HerosiSztuki

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Warszawa (śródmieście +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na lekcje indywidualne oraz grupowe do szkoły malarstwa i grafiki Herosi Sztuki. Rysunek, Malarstwo, Grafika 2D/3D, Architektura

Możesz zapisać się na lekcje online lub przyjść do naszej pracowni w Warszawie na Marysinie Wawerskim przy ul. Króla Maciusia 10
zadzwon na 720 708 545
Czy czujesz że masz za mało czasu, by przygotować się na egzaminy wstępne na Akademię Sztuk Pięknych?
W związku z tym masz obawy, że możesz się nie dostać na uczelnie marzeń?
Czy ciężko Ci znaleźć godnego uwagi nauczyciela?
Chcesz poznać kogoś kto wreszcie wytłumaczy Ci krok po kroku, jak wszystko robić poprawnie?
Brakuje Ci techniki, lecz nie chcesz spędzać lat by to nadrobić?Potrzebujesz konkretu? I to na teraz?
Chcesz rozpocząć karierę w branży gier komputerowych i filmów? Nauczyć się malarstwa cyfrowego i tworzenia conceptów do gier oraz grafiki 3D?
Lubisz tworzyć, ponieważ sprawia Ci to przyjemność, jednak czujesz, że nadszedł czas by pójść z tym dalej. Chcesz opanować perspektywę i lepiej dobierać kolory.Wiemy jak ciężko znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie uczą konkretów.Dlatego chcemy Ci pogratulować, wreszcie znalazłeś to czego szukasz! Herosi Sztuki to najlepsze kursy grafiki i rysunku w Warszawie, zaprojektowane z myślą o tym, abyś w jak najkrótszym czasie przyswoił jak najwięcej wiedzy.Szkoła rysunku i grafiki Herosi Sztuki to nie tylko sympatyczne pogawędki.To źródło wiedzy, której nie znajdziesz w żadnym tutorialu w internecie. Dlatego możesz ze spokojem zostawić nam poszukiwanie metod i technik, a samemu skupić się na budowaniu portfolio. Poprzez to będziesz w stanie wejść w tryb pracy twórczej, skupiając się wyłącznie na realizowaniu swoich nowatorskich projektów.
My nauczymy Cię jak to zrobić i to z jak największą skutecznością
A teraz wyobraź sobie, że możesz zamienić hobby na karierę i zacząć zarabiać na tym, co kochasz!
✔ Możesz dostać się na wymarzone studia
✔ Możesz zamienić pasje na styl życia
✔ Możesz Nauczyć się Grafiki 2D - Concept art, Ilustracji i Malarstwa Cyfrowego oraz Komiksu
✔  Możesz nauczyć się Grafiki 3D i nabrać praktyki wziętej wprost z produkcji gier komputerowych i filmów
✔ Możesz Poznać Tajniki dawnych mistrzów malarstwa na zajęciach z Malarstwa Klasycznego kożystając z metod konserwatorów dzieł sztuki
✔ Możesz Poznać sekrety rysunkowe leonarda da vinci i nauczyć się Rysunku Akademickiego
Tutaj nie nauczysz się poprostu machać pędzlem czy ołówkiem i obsługiwać photoshopa tutaj przejdziesz droge od zera do bohatera razem zbudujemy Twoje portfolio i sprawimy że rozpoczniesz kariere w branży artystycznej filmowej lub gier komputerowych.
Zostań jednym z nas. Zostań herosem sztuki!Zapraszam do mnie na zajęcia
TEL: 720 708 545

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2014
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
Magister
Malarstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Bardzo polecam te zajęcia. Prowadzący jest bardzo dobrze obeznany w swojej dziedzinie, narzuca dobre tempo i świetnie przekazuje to co jest potrzebne oraz ma wyrozumiałość dla nieco bardziej początkujących osób. Z samych zajęć wyniosłem bardzo dużo i wiem, że wyniosę jeszcze więcej.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Polecam herosi sztuki dla osob które potrzebują szybkich rezultatów :) na zajęciach wprowadzają koleżenską atmosferę, dzięki której latwiej przyswaja sie nauke! lekcje na najwyższym poziomie!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Gorąco polecam współpracę z Herosami Sztuki. Świetnie tłumaczą zasady malarstwa i rysunku. Na każdej lekcji jest dużo ciekawostek ze świata sztuki i luźna atmosfera. Trafiłam do Herosów w tamtym roku i nie żałuje. Miałam wielu nauczycieli, chodziłam nawet do szkoły plastycznej, ale nie przyniosło to takich efektów jakbym oczekiwała. Na kursach Herosi Sztuki widzę ogromny postęp, z chęcią siadam do płótna, maluje i przychodzę na kolejne zajęcia. Nie sądziłam że da się tak bardzo przyspieszyć naukę. Jeśli szanujecie swój czas i chcecie być najlepsi w tym co robicie, wybierzcie Herosów Sztuki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.