HerosiSztuki

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Warszawa (śródmieście +2)

HerosiSztuki

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika HerosiSztuki

O mnie

Jestem absolwentem Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im Jana Matejki w Krakowie. Poza tym jestem także terapeutą i zajmuję się produkcją filmową. Od wielu lat pracuje dla topowych marek w branży gier komputerowych i filmów. Moje prace były użyte między innymi w produkcjach Netflix oraz Ubisoft. Jestem ekspertem od technik malarskich i rysunkowych dawnych mistrzów oraz nowych technologii 3D w efektach specjalnych filmowych i gier komputerowych. Jestem także założycielem szkoły artystycznej HEROSISZTUKI . PL

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2014
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
Magister
Malarstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Bardzo polecam te zajęcia. Prowadzący jest bardzo dobrze obeznany w swojej dziedzinie, narzuca dobre tempo i świetnie przekazuje to co jest potrzebne oraz ma wyrozumiałość dla nieco bardziej początkujących osób. Z samych zajęć wyniosłem bardzo dużo i wiem, że wyniosę jeszcze więcej.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Polecam herosi sztuki dla osob które potrzebują szybkich rezultatów :) na zajęciach wprowadzają koleżenską atmosferę, dzięki której latwiej przyswaja sie nauke! lekcje na najwyższym poziomie!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Gorąco polecam współpracę z Herosami Sztuki. Świetnie tłumaczą zasady malarstwa i rysunku. Na każdej lekcji jest dużo ciekawostek ze świata sztuki i luźna atmosfera. Trafiłam do Herosów w tamtym roku i nie żałuje. Miałam wielu nauczycieli, chodziłam nawet do szkoły plastycznej, ale nie przyniosło to takich efektów jakbym oczekiwała. Na kursach Herosi Sztuki widzę ogromny postęp, z chęcią siadam do płótna, maluje i przychodzę na kolejne zajęcia. Nie sądziłam że da się tak bardzo przyspieszyć naukę. Jeśli szanujecie swój czas i chcecie być najlepsi w tym co robicie, wybierzcie Herosów Sztuki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.