Hubert Biliński

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
 
Online
Wrocław (Śródmieście)

Hubert Biliński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Hubert Biliński

O mnie

[ENG]Hello,I finished Thermal and Mechanical Power Engineering Department in Wrocław University of Science and Technology as bachelor in Power Engineering and master of Renewable Sources of Energy. Currently I work as engineer / project manager in a company building cryogenic chambers - I use my knowledge gained in PWr in everyday’s work as an engineer.If you are looking for any kind of help with projects, reports or exams/tests regarding the topic of energy, fluid mechanics, hydraulics, machine construction, 3D design (Solidworks, Inventor, CATIA) or you need help with Pre-studies material such as math and physics - I’m here to help.I prefer f2f work since it’s easier for me to transfer the knowledge in more effective way. I do remote teaching too.Feel free to contact me, see you.[PL]Cześć,Jestem absolwentem Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej na kierunku Energetyka (inż.) oraz Renewable Sources of Energy (mgr) i aktualnie pracuję jako inżynier/project manager w firmie zajmującej się budową komór kriogenicznych - pomagam sobie na co dzień wiedzą nabytą podczas studiów na Politechnice.Jeżeli szukasz pomocy związanej z projektami, sprawozdaniami lub egzaminami/kolokwiami dotyczącymi zagadnień energetyki, mechaniki płynów, konstrukcji maszyn, projektowania 3D (Inventor, Solidworks) lub chcesz się przygotować do matury z fizyki lub matematyki (podstawy lub/i rozszerzenia) to bardzo chętnie Ci pomogę.Podczas swoich studiów inżynierskich i magisterskich uczyłem się:

1. Rozwiązywania belek

2. Obliczania strat, współczynników, wykresu Ancony, równania Bernoulliego, ciągłości przepływu i innych zagadnień z mechaniki płynów

3. Termodynamiki i wymiany ciepła

4. Chłodnictwa i kriogeniki

4. Podstaw Konstrukcji Maszyn

5. Projekowania 3D - SolidWorks, CATIA, Inventor

6. Projektowania instalacji fotowoltaicznych, wiatrowych, pomp ciepła i urządzeń chłodniczych.Preferuję korepetycje w formie f2f, ponieważ skuteczniej jestem w stanie przekazać wiedzę w ten sposób niż zdalnie.Zapraszam do kontaktu, do zobaczenia.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 01.2018
Politechnika Wrocławska
Inżynier
Energetyka
02.2018 - 07.2019
Politechnika Wrocławska
Magister inżynier
Renewable Sources of Energy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2019 - aktualnie
Kryosystem
Obsługa inżynierska wyprodukowanych kriokomór i produktów do krioterapii lokalnej, prowadzenie szkoleń z kriochirurgii, projektowanie i wdrażanie do produkcji kriokomór, odpowiedzialność za projekty 3D i dokumentację bieżących projektów.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2023

Polecam serdecznie Huberta, wszystko jasne, przejrzyste i zrozumiałe. Bardzo dziękuje za pomoc.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2023

Serdecznie polecam, wszystko wytłumaczone w sposób logiczny i przyjemny.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2023

Bardzo polecam. Projekt wykonany przez Huberta pomógł w zdaniu przedmiotu. Korepetycje z mechaniki płynów na wysokim poziomie w bardzo miłej atmosferze! :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2023

lekcja przeprowadzona w miłej atmosferze, temat wytłumaczony w sposób zrozumiały i przystępny

avatar
maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2023

Super lekcje, wszystko dobrze wytłumaczone i kolokwium zaliczone:)

Hubert Biliński

Mimo lekcji online współpraca bardzo udana, miło mi że mogłem skutecznie pomóc.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.