wymagający i bardzo przyjazny. :))

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2017

Bardzo przepraszam ale poniżej wystawiłam opinię z pomyłką... Zamiast 5 dałam 1. Oczywiście polecam Pana Adriana

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2016

Pan Adrian to osoba naprawdę godna polecenia.Fachowość,rzetelność, terminowość.Efekt -Świetnie zdany egzamin z prawa konstytucyjnego.Znakomity korepetytor, cierpliwy i wyrozumiały(pomagający w nagłych wypadkach nawet o 6.30 rano.POLECAM :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2016

Pan Adrian to osoba, która potrafi zmotywować do nauki i wkłada w swoją pracę całe serce! Próbowałam zajęć u różnych korepetytorow, jednak to od niego dostałam ogromną dawkę motywacji i rewelacyjne opracowanie. Nie zastanawiacie się ani chwili! Polecam! :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2016

Pan Adrian przygotowywał mnie do Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym w poprzednim roku szkolnym. Udało mi się zostać finalistą olimpiady i mieć 100 % na maturze z WOSu. Zajęcia w świetnej atmosferze, bardzo merytoryczne, sporo materiałów, testów no i wielkie zaangażowanie Pana Adriana :) Polecam!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Adrian uratował mnie w ostatniej chwili, pomógł uporządkować wiedzę , która pozwoliła na zdanie ezgaminu. Otrzymałam ogrom materiałów jak i dawkę najbardziej potrzebnych informacji. Nie mogłam lepiej trafić , bardzo cierpliwy i elastyczny. Naprawdę polecam!

avatar
Jeremi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2016

W prowadzone przez siebie zajęcia Adrian wkłada sporo pracy, przez co stoją one na wysokim poziomie. Jest pomocny i elastyczny, a przekazywane przez niego materiały ułatwiają opanowanie potrzebnej do egzaminu wiedzy. Polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2016

Adrian bardzo dobrze prowadzi zajęcia.Zawsze znajdzie czas by pomóc nawet w ostatniej chwili:) posiada dużo materiałów które potem omawia i tłumaczy. A przede wszystkim ma ogromną widzę,jest cierpliwy,wyrozumialy i wie o czym mówi:) polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Adrian świetnie prowadzi zajęcia, jest elastyczny, oraz zawsze przygotowany Wymaga dużo, sam posiada ogromną wiedzę. Wielkim atutem jest również zaangażowanie w osiąganie postępów przez osoby, które uczy. Posiada wiele materiałów, które pozwalają sprawdzić wiedzę w różnych formach - testy, wypracowania, kazusy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.