Hubert [H]UBKOR

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwent matematyki pomoże odrobić zadanie domowe, sprawdzi i przygotuje Cię do kartkówki, sprawdzianu, kolokwium, egzaminu lub poprawki. Umiarkowana cena i profesjonalne podejście to wyróżniki tej oferty. Więcej informacji (w tym pełny cennik) chętnie udzielę telefonicznie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2014

Bardzo dobry korepetytor. Pomógł mi nie tylko przygotować się do matury, ale i uporać się ze wszystkimi problemami związanymi z bieżącym materiałem szkolnym. Polecam! :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2014

Bardzo dobry korepetytor! Pomógł mi przygotować się do matury rozszerzonej z matematyki, którą zdałem bardzo dobrze! Nauczył mnie myśleć matematycznie! Serdecznie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2014

Jak dla mnie - najlepszy korepetytor we Wrocławiu. :) Dzięki lekcjom z nim zdałam 3 lata liceum i 1-wszy rok studiów. Brałam korepetycje również u kilku innych osób, żadna z nich nie umiała wytłumaczyć mi materiału tak dobrze jak Pan Hubert. Przede mną drugi rok na studiach i nie zamierzam rezygnować z tych korepetycji. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.