Helena Kamedulska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Wejherowo
Rumia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Lektorka jednej z ogólnopolskich szkół językowych, absolwentka studiów lingwistycznych i matury międzynarodowej IB oraz trenerka projektów europejskich udzieli korepetycji z j.włoskiego.

Jako pasjonatka języka włoskiego, absolwentka lingwistyki stosowanej UMK w Toruniu i klasy międzynarodowej IB World School no 2988 w Bydgoszczy, a także lektorka jednej z ogólnopolskich szkół językowych i trenerka projektów europejskich udzielam korepetycji z języka włoskiego od podstaw oraz poszerzających wiedzę szkolną, przygotowujących do testów oraz egzaminów oraz pomagam osobom potrzebującym j. włoskiego na różnych stanowiskach pracy.

Dla każdego ucznia tworzę autorski plan nauczania dostosowany do jego konkretnych potrzeb i umiejętności. Korzystam z bogatego zakresu materiałów gramatycznych, leksykalnych, konwersacyjnych oraz kulturowych, wykorzystując w tym materiały edukacji nieformalnej używane podczas projektów międzynarodowych programu Komisji Europejskiej, które zapewniają lepsze i szybsze wyniki w nauce, a przede wszystkim miłą atmosferę.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych

NOWOŚĆ!
– Oferuję naukę także w angielskim oraz francuskim języku wykładowym. (Dla osób, których język angielski lub francuski jest językiem ojczystym oraz osób posługujących się powyższymi językami biegle).
– A dla tych, których językiem ojczystym jest polski lecz pasja językowa pcha ku wielojęzyczności oferuję innowacyjny program nauczania języka włoskiego oraz francuskiego jednocześnie (polecany również dzieciom, u których nauka obu języków odbywa się od zera).

Zajęcia prowadzę w blokach do wyboru:

  • 1 godzina zegarowa (60 minut) – 90 zł
  • 1,5 godziny (90 minut) – 135 zł

(przy kursach intensywnych, przygotowaniach do egzaminów certyfikowanych, lekcjach grupowych oraz w innym języku wykładowym niż polski stawka ustalana jest indywidualnie)

Serdecznie zapraszam! :)

mail: helena.kamedulska(małpa)gmail( kropka)com
tel: +48 667 975 338

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2012
IB World School no 2988
program matury międzynarodowej International Baccalaureate
10.2012 - 06.2015
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
filologia, specj. lingwistyka stosowana j. francuski z j. arabskim
10.2017 - 09.2019
Uniwersytet Warszawski
lingwistyka stosowana, tłumaczenia specjalistyczne j. włoski
Kursy i szkolenia
01.2015
Certificate of Proficiency English
10.2016
Wolontariat Europejski EVS
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Justyna Ł.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Gorąco polecam zajęcia z panią Heleną! Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Helena jest zawsze świetnie przygotowana do każdych zajęć na których zajmujemy się nie tylko gramatyką ale również poznawaniem różnorodnego słownictwa. Na szacunek zasługują jej ogromna wiedza i profesjonalizm. Dzięki p. Helenie polubiłam wreszcie język angielski i uwierzyłam w swoje możliwości. Jeszcze raz serdecznie polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2019

Pani Helena w ciągu 3 lat nauczyła mnie posługiwać się językiem angielskim na wysokim poziomie. Przygotowała mnie do matury rozszerzonej, stawiając nacisk nie tylko na gramatykę ale także na przydatne słownictwo i wiele innych elementów. Nauczyła mnie, nie bać się mówić w innym języku dzięki czemu poradziłam sobie na obozie językowym w Anglii, a przyjazna atmosfera na zajęciach pozwoliła mi polubić ten język i zachęciła mnie do dalszej nauki.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Pani Helena podjęła się przygotowania mnie do amerykańskiej matury SAT w niecałe 5 miesięcy, a później do międzynarodowego egzaminu językowego TOEFL. Cel został osiągnięty i po roku intensywnej pracy dostałam się na uniwersytet w USA. Cel jest o tyle niesamowity, ponieważ zaczęłyśmy od poziomu „dna”. Jestem bardzo wdzięczna i polecam wszystkim:)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2018

Rozpocząłem naukę włoskiego u Pani Heleny z myślą o wyjeździe do Włoch.
Dziś mieszkam w Mediolanie, a język w codziennym życiu nie stanowi żadnego problemu. Lekcje nie tylko wzbogaciły moje słownictwo, wiedzę gramatyczną, ale również pomogły w otwarciu się na obcą kulturę. Zawdzięczam to temu, że Pani Helena nie uczyła mnie wyłącznie języka, ale również przybliżała włoską mentalność i zwyczaje.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2018

Pani Helena podjęła się równoległego nauczania naszej córki jezyków włoskiego i francuskiego. Profesjonalne, indywidualne podejście do ucznia, ciekawe, urozmaicone materiały szkoleniowe, zawsze nienaganne przygotowanie do lekcji i zaangażowanie w jej prowadzenie - córka była bardzo zadowolona i z chęcią przygotowywała się na kolejne lekcje. Szczerze polecamy Panią Helenę jako kompetentną nauczycielkę języków.

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Współpracę z Panią Heleną mogę określić jednym słowem - profesjonalizm.
Świetnie przygotowana do zajęć, zawiłości językowe wyjaśnia prostymi słowami z użyciem przykładów... no i bardzo miła atmosfera. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.