Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Radzyń Podlaski
Warszawa
Łuków
Międzyrzec Podlaski
Biała Podlaska
Lublin
Chełm
Otwock

Kacper Kozak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Kacper Kozak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 04.2020
I LO w Radzyniu Podlaskim
klasa prawniczo-dziennikarska
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
prawo
Kursy i szkolenia
02.2022
Webinary/Szkolenia dotyczące egzaminu maturalnego z historii
02.2022
Webinary/Szkolenia dotyczące egzaminu maturalnego z wiedzy o społeczeństwie
09.2022
Webinar/Szkolenie dotyczące egzaminu maturalnego z historii w nowej formule od 2023 roku
09.2022
Webinar/Szkolenie dotyczące egzaminu maturalnego z wiedzy o społeczeństwie w nowej formule od 2023 roku
Doświadczenie
05.2020 - aktualnie
Korepetytor
04.2022 - aktualnie
Korepetytor
Omindu Sp. z o.o.
08.2022 - 09.2022
Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim - II Wydział Karny
Od 01.08.2022 roku do 30.09.2022 odbyłem praktyki studenckie w II Wydziale Karnym w Sądzie Rejonowym w Radzyniu Podlaskim.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2022

Polecam cieplutko korepetycje u Kacpra. Pisałem tegoroczną maturę z WOSu i te zajęcia dostarczyły mi na prawdę mnóstwo informacji, a zarazem rozwiały wiele moich wątpliwości. Polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2022

Bardzo polecam korepetycje u Kacpra. Są prowadzone w bardzo ciekawy i rzetelny sposób. Uczestniczyłam w zajęciach zarówno z historii jak i z wosu, to był bardzo dobrze wykorzystany i spędzony czas. Dzięki temu matura z obydwu tych przedmiotów poszła mi bardzo dobrze. Kacper posiada dużą wiedzę, którą świetnie potrafi przekazywać innym w przystępny sposób. Jeszcze raz polecam zajęcia u niego ;)).

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Bardzo dobry wykładowca.Dokładny, świetnie nadrabia z uczniem zaległości . Bardzo dokładny,udziela wyczerpujących odpowiedzi dla ucznia,zawsze podpowie coś co nie ma w książce,a to się ceni u korepetytora. Świetnie przygotowany na każdą lekcje.W ciągu roku potrafi z uczniem nadrobić zaległości.Suoer przygotowuje pomocne prezentacje na każdą lekcje.Polecam pana Kacpra dla każdego ucznia od szkoły podstawowej wzwyż.Nikt nie Odejdzie z lekcji od pana Kacpra nieprzygotowany.Polecam pana Kacpra na całą Polskę bo warto takiego mieć korepetytora.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2021

Serdecznie polecam! Atmosfera korepetycji jest super, również sposób przekazywanej wiedzy jest genialny. Korepetytor ma ogromną wiedzę i widać, że historia to jego pasja.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2021

Zdecydowanie polecam korepetytora. Posiada ogromną wiedzę z zakresu historii, dzięki czemu bardzo dokładnie wyjaśnia zachodzące w przeszłości procesy, ich przyczyny oraz skutki. Zrozumienie historii jest kluczowe w przypadku egzaminu maturalnego, do którego się przygotowuje. W szybkim czasie nadrobiłam nagromadzone zaległości. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Polecam! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2021

Bardzo polecam, przygotowuję się do matury i nadrobiłam dużo zaległości na korepetycjach. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu, kto szuka dobrego korepetytora!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2021

Zdecydowanie polecam zajęcia z korepetytorem. Jestem bardzo zadowolona z każdej lekcji ponieważ dzięki temu mogę bardzo dobrze przygotować się do matury z historii, a moja wiedza poszerzyła się i nadrobiłam zaległości. Korepetytor umie w zrozumiały i ciekawy sposób przekazać swoją wiedzę ponadto jest bardzo zaangażowany i zawsze przygotowany na każde zajęcia. Odkąd uczęszczam na korepetycje historia stała się dla mnie łatwa i bardzo ją polubiłam

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2021

Rzetelny i zaangażowany korepetytor, profesjonalnie przygotowany do zajęć. Syn i ja jesteśmy bardzo zadowoleni.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2021

Serdecznie polecam, zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, w przyjemnej atmosferze, pozwalają nadrobić, a zarazem powiększyć materiał realizowany w szkole. Dużo kluczowej wiedzy i rzetelne przygotowanie do matury.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2021

Serdecznie polecam Pana Kacpra jako nauczyciela wos i historii. Mój syn, który uczęszcza na lekcje jest bardzo zadowolony, przynosi bardzo dobre oceny. Pan Kacper urozmaica wykłady i zachęca syna do samodzielnej nauki i poszerzania swojej wiedzy. Dzięki Panu Kacprowi syn szczerze lubi historię, a wiedza o społeczeństwie stała się jego ulubionym przedmiotem. Polecam szczerze lekcje z P. Kacprem ! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.