Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Radzyń Podlaski
Warszawa
Łuków
Międzyrzec Podlaski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia40 / 60 min

Kacper Kozak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Witam,
Nazywam się Kacper Kozak i jestem absolwentem I LO w Radzyniu Podlaskim. Uczyłem się na profilu dziennikarsko – prawniczym (przedmioty rozszerzone: j.polski, historia oraz wos). Maturę z historii zdałem na 98%, a za wypracowanie zdobyłem 12 punktów. Z wielką chęcią udzielę pomocy z zakresu historii (zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym), wos-u (zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym) oraz z historii i społeczeństwa na poziomie szkoły podstawowej i szkoły ponadpodstawowej. Jeśli chcesz się przygotować do sprawdzianu, kartkówki, wykonać jakieś trudne zadania lub prace domowe, nadrobić materiał, przygotować się do testu, matury lub egzaminu ósmoklasisty oraz nauczyć się pisać treściwe i porządne wypracowanie lub przygotować do olimpiady związanej z tematyką historyczną to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną na priv przez Messengera lub przez mojego maila lub wiadomość pod numerem telefonu 698 486 320. Z wielką przyjemnością postaram Ci się pomóc. Korepetycji udzielam zarówno w roku szkolnym jak i okresie wakacyjnym :) 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 04.2020
I LO w Radzyniu Podlaskim
klasa prawniczo-dziennikarska
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Bardzo dobry wykładowca.Dokładny, świetnie nadrabia z uczniem zaległości . Bardzo dokładny,udziela wyczerpujących odpowiedzi dla ucznia,zawsze podpowie coś co nie ma w książce,a to się ceni u korepetytora. Świetnie przygotowany na każdą lekcje.W ciągu roku potrafi z uczniem nadrobić zaległości.Suoer przygotowuje pomocne prezentacje na każdą lekcje.Polecam pana Kacpra dla każdego ucznia od szkoły podstawowej wzwyż.Nikt nie Odejdzie z lekcji od pana Kacpra nieprzygotowany.Polecam pana Kacpra na całą Polskę bo warto takiego mieć korepetytora.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2021

Serdecznie polecam! Atmosfera korepetycji jest super, również sposób przekazywanej wiedzy jest genialny. Korepetytor ma ogromną wiedzę i widać, że historia to jego pasja.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2021

Zdecydowanie polecam korepetytora. Posiada ogromną wiedzę z zakresu historii, dzięki czemu bardzo dokładnie wyjaśnia zachodzące w przeszłości procesy, ich przyczyny oraz skutki. Zrozumienie historii jest kluczowe w przypadku egzaminu maturalnego, do którego się przygotowuje. W szybkim czasie nadrobiłam nagromadzone zaległości. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Polecam! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2021

Bardzo polecam, przygotowuję się do matury i nadrobiłam dużo zaległości na korepetycjach. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu, kto szuka dobrego korepetytora!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2021

Zdecydowanie polecam zajęcia z korepetytorem. Jestem bardzo zadowolona z każdej lekcji ponieważ dzięki temu mogę bardzo dobrze przygotować się do matury z historii, a moja wiedza poszerzyła się i nadrobiłam zaległości. Korepetytor umie w zrozumiały i ciekawy sposób przekazać swoją wiedzę ponadto jest bardzo zaangażowany i zawsze przygotowany na każde zajęcia. Odkąd uczęszczam na korepetycje historia stała się dla mnie łatwa i bardzo ją polubiłam

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2021

Rzetelny i zaangażowany korepetytor, profesjonalnie przygotowany do zajęć. Syn i ja jesteśmy bardzo zadowoleni.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2021

Serdecznie polecam, zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, w przyjemnej atmosferze, pozwalają nadrobić, a zarazem powiększyć materiał realizowany w szkole. Dużo kluczowej wiedzy i rzetelne przygotowanie do matury.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2021

Serdecznie polecam Pana Kacpra jako nauczyciela wos i historii. Mój syn, który uczęszcza na lekcje jest bardzo zadowolony, przynosi bardzo dobre oceny. Pan Kacper urozmaica wykłady i zachęca syna do samodzielnej nauki i poszerzania swojej wiedzy. Dzięki Panu Kacprowi syn szczerze lubi historię, a wiedza o społeczeństwie stała się jego ulubionym przedmiotem. Polecam szczerze lekcje z P. Kacprem ! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.