Hubert [H]UBKOR

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław
Faktura VAT

Hubert [H]UBKOR

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Hubert [H]UBKOR

O mnie

Mam na imię Hubert. W liceum uczęszczałem do klasy o profilu matematyczno-informatycznym, potem podjąłem studia na kierunkach matematyka i informatyka. W ciągu kilku ostatnich lat skutecznie pomogłem setkom osób w zrozumieniu i zaliczeniu materiału z zakresu od podstawówki do studiów włącznie. Z mojej oferty korzystają uczniowie i studenci zarówno uczelni państwowych, jak i prywatnych. W wolnym czasie zgłębiam tajniki fotografowania, projektuję strony internetowe i chodzę na długie spacery z moim sześciokilowym yorkiem.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2014

Bardzo dobry korepetytor. Pomógł mi nie tylko przygotować się do matury, ale i uporać się ze wszystkimi problemami związanymi z bieżącym materiałem szkolnym. Polecam! :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2014

Bardzo dobry korepetytor! Pomógł mi przygotować się do matury rozszerzonej z matematyki, którą zdałem bardzo dobrze! Nauczył mnie myśleć matematycznie! Serdecznie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2014

Jak dla mnie - najlepszy korepetytor we Wrocławiu. :) Dzięki lekcjom z nim zdałam 3 lata liceum i 1-wszy rok studiów. Brałam korepetycje również u kilku innych osób, żadna z nich nie umiała wytłumaczyć mi materiału tak dobrze jak Pan Hubert. Przede mną drugi rok na studiach i nie zamierzam rezygnować z tych korepetycji. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.