Helena Kamedulska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Wejherowo
Rumia

Helena Kamedulska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Helena Kamedulska

O mnie

Prawdziwa językowa pasjonatka, poliglotka. Włada biegle angielskim, włoskim i francuskim, zna także podstawy arabskiego.

Uwielbia rozkładać języki na części pierwsze i w jak najprostszej formie przekazywać je swoim uczniom.Absolwentka studiów lingwistycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika i Uniwersytecie Warszawskim oraz absolwentka szkoły międzynarodowej IB World School. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Autorka własnych programów nauczania w zakresie języków obcych oraz programów europejskich w zakresie edukacji nieformalnej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2012
IB World School no 2988
program matury międzynarodowej International Baccalaureate
10.2012 - 06.2015
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
filologia, specj. lingwistyka stosowana j. francuski z j. arabskim
10.2017 - 09.2019
Uniwersytet Warszawski
lingwistyka stosowana, tłumaczenia specjalistyczne j. włoski
Kursy i szkolenia
01.2015
Certificate of Proficiency English
10.2016
Wolontariat Europejski EVS
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Justyna Ł.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Gorąco polecam zajęcia z panią Heleną! Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Helena jest zawsze świetnie przygotowana do każdych zajęć na których zajmujemy się nie tylko gramatyką ale również poznawaniem różnorodnego słownictwa. Na szacunek zasługują jej ogromna wiedza i profesjonalizm. Dzięki p. Helenie polubiłam wreszcie język angielski i uwierzyłam w swoje możliwości. Jeszcze raz serdecznie polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2019

Pani Helena w ciągu 3 lat nauczyła mnie posługiwać się językiem angielskim na wysokim poziomie. Przygotowała mnie do matury rozszerzonej, stawiając nacisk nie tylko na gramatykę ale także na przydatne słownictwo i wiele innych elementów. Nauczyła mnie, nie bać się mówić w innym języku dzięki czemu poradziłam sobie na obozie językowym w Anglii, a przyjazna atmosfera na zajęciach pozwoliła mi polubić ten język i zachęciła mnie do dalszej nauki.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Pani Helena podjęła się przygotowania mnie do amerykańskiej matury SAT w niecałe 5 miesięcy, a później do międzynarodowego egzaminu językowego TOEFL. Cel został osiągnięty i po roku intensywnej pracy dostałam się na uniwersytet w USA. Cel jest o tyle niesamowity, ponieważ zaczęłyśmy od poziomu „dna”. Jestem bardzo wdzięczna i polecam wszystkim:)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2018

Rozpocząłem naukę włoskiego u Pani Heleny z myślą o wyjeździe do Włoch.
Dziś mieszkam w Mediolanie, a język w codziennym życiu nie stanowi żadnego problemu. Lekcje nie tylko wzbogaciły moje słownictwo, wiedzę gramatyczną, ale również pomogły w otwarciu się na obcą kulturę. Zawdzięczam to temu, że Pani Helena nie uczyła mnie wyłącznie języka, ale również przybliżała włoską mentalność i zwyczaje.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2018

Pani Helena podjęła się równoległego nauczania naszej córki jezyków włoskiego i francuskiego. Profesjonalne, indywidualne podejście do ucznia, ciekawe, urozmaicone materiały szkoleniowe, zawsze nienaganne przygotowanie do lekcji i zaangażowanie w jej prowadzenie - córka była bardzo zadowolona i z chęcią przygotowywała się na kolejne lekcje. Szczerze polecamy Panią Helenę jako kompetentną nauczycielkę języków.

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Współpracę z Panią Heleną mogę określić jednym słowem - profesjonalizm.
Świetnie przygotowana do zajęć, zawiłości językowe wyjaśnia prostymi słowami z użyciem przykładów... no i bardzo miła atmosfera. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.