Helena Kamedulska

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Wejherowo
Rumia
Bydgoszcz

Helena Kamedulska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Helena Kamedulska

O mnie

Doświadczona lektorka języków, poliglotka, absolwentka studiów z zakresu tłumaczeń specjalistycznych, studiów lingwistycznych i matury międzynarodowej IB oraz liderka projektów europejskich. W oparciu o autorskie programy językowe, udziela korepetycji z języka angielskiego, włoskiego oraz francuskiego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2012
IB World School no 2988
program matury międzynarodowej International Baccalaureate
10.2012 - 06.2015
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
filologia, specj. lingwistyka stosowana j. francuski z j. arabskim
10.2017 - 09.2019
Uniwersytet Warszawski
lingwistyka stosowana, tłumaczenia specjalistyczne j. włoski
Kursy i szkolenia
01.2015
Certificate of Proficiency English
10.2016
Wolontariat Europejski EVS
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Polecam zajęcia z Panią Heleną, która jest zawsze profesjonalnie przygotowana do zajęć i odpowie na każde pytanie. Ponad to Pani Helena potrafi przekazać wiedzę w sposób zrozumiały co jest bardzo ważne w nauczaniu.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Gorąco polecam zajęcia z Panią Heleną! Od mojego ostatniego kontaktu z językiem angielskim minęło sporo czasu, a sytuacja zawodowa nagle wymusiła na mnie potrzebę codziennego jego używania. Pani Helena idealnie dostosowała materiał do moich potrzeb, żeby nie tracić czasu na rzeczy, które już znam, ale jednocześnie utrwalić zdobytą wcześniej wiedzę. Zawsze punktualna i przygotowana. Pełen profesjonalizm :)

avatar
Kasia Bielak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Serdecznie polecam lekcje z panią Heleną , miła atmosfera , dobrze przygotowane lekcje dostosowane pod poziom ucznia , na każdą lekcje wydrukowane odpowiednie materiały :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Lekcje francuskiego na najwyższym poziomie, polecam!

avatar
Kornel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Uczę się z Panią Heleną od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Lekcje są zawsze profesjonalnie przygotowane, a na widoczne postępy w nauce nie trzeba długo czekać. Serdecznie polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Polecam naukę z Panią Heleną!
Pracujemy już z sobą dwa lata i jestem bardzo bardzo zadowolona.
Profesjonalne przygotowanie i prowadzenie zajęć !

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Gorąco polecam zajęcia z Panią Heleną! Zajęcia z angielskiego, jak i z francuskiego przebiegały zawsze w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Helena na każde zajęcia była zawsze świetnie przygotowana. Dodatkowo nie zajmowałyśmy się tylko gramatyką, ale również pomogła mi rozszerzyć zakres słownictwa, co bardzo pomogło mi na obozie językowym. Na szacunek zasługuje profesjonalizm oraz indywidualne podejście do ucznia. Szczerze polecam Panią Helenę.

avatar
Justyna Ł.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Gorąco polecam zajęcia z panią Heleną! Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Helena jest zawsze świetnie przygotowana do każdych zajęć na których zajmujemy się nie tylko gramatyką ale również poznawaniem różnorodnego słownictwa. Na szacunek zasługują jej ogromna wiedza i profesjonalizm. Dzięki p. Helenie polubiłam wreszcie język angielski i uwierzyłam w swoje możliwości. Jeszcze raz serdecznie polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2019

Pani Helena w ciągu 3 lat nauczyła mnie posługiwać się językiem angielskim na wysokim poziomie. Przygotowała mnie do matury rozszerzonej, stawiając nacisk nie tylko na gramatykę ale także na przydatne słownictwo i wiele innych elementów. Nauczyła mnie, nie bać się mówić w innym języku dzięki czemu poradziłam sobie na obozie językowym w Anglii, a przyjazna atmosfera na zajęciach pozwoliła mi polubić ten język i zachęciła mnie do dalszej nauki.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Pani Helena podjęła się przygotowania mnie do amerykańskiej matury SAT w niecałe 5 miesięcy, a później do międzynarodowego egzaminu językowego TOEFL. Cel został osiągnięty i po roku intensywnej pracy dostałam się na uniwersytet w USA. Cel jest o tyle niesamowity, ponieważ zaczęłyśmy od poziomu „dna”. Jestem bardzo wdzięczna i polecam wszystkim:)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2018

Rozpocząłem naukę włoskiego u Pani Heleny z myślą o wyjeździe do Włoch.
Dziś mieszkam w Mediolanie, a język w codziennym życiu nie stanowi żadnego problemu. Lekcje nie tylko wzbogaciły moje słownictwo, wiedzę gramatyczną, ale również pomogły w otwarciu się na obcą kulturę. Zawdzięczam to temu, że Pani Helena nie uczyła mnie wyłącznie języka, ale również przybliżała włoską mentalność i zwyczaje.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2018

Pani Helena podjęła się równoległego nauczania naszej córki jezyków włoskiego i francuskiego. Profesjonalne, indywidualne podejście do ucznia, ciekawe, urozmaicone materiały szkoleniowe, zawsze nienaganne przygotowanie do lekcji i zaangażowanie w jej prowadzenie - córka była bardzo zadowolona i z chęcią przygotowywała się na kolejne lekcje. Szczerze polecamy Panią Helenę jako kompetentną nauczycielkę języków.

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Współpracę z Panią Heleną mogę określić jednym słowem - profesjonalizm.
Świetnie przygotowana do zajęć, zawiłości językowe wyjaśnia prostymi słowami z użyciem przykładów... no i bardzo miła atmosfera. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.