EduGerm Studio Języka Niemieckiego Agnieszka Woźniak

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Skórzewo (Skórzewo)
Poznań
Dąbrówka
Dąbrowa
Komorniki
Luboń
Rosnówko
Lusowo
Faktura VAT

O mnie

Witaj,

jeżeli chcesz nauczyć się języka niemieckiego i cenisz sobie własny czas, wygodę oraz jakość zajęć, to dobrze trafiłeś/trafiłaś!Dlaczego? Przeczytaj o mnie i dowiedz się!O mnieMam na imię Agnieszka. Jestem lektorką i entuzjastką języka niemieckiego. Prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe, prywatne i biznesowe.Dlaczego język niemiecki?Gdy miałam 11 lat moją uwagę przykuła pomarańczowo – beżowa książka z szarymi kartkami, jak z makulatury. Zaczęłam czytać i nie mogłam się oderwać. To był podręcznik do nauki języka niemieckiego.

I fascynacja od pierwszego wejrzenia, która trwa do dziś.

Moja pasja do języka niemieckiego przerodziła się w powołanie, a ono nadało mojemu życiu bieg i sens.

Swoją wiedzę o języku i kulturze niemieckiej pogłębiałam studiując lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Dodatkowo, jako stypendystka programu Sokrates-Erasmus, miałam okazję studiować przez rok kulturoznawstwo na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Później kontynuowałam naukę na Wyższych Studiach Doktoranckich. Zwieńczeniem pracy nad rozwijaniem kompetencji językowych jest moja rozprawa doktorska na temat komunikacji interkulturowej w biznesie.Jak uczę?Z uśmiechem na twarzy. Całą sobą angażuję się w to, co robię i wierz mi, że i Tobie udzieli się ten stan. Bo moje lekcje to esencja wieloletniego doświadczenia w pracy z różnymi grupami i uczniami. Połączenie różnych metod nauczania, dopasowanych do Twoich potrzeb i celów, z uwzględnieniem Twoich zdolności językowych. Chcesz się przekonać?Co jest dla mnie ważne?Życzliwa postawa. Oraz uważne wsłuchiwanie się w moich uczniów. Zależy mi na ich postępach. Dlatego dużo wymagam i wspieram w rozwijaniu kompetencji językowych.

Lekcje przygotowuję i prowadzę w oparciu o podręczniki renomowanych wydawnictw, autentyczne nagrania, artykuły z prasy niemieckojęzycznej, a także autorskie materiały. Dbam o atrakcyjność zajęć i Twój komfort nauki.Jeżeli czujesz, że właśnie takiej lektorki szukasz, napisz lub zadzwoń do mnie.Moja ofertaStawka za lekcję (60 minut) wynosi 75 zł. Jeśli jednak zależy Ci na większej ilości zajęć, to:

za 4 lekcje w miesiącu zapłacisz 240zł

za 8 lekcji - 400złUmówmy się na bezpłatną, półgodzinną konsultację w języku polskim. Opowiedz mi o swoich celach i potrzebach. Poznajmy się i wtedy podejmiesz decyzję.Zapraszam do nauki ze mną.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2009
Uniwersytet im. A. Mickiewicza
Doktor
Lingwistyka Stosowana
Kursy i szkolenia
06.2003
Europejski Uniwersytet Viadrina
Doświadczenie
01.2003 - 12.2003
German
03.2003 - 06.2005
Centrum Językowe IDEA w Poznaniu
04.2005 - 09.2006
Centrum Języków Obcych Zig-Zag w Poznaniu
10.2005 - 06.2008
Szkoła Językowa Profi-Lingua w Poznaniu
11.2007 - 06.2008
Szkoła Języków Obcych Omnibus w Poznaniu
01.2009 - 01.2011
Język niemiecki. Nauczaj lepiej.
01.2010 - 06.2014
Hallo Deutschlehrer!
09.2010 - 12.2012
Szkoła Języków Obcych Verva w Poznaniu
12.2010 - 09.2015
Apollogic Sp. z o.o.
- Prowadzenie kursów stacjonarnych i on-line (via Skype) - Realizacja kursów wakacyjnych z zakresu tematów ogólnych, biznesu i informatyki

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.